Виберіть стиль:

Автор Тема: Болталка  (Прочитано 633236 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Відсутній Don_Andrey

• Експерт
  • Подяки
  • -Надані: 97
  • -Отримані: 196
  • Репутація: +215/-7
  • Розташування: Донецк-Новосёловка
  • air.radiorecord.ru:8100
Re: Болталка
« Відповісти #9060 : Грудень 04, 2017, 09:52:27 »
владельцам евромашин дать
По хорошему штрафу и пару недель на размышление что делать со своим ведром. Да мне печёт, печёт так что я скоро прожгу сиденья своих машин. Полыхает после откровений кого-то там из ТатНафты что стоимость топлива составляет 50% от цены на заправке, а все остальное налоги государству, т.е. я на своей пузотерке с расходом 10л/100км на каждый пройденный километр дороги оставляю 1,35грн, а Камаз с расходом 40 - 5грн, помножить на количество проходящих машин - все эти ямы можно просто купюрами закладывать. Дорог как не было так и нет, летом за свой счет и своими руками ремонтировали перегоны - через месяц приехали автодоровцы, вычистили и выдули все заделанные ямы, отремонтировали максимум четверть дороги и всё, денег у них нет. Сраные четыре километра приходится преодолевать по 15-20 минут. А тут еще и европрохиндеи которые считают себя умнее всех и которым в западло платить налоги и ездить на рузьго-китайско-корейских кибитках на которую хватает денег с укр.регистрацией, которые лезут мне в карман уменьшая и без того снижающуюся рыночную стоимость моих машин, у которых хватает наглости, слабоумия и отваги сбиваться в стайки и открытым текстом заявлять что мы нарушители и требуем отменить за это наказание.
Объективная реальность - это иллюзия, вызванная отсутствием алкоголя в крови.

Відсутній Djundich

• Профі
  • Подяки
  • -Надані: 702
  • -Отримані: 201
  • Репутація: +245/-93
  • Розташування: БАРВАград (Борошневе)
« Відповісти #9061 : Грудень 04, 2017, 18:16:00 »
Уряд знижує вартість розмитнення авто

Мінекономрозвитку опублікувало таблицю, яка регламентує рівень ставок ввізного мита України, тобто розмитнення автомобілів.

Документ опублікований у розділі "Зона вільної торгівлі між Україною та ЄС".

Ці норми будуть застосовуватися у 2018 році до імпорту товарів з Європейського союзу, в рамках Угоди про вільну торгівлю між Україною та ЄС.

Показати вміст
Для легкових автомобілів Угодою передбачено перехідний період тривалістю сім років. За цей час ставки ввізного мита поступово знижуватимуться до нуля.

У 2018 році ставки ввізного мита для нових легкових автомобілів походженням з країн Євросоюзу встановлюються в такому обсязі:

Бензинові:

З робочим об’ємом не більше 1000 см3 – 6,3% від митної вартості.

З робочим об’ємом понад 1000 см3, але не більш як 1500 см3 – 7,3% від митної вартості.

З робочим об’ємом понад 1500 см3, але не більше 2 200 см3 – 5% від митної вартості.

З робочим об’ємом більше 2 200 см3, але не більше 3000 см3 – 5% від митної вартості.

З робочим об’ємом понад 3000 см3 – 5% від митної вартості.

Дизельні:

З робочим об’ємом циліндрів двигуна не більш як 1500 см3 – 7,3% від митної вартості.

З робочим об’ємом понад 1500 см3, але не більше 2500 см3 – 7,3% від митної вартості.

З робочим об’ємом циліндрів двигуна понад 2500 см3 – 6,3% від митної вартості.

Електромобілі:

Транспортні засоби, оснащені виключно електричними двигунами (одним або декількома) – 0% від митної вартості.

Для нових автомобілів з інших країн діє більш високе мито (зазвичай 10%) від митної вартості машини. Крім мита, при розмитненні легкового автомобіля треба заплатити акциз (залежить від об’єму двигуна) і ПДВ (20%).
https://www.epravda.com.ua/news/2017/12/4/631829/

Відсутній admin

• Адміністратор
  • Профі
  • Подяки
  • -Надані: 4150
  • -Отримані: 3871
  • Репутація: +4205/-159
  • Розташування: Brescia (BS), Italy
  • Software Engineer
    • укртвр
« Відповісти #9062 : Грудень 12, 2017, 23:26:11 »
https://ibigdan.livejournal.com/21320122.html
Прогнозы по рынку труда на 2018-2019 гг
Проблема в том, что человек - существо эффективное. Он прилагает экстра-усилия только тогда, когда понимает, что они окупятся. А когда возврат инвестиций неясен, тогда и усилия будут посредственными.

