Виберіть стиль:

Автор Тема: КОНКУРС (обговорення)  (Прочитано 122817 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Відсутній vital-fm

• Профі
  • Подяки
  • -Надані: 431
  • -Отримані: 584
  • Репутація: +638/-8
  • Розташування: Файне місто Тернопіль
Re: КОНКУРС (обговорення)
« Відповісти #1035 : Травень 14, 2018, 00:58:10 »
Влад
Думаю в четвер оголосять і решту частот, може ще щось додадуть в Тернополі наприклад.
БЦ повезло, думаю одним з переможців буде НВ, як і просили.

Відсутній Sanio

• Досвідчений
  • Подяки
  • -Надані: 1
  • -Отримані: 143
  • Репутація: +180/-0
« Відповісти #1036 : Травень 14, 2018, 01:06:37 »
Львів 88,2 кВт 0,03  под стулом
в принципі, поляки проскакують на цій частоті, але при досить хорошому проходженні
Дана частота 88,2 МГц прораховувалась для мовлення громад. Замовником її прорахунку саме з потужністю 0,03 кВт була ТРК "Західна Столиця" для міського радіо. По усіх інших заявках на прорахунок частот у Львові з більшою потужністю УДЦР надавав відмову. Тому там збільшити потужність навряд чи буде можливість. Частоту вирішили віддати радіо "Культура" (аналогічно раніше наданим частотам малої потужності у Харкові та Івано-Франківську).
Думаю, що колишні частоти УМХ Нацрада вирішила не давати НСТУ, окрім частоти у Харкові для УР-1. Або вони ще "токсичні" (ймовірно, що справа про непродовження ліцензій УМХ буде розглядатися у міжнародних судах), або чекають поки НСТУ отримає додаткове фінансування (що наразі малоймовірно) і тоді частину частот дадуть для "Променя", або всі підуть на створення нової одної або двох комерційних радіомереж (на кшталт форматного класичного (або джазового) радіо і "таврійської" мережі радіо української музики "Рута ФМ").

Відсутній taras_l

• Учасник
  • Подяки
  • -Надані: 15
  • -Отримані: 43
  • Репутація: +44/-2
« Відповісти #1037 : Травень 16, 2018, 16:59:31 »
Я мабуть щось пропустив, хотів дізнатись, який кінцевий термін подачі заяв на конкурс з використанням вільних радіоканалів?

Відсутній Radiostyle

• Профі
  • Подяки
  • -Надані: 728
  • -Отримані: 578
  • Репутація: +734/-15
  • Розташування: Біла Церква
« Відповісти #1038 : Травень 16, 2018, 17:42:42 »
Я мабуть щось пропустив, хотів дізнатись, який кінцевий термін подачі заяв на конкурс з використанням вільних радіоканалів?
https://mediananny.com/novosti/2327691/
Цитувати
на подачу заявлений регулятор отводит месяц – с 16 июля по 16 августа. Итоги будут подведены до 16 октября.

Відсутній vital-fm

• Профі
  • Подяки
  • -Надані: 431
  • -Отримані: 584
  • Репутація: +638/-8
  • Розташування: Файне місто Тернопіль
« Відповісти #1039 : Травень 17, 2018, 14:21:50 »
УКХ конкурс, видно з резерву колишніх частот НСТУ. Жаль, що у нас не відмовились від лишньої.