5 канал vs 24 Новини

Автор Sergey 89, Листопад 19, 2011, 15:05:58

Попередня тема - Наступна тема

Maxym_Mikava

5 супер!!!!!!!!!!!!!! Він кращий!!!!  
  •  

pavlo_r

Цитата: "oldman" post=14670Единственный плюс, это то что на канале 24, со спутника ещё идёт и Люкс ФМ.
Не той Люкс там іде. ІМХО
24 цікавіший чим 5-тий. Прекрасно підходить як фон для роботи.  
  •  

Radiostyle

+ на 5-му є вставки "Без коментарів"(по два-три сюжети відразу) та увімкнення "Наживо" з місця подій.
5-й  :super:  
  •  

Vova.UA

Цитата: "pavlo_r" post=14673Не той Люкс там іде. ІМХО
:|  
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

Sergey

Проголосовал За 24 канал - на пятом достали рекламой разных средств от импотенции.  
  •  

anatolij69

  •  

sten

Я за 24 Новини, потому что мне нужна чисто информация, а аналитика мне не нужна. 24 Новини нужно сравнивать с News One.  
"Любое навязывание громадам механической унитарности, принудительных связей будет большой ошибкой, которая приведет только к сопротивлению, реакции, центробежности, или даст основу для новых междоусобиц"
Михаил Грушевский
  •  

2692775

Мені 5 канал більш цікавий ніж 24.  :super:
  •  

mikhail

міняються часи і 24-й вдосконлюється... мені здається вони готуються до переходу в 16:9... вже навіть погода у них в обрізана...
а 5-й.... це впуски новин щогодини.... різні тематичні програми та реклама різних топшопів.... буває
ще до цього списку можна додати 112 ... просто канал з гарною обгорткою на який витратили багато грошей
  •  

pavlo_r

24 у Львові в Т2 від старту іде в 16:9
  •  

Гвоздецкий

Ни один, ни другой не смотрю. У нас в Николаеве эфирный только 5-й, а 24 только в кабельном.
  •  

2692775

Все ж таки 5 канал має перевагу в аналоговому та цифровому покритті. Я був би дуже радий щоб 24 почав мовити замість якоїсь ТРК України чи К1 :super:
  •  

hyper

5 канал чаще смотрю, ибо он есть в Т2.
  •  

mikhail

Цитата: 2692775 від Квітень 19, 2014, 14:09:45
Все ж таки 5 канал має перевагу в аналоговому та цифровому покритті. Я був би дуже радий щоб 24 почав мовити замість якоїсь ТРК України чи К1 :super:
замість Ескулапів
  •  

fmdxua

#29
Поясніть мені, це офіційна сторінка в YouTube.com "Каналу 24" Андрія Садового ?

https://www.youtube.com/user/news24/videos

Якщо так, то вони що тепер стали філіалом канала "Россия 24" ? Публікують таку х**ню, щоі і не на всіх російських каналах  показують:



https://www.youtube.com/watch?v=1r7Cphicb9o
http://24tv.ua/news/showNews.do?saakashvili_poshivsya_v_durni_pered_kamerami&objectId=606514&tag=ukrayina

Чи вони там на  "Каналі 24"  зовсім розумом двинулись, чи це такий піар-хід, щоб серед вати завоювати прихильність?

Та і на Радіо 24 - музика хороша, але новини, якісь зовсім пріоритети дивні виставлені при підбірці подій в Україні.

Коментар щодо новин на "Каналі 24"
Все мои  публикации,  в которых Россия изображается негативно,  никаким образом не относятся к тем хорошим, умным, добрым людям, которых  много в данной стране.  Любые подобные сообщения  о тех, кто поддерживает или является участником российской агрессии по отношению к моей родной стране - Украине
  •