Русские своих не бросают. А кого бросили, те не свои.

Відсутній pavlo_r

• Глобальний модератор
  • Профі
  • Подяки
  • -Надані: 1970
  • -Отримані: 3011
  • Репутація: +3248/-163
  • Розташування: Lviv
    • notatnyk.org
« Відповісти #9063 : Грудень 13, 2017, 16:56:18 »
Трохи про свободу слова. В Польщі. Кілька днів тому KRRiT оштрафувала телеканал TVN на 1,5 мільйони злотих за !УВАГА! грудневі трансляції подій в Сеймі і протестів під ним, коли протестуючі заблокували вулицю Вєйську. KRRiT побачила в трансляціях телеканалу заклики до порушення конституційного ладу. Група TVN належить американському медіахолдингу Scripps Network Interactive, тож Польща нарвалася на занепокоєння Держдепу США, який заявив, що штраф підриває свободу ЗМІ в Польщі.
Якщо ви почуєте від когось, що в Україні хтось утискає ЗМІ, то ось вам приклад демократичної Польщі. Можу долучити до цього також особисте враження від перегляду польських новин, де суспільне мовлення TVP успішно нагнули на вилизування влади

Відсутній Djundich

• Профі
  • Подяки
« Відповісти #9064 : Грудень 13, 2017, 22:59:56 »
Вот что сегодня увидел на сайте 104уа

Что за фигня ? У мамы есть субсидия и на счету после введения показателя счетчика 01.12.17г. на счету оставалось около  +400грн.
Сегодня обнаруживаю что -390 грн долга и не понятно куда и  за что сняли деньги, такая же фигня и у одного знакомого произошла.
Что это за очередное новшество ?  :censored:
« Останнє редагування: Грудень 13, 2017, 23:16:30 від Djundich »

Відсутній pavlo_r

• Глобальний модератор
  • Профі
  • Подяки
    • notatnyk.org
« Відповісти #9065 : Грудень 14, 2017, 00:32:58 »
З'ясовуйте з Львівгазом чи як там він у вас називається. Бо щось вони фігню несуть. Нарахування пені у розмірі 0,1%  за кожен день простроченого платежу вводиться лише з 2019 року. А загалом газовики задовбали своїми "рекомендованими" платежами. Пам'ятаю таку фігню тільки вони любили приліпити до рахунку ще починаючи з часів "покращення".
Зараз газом не користуюся, проте сюрприз мені піднесли електрики. Загалом я сам винен, більш, ніж пів року не слідкував за показниками, які приходять в рахунку, а під кінець року ЛОЕ вирішило виправити власний провтик і виставило мені рахунок за світло на 476 грн (при нормі споживання 250-290 грн). Загалом різниця невелика, але в подальшому буду вносити показники сам, і слідкуватиму за що нараховують

Відсутній zako336

• Досвідчений
  • Подяки
  • -Надані: 74
  • -Отримані: 112
  • Репутація: +116/-0
  • Розташування: Борзна
  • Слава Україні!
    • welkom
« Відповісти #9066 : Грудень 14, 2017, 02:50:47 »
Я показники електролічильника передаю сам в останні два дні місяця.Бо десь із серпня місяця в рахунку за електроенергію з'явився пункт ,,донараховано"який значно перевищував реальний показник ~150 квт.Тепер вписую показники в особистому кабінеті на сайті Чернігівобленерго і проблем немає.

Відсутній Djundich

• Профі
  • Подяки
« Відповісти #9067 : Грудень 14, 2017, 09:38:50 »
Только что из газового. Короче это они по выставляли предоплату на закупку газа  :censored:

Тобто боргу немає, а це сума передплати за газ на наступний місяць.  Дякую що не на рік в перед не пропонують сплачувати.
« Останнє редагування: Грудень 14, 2017, 09:41:45 від Djundich »

Відсутній fediv

• Учасник
  • Подяки
  • -Надані: 24
  • -Отримані: 63
  • Репутація: +65/-8
  • Розташування: Київ
  • Працюємо вдвох, я і сайт TV-REMONT.INFO
    • www.tv-remont.info
« Відповісти #9068 : Грудень 14, 2017, 12:18:17 »
Саме так і написано на їхньому сайті. Я заплатив 1200 грн за газ, а через два дні бачу, борг вже 1500 замість нульового. Саме стільки вони "прикинули", скільки спалимо за грудень.

