КОНКУРС (обговорення)

Автор Vova.UA, Березень 12, 2011, 00:18:19

Попередня тема - Наступна тема

kram2000

У різних районах був різний рівень сигналу, але по місту був прийом на 3-, бо сусідня частота 102,8 радіо задніца(УМХ) заважала прийому. В темі Краматорська є відео від користувача border, щодо прийому Радіо 24 у багатоповерхівці. До речі, радіо Максимум припинило мовлення у Константинівці одночасно з Волновахським передтчатиків(20 березня)
  •  

kram2000

В порядку денному засідання Нацради на 29 червня також заплановане повторне оголошення конкурсу на місцеве радіомовлення, яке відмінили вони на минулому тижні
  •  

DVB

Можливо помиляюсь, але думаю, що переоголошення конкурсу робили щоб вилучити зі списку якісь "жирні" частоти. 
  •  

vital-fm

За поясненням робили, щоб підігнати суспільне під можливих комунальних та ін переможців.
  •  

DVB

Таки вилучили деякі частоті зі списку.
  •  

admin

  •  

admin

Бо я побачив що одну додали, але вилучення не дивився
  •  

DVB

А, сорі, це я переплутав цей останній список з тими 26-ма частотами, що мали оголошуватись 25 травня.
  •  

vital-fm

Вони б ще й колишні частоти "Перця" в конкурс додали б, втім можна окремим рішенням долучити, вже практикувалось, надіюсь на це.
  •  

kram2000

22 аналогові частоти , які виставлені на конкурс. Серед міст - Вінниця, Чорноморськ, Біла Церква, міста на Хмельниччині:

http://detector.media/rinok/article/128163/2017-07-20-natsrada-vistavlyae-na-konkurs-22-analogovi-televiziini-chastoti/
  •  

vital-fm

Кілька частот можуть забрати паралельні мовники, а решта навряд.
  •  

Ігор

#851
12 ТВК у Білій Церкві ще норм, а для чого виставляти 26 ТВК, на якому мовить цифра із Києва?
І такі конкурси не можна проводити.
  •  

vital-fm

Погоджуюсь, адже замість вимкнення власники будуть тримати ресурс і не відмовлятись від нього, вони б ще малопотужні передавачі на 4 і 5 твк, від яких свого часу 1+1 відмовився виставили.
  •  

Aleks777

#853
Цитата: kram2000 від Липень 20, 2017, 16:07:1222 аналогові частоти , які виставлені на конкурс. Серед міст - Вінниця, Чорноморськ, Біла Церква, міста на Хмельниччині:
Називається прокинулись, а ну чому пропадати ресурсу, який був задіяний!
Вінниця, Біла Церква, чому вони в останні роки тільки задіяні виставляють?
Чому у мене в Мелітополі не виставили! Той же 60 ТВК, наприклад, вже давно можна було аналогові частоти довести до розуму, або по Білій Церкві нащо було понад рік тягнути можна було тоді виставити, ще якісь частоти з того ж ТВi хоча б у великих містах чи обласних центрах, або тоді коли виставили в Одесі 57 ТВК і в мене, чи ще десь виставили б, у мене також в аналозі не було і нема 5-го каналу.
  •  

Ігор

#854
Не бачу сенсу робити конкурс на безперспективному стандарті мовлення. Потім знову будуть розповідати, що у нас немає частот.
  •