КОНКУРС (обговорення)

Автор Vova.UA, Березень 12, 2011, 00:18:19

Попередня тема - Наступна тема

admin

 Взагалі то є стандарти та розрахунки, хоча інколи і помилкові. Проблеми чим приймають у БЦ то проблеми БЦ.
  •  

Radiostyle

Цитата: admin від Липень 25, 2013, 23:18:48
Взагалі то є стандарти та розрахунки, хоча інколи і помилкові. Проблеми чим приймають у БЦ то проблеми БЦ.
З першим згоден,і не інколи,а у більшості випадків так і є,а з другим не зовсім,я про це написав у попередньому повідомлення,і певною мірою про це має потурбуватися керівництво станції(й),які мовлять у тому,чи іншому нас. пункті,але... :sick:
  •  

Radiostyle

Цитата: Sergut від Липень 25, 2013, 07:30:51
Хотілось би , щоб в Володарки виставили
Сергію привіт!
З поверненням,чому давно тут не писав?
П.С Володарську частоту 101.2 виставили,але я хочу з переносом у БЦ  :victory:
  •  

admin

Цитата: Radiostyle від Липень 25, 2013, 23:48:19
З першим згоден,і не інколи,а у більшості випадків так і є,а з другим не зовсім,я про це написав у попередньому повідомлення,і певною мірою про це має потурбуватися керівництво станції(й),які мовлять у тому,чи іншому нас. пункті,але... :sick:
не перегибай, інколи помиляються.
Твоя незгода це діло таке, радіостанціі економлять на усьому що можна. Якби не жлобились то частоти у БЦ, на відміну від Умані, взгалі не були б потрібні.
  •  

Yuriy

#349
На мой взгляд,победит "Европа Плас" на частоту в Умани.НРКУ,как всегда, не повезёт на этот город. Хотя, НРКУ могли бы и на частоты в Луганской области претендовать под УР-2 или УР-3 и в других областях в том числе.
  •  

Yuriy

Цитата: Sanio від Липень 25, 2013, 18:24:56
Більше схильний до того, що переможе Львівська ОДТРК!

А ще можуть зробити 12 годин під ЗІК і 12 годин під ЛОДТРК.
  •  

Sanio

Цитата: Yuriy від Липень 26, 2013, 01:50:54
А ще можуть зробити 12 годин під ЗІК і 12 годин під ЛОДТРК.
Ні, ділити частоту між державним і комерційним мовником не будуть, хіба що НРКУ і Львівська ОДТРК, але в нинішній ситуації швидше за все частоту дадуть ОДТРК!
  •  

Sergut

Цитата: Radiostyle від Липень 25, 2013, 23:58:30
Сергію привіт!
З поверненням,чому давно тут не писав?
П.С Володарську частоту 101.2 виставили,але я хочу з переносом у БЦ  :victory:

Привіт ))) Да часу то не було )))
Так я теж цього хочу ))))
  •  

vital-fm

Може вінницькій ОДТРК теж частота перепаде, конкурс маленький - непередбачуванний.
  •  

Sl@d

Коли заплановано результати оголосити :?:
  •  

sten

Мне интересно кому нужен будет Артемовск, разве, что для теоретического переноса в Краматорск.
"Любое навязывание громадам механической унитарности, принудительных связей будет большой ошибкой, которая приведет только к сопротивлению, реакции, центробежности, или даст основу для новых междоусобиц"
Михаил Грушевский
  •  

Crossovok

Ну почему же, Константиновка нужна была, Артемовск тем более.
  •  

kopop

Цитата: sten від Липень 26, 2013, 10:51:56
Мне интересно кому нужен будет Артемовск, разве, что для теоретического переноса в Краматорск.
НІ! Перенос 105.4МГц з Артемівська до Краматорська неможливий, тому що у Краматорську задіяні такі частоти як 105МГц та 105.7МГц!!!
  •  

sten

Цитата: Crossovok від Липень 26, 2013, 11:05:56
Ну почему же, Константиновка нужна была, Артемовск тем более.
А это вы про Классное, они по моему пытаются гребсти все, что выставляется на территории Донбасса.
"Любое навязывание громадам механической унитарности, принудительных связей будет большой ошибкой, которая приведет только к сопротивлению, реакции, центробежности, или даст основу для новых междоусобиц"
Михаил Грушевский
  •  

Crossovok

"Вы" пишется с большой буквы.
  •