Відсутній Kilnemw

• Новачок
  • *
  • Подяки
  • -Надані: 333
  • -Отримані: 7
  • Репутація: +9/-0
« Відповісти #9069 : Грудень 14, 2017, 17:29:23 »
Вот что сегодня увидел на сайте 104уа

Что за фигня ? У мамы есть субсидия и на счету после введения показателя счетчика 01.12.17г. на счету оставалось около  +400грн.
Сегодня обнаруживаю что -390 грн долга и не понятно куда и  за что сняли деньги, такая же фигня и у одного знакомого произошла.
Что это за очередное новшество ?  :censored:

Я тоже был в газконторе---платите или нет.
Логически, если заплатить аванс  в этом месяце. то в следующем будет меньше--это переходной период.
По поводу  -390 грн. в личном кабинете 104UA есть вся информация по оплате, рассходу газа и субсидии,
Я в разделе "рассчет за газ" скачиваю СЧЕТ и оплачиваю по приват24 при комиссии 1 грн.

Відсутній Djundich

• Профі
  • Подяки
« Відповісти #9070 : Грудень 14, 2017, 20:35:16 »
Я распечатал квитанцию и там к оплате та сума что я вижу в личном кабинете в правом углу. ПОТОЧНИЙ БАЛАНС / грн /
У меня с начала вопрос, почему мне там предоплату выводят как долг ???
Извините, но сейчас не то время чтобы я платил за газ на перед !  :censored:
А по поводу расчета за безналичные, мало того еще через ПриХват 24 :censored:
Я имею очень плохой опыт с Приват Банком, кроме того имею опыт поиска денег переведенных по безналу.
Извините, но у нас глава Национального банка и ......................... не доверяют национальной банковской системе. А с чего я должен доверять ? Тем более след в глубине души от негативного опыта все еще о себе напоминает и не скоро забудется.
К счастью у нас сейчас во многих фирмах предоставляющих услуги ЖКХ можно рассчитаться на месте и без комиссии, кроме зажравшихся газовиков.
« Останнє редагування: Грудень 14, 2017, 20:37:34 від Djundich »

Відсутній GMB

• Профі
  • Подяки
  • -Надані: 1119
  • -Отримані: 887
  • Репутація: +949/-60
  • Розташування: Краматорськ
« Відповісти #9071 : Грудень 14, 2017, 22:10:26 »
ну это как в Укртелекоме - там тоже можно платить авансом наперед.
Средние показания считает и ДТЭК, и Донецкоблгаз, и Крамводоканал (у меня в городе), по этому воду передаю до 25 числа через их сай (они сами рекомендуют так), ДТЭК с 30 по 5 число (показания идут на 1 число месяца) и газ через сайт Абонентинфо в конце месяца или в первых числах (выбираю показания для 1го числа) и так поборол всякие "расчетные показания" и так далее.
записи з ТБ: http://www.youtube.com/user/Serery
                         http://www.dailymotion.com/serery
записи з радіо: http://soundcloud.com/gmb_krm

Відсутній pavlo_r

• Глобальний модератор
  • Профі
  • Подяки
    • notatnyk.org
« Відповісти #9072 : Грудень 15, 2017, 00:31:39 »
Сюжет 2014 року. Просто щоб нагадати. Хоча якби в нас таке провернули в 2014, уявляю що було б з тими, хто зараз невдоволені

Відсутній Djundich

• Профі
  • Подяки
« Відповісти #9073 : Грудень 15, 2017, 10:15:50 »
Ну во первых Украина это не Польша.
Во вторых у нас совершенно другие условия, в нас ЕС не вливает столько денег как в Польшу.
В третьих  я лишний раз убеждаюсь в правоте Максима Гольдарба.
И к счастью у меня нет канал 1+1  в списках ни на одном ресивере и тв.

уявляю що було б з тими, хто зараз невдоволені
Мы демократическая страна ?
К счастью нынче 2017 год.
А если бы сразу в 2014 году подняли тарифы и опустили гривну до нынешних уровней.
Кто знает что да как бы вообще было сегодня  :-?
« Останнє редагування: Грудень 15, 2017, 10:30:53 від Djundich »

Відсутній pavlo_r

• Глобальний модератор
  • Профі
  • Подяки
    • notatnyk.org
« Відповісти #9074 : Грудень 15, 2017, 10:35:39 »
Справа не в Плюсах. Сюжет дуже показовий. Так, ми не Польща. У неї не було війни, впливових фінансового-промислових груп і наповнених експертами фейсбуків з твіттерами. Тим не менш протестів уникнути не вдалося. В хоч я й виступаю за жорсткі реформи, разом з тим розумію чому в наших умовах це неможливо і доводиться рухатися повільно.