КОНКУРС (обговорення)

Автор Vova.UA, Березень 12, 2011, 00:18:19

Попередня тема - Наступна тема

vital-fm

Їм би в умовах прописати, в разі ретрансляції, відводяться узгоджені відрізки, як на всій мережі, щоб не плутався слухач.
  •  

RomHol

Цитата: Sanio від Травень 20, 2017, 02:42:33
НСТУ просто не подаватиме заяви на участь в конкурсі на частоти потужністю до 0,25 кВт у населених пунктах до 50 тис. мешканців.
Мені незрозуміло, чому має враховуватися населення лише безпосередньо пункту або адміністративно-територіальної одиниці, де знаходиться передавач. А як буде діяти НСТУ, якщо населений пункт і оточуючий його район – це різні адміністративно-територіальні одиниці із загальною чисельністю, що близька до 50000 або перевищує її, проте зрозуміло, що 100 Вт передавач охоплює їх разом? Наприклад, на Харківщині населення Ізюму зовсім трохи менше 50000 чоловік, Ізюмського району більше 17000 чоловік, тобто разом близько 67000 чоловік. Висота вежі ХОРТПЦ на горі навіть при такій потужності дозволить охопити і частину навколишніх районів. І яка є логіка в тому, що там УР-1 транслюється 6 років на FM, а УР-3 продовжує транслюватися на УКХ? Чому б не перевести в один FM-діапазон обидва ці два канали, а не один, хоча потужність бажано все-ж таки для УР-3 побільше 100 Вт для значного покриття, оскільки проектна потужність УКХ-передавача УР-3 – 4 кВт. Проте і передавач УР-1 працює там з потужністю 250 Вт, хоча на УКХ перед цим потужність УР-1 також була 4 кВт. А взагалі, дивлячись на сайті Українського радіо на карту покриття УР-1 на Харківщині на FM і за повної відсутності мовлення УР-2 та УР-3 на FM по області, я б на місці НСТУ замислився над необхідністю якихось дій в плані подачі прорахунку частот або участі (що менш раціонально) у цьому конкурсі на малопотужне мовлення на деякі з 5 частот, що виставлені зараз по Харківській області.
  •  

admin

У них 7 п'ятниць на тиждень....а потім плачуться
  •  

vital-fm

Поки всі вибори не відбудуться - частот не буде.
  •  

Влад

Прикро,  що УДЦР поховав фактично збільшення потужності в Ізюмі для УР-1  і 91.6 в Харкові,  на яку Промінь міг би претендувати. А 104.3 в Кегичівці,  якщо не помиляюсь, за поданням НТКУ прораховано.
  •  

Влад

#800
Не помилився,  таки НСТУ Кегичівку замовляла. http://ukrtvr.org/novini/udtsr/4045260-rehuliator-zamovyt-v-udtsr-prorakhunok-chastot-dlia-suspilnoho-movnyka.html
  •  

admin

Цитата: Влад від Травень 21, 2017, 14:17:04
Не помилився,  таки НСТУ Кегичівку замовляла.
    ukrtvr.org/novini/udtsr/4045204-pro-zamovlennia-v-dp-udtsr-vid-02-12-2016.html
А посилання можно нормально скопіювати? чи якісна робота має бути лише у НР/НСТУ/УДЦР? :)
  •  

Влад

Як в браузері відображається,  так і скопіював.
  •  

admin

От бачиш що навіть не розумієш про що мова. Посилання має бути активним, тобто клацнувши маєш переходити на сторінку що в посилання. Елементарні речі потрібно пояснювати.
  •  

Влад

Я з телефону заходжу і це складно робити.
  •  


Влад

Та давно я уже переробив посилання. Що розводитись ....)
  •  

admin

  •  

Radiostyle

хто має список цих 26 частот?
  •