Болталка

Автор radiomen, Листопад 24, 2011, 08:18:55

Попередня тема - Наступна тема

GMB

Цитата: Djundich від Грудень 16, 2017, 17:31:07

Понятное дело ! В течении лета не дают субсидию, её дают аж осенью. А как они могут забрать оплату живыми деньгами.

За счет их я хучу погасить обязательный платеж !
ну то, что дают летнюю субсидию осенью - это уже торможения УТСЗН. Знаю людей, которым дали летнюю субсидию летом и людей, которым до сих пор не дали летнюю субсидию. Так что - человеческий фактор - это жутко.

Ну за счет зимней переплаты я в том году все лето не платил и еще на осень осталось даже. Сейчас уже такого нет и не будет. В принципе - надо же стремится к тому, что бы оплачивать коммуналку без субсидии.
записи з ТБ: http://www.youtube.com/user/Serery
                         http://www.dailymotion.com/serery
записи з радіо: http://soundcloud.com/gmb_krm
  •  

Djundich

#8941
Цитата: GMB від Грудень 16, 2017, 17:40:32
Ну за счет зимней переплаты я в том году все лето не платил и еще на осень осталось даже. Сейчас уже такого нет и не будет.
У меня так было до 31.08.2016 ( у меня в газовой кнеге есть отметка про отсутствие борга на 26.08.2016г.), а потом на основании очередной постановы у нас сняли -7 000 грн.
Это я уже в процессе разборок узнал что они мне списали на июнь 1200 кубов и под видом что это уже не отопительный сезон забрали назад субсидию.
Хотя это чистой воды развод, они тупа нашли способ содрать с нас деньги. Хорошо что я тогда платил тупо каждый месяц обязательный платеж.

Цитата: GMB від Грудень 16, 2017, 17:40:32
В принципе - надо же стремится к тому, что бы оплачивать коммуналку без субсидии.
Должна быть достойная оплата труда и опираясь на нее, разумные тарифы.
Любимые телеканалы: NewsOne, 112, Zik, Наш, КРТ.
  •  

Kilnemw

Згідно Постанови КМУ №848 громадяни, яким призначена субсидія для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, зобов'язані щомісячно сплачувати свою обов'язкову частку витрат на оплату цих послуг ( ЯКЩО ВИКОРИСТАЛИ КУБИ НА ЯКІ РОЗСЧИТАНА СУБСИДІЯ). У разі коли вартість фактично використаної послуги менша ніж обов'язкова частка витрат на оплату цієї послуги, громадяни сплачують її фактичну вартість.

Нарахування, інформування та надання консультацій по субсидії покладено на органи соціального захисту, тому з питанням оплати обов'язкового платежу, при наявності переплати, рекомендуємо Вам звернутися до них.

Таким чином, щоб уникнути розбіжностей в частині розрахунків за спожитий природний газ щомісяця радимо вчасно передавати показання лічильника (з 1 по 5 число) і платити за газ за рахунком постачальника (можна завантажити в Особистому кабінеті), в якому можна побачити повну деталізацію розрахунку суми до оплати, в тому числі і обов'язкову частку оплати за субсидіями.

З повагою
  •  

ass1995

Норвегия первой в мире отключила FM-радио и перешла на цифровое вещание

Норвегия стала первой страной в мире, которая полностью заменила сети FM-радио в пользу цифрового радио.

Об этом сообщает The Local.

Норвегия начала переход на цифровое радио в январе этого года. Сегодня утром наиболее северные регионы страны и архипелаг Шпицберген в Арктике последними были переведены на цифровое аудиовещание (DAB).

Сторонники цифрового аудиовещания говорят, что оно предлагает лучшее качество звука и более каналов, а стоит при этом одну восьмую от стоимости FM-станций.

Власти Норвегии также отмечают, что DAB предлагает более широкий охват, позволяет слушателям следить за программами, которые они пропустили, и облегчает трансляции экстренных сообщений во время кризиса.

Норвегия готовилась к переходу в течение многих лет, а радиостанции в формате DAB и FM существовали бок о бок с 1995 года. Цифровое вещание дешевле в обслуживании и надежнее, особенно в районах фьордов, где горы мешают прохождению FM-сигнала.

Однако, многие граждане Норвегии, согласно опросам, недовольны отказом от FM-вещания. Многие опасаются, что будут лишены доступа к сигналам в чрезвычайных ситуациях, которые передают на FM-радиостанциях, другие жалуются на необходимость покупать дорогой адаптер для приема цифрового радио в машине, поскольку только 20% автомобилей оснащены приемниками DAB-сигнала.

Последние исследования показали, что часть норвежцев, которые ежедневно слушают радио, за один год сократилась на 10%, а общественная телекомпания NRK потеряла 21% своей аудитории.

  •  

admin

Угу, а Украина примерно с 95-го имеет паралельно УКВ и ФМ....от УКВ так и не избавились.
  •  

RomHol

У Норвегії більшість місцевих станцій (більше 200) продовжують мовлення на FM. Вони  можуть мовити на FM принаймі до 2022 року, що далі - поки невідомо. Зараз закінчився перехід усіх радіостанцій суспільної компанії NRK та комерційних компаній з FM на DAB+, мовлення яких поширюється на всю країну, тобто переведено у цифрове мовлення саме національних мовників. Про частину цих фактів – в оригіналі публікації англійською, який на жаль, не повністю переклали.
Моя думка щодо УКХ/FM в Украіні така на прикладі радіоканалів "Українського радіо":  з 1990-х до сьогодні – дефіцит коштів як у НСТУ, так і КРРТ, тому навіть за наявністю вільних FM-частот у населених пунктах "Українське радіо" не поспішає переходити з УКХ на FM, і тому є така практика, що у одному і тому ж населеному пункті вже не один рік УР-1 мовить на FM, а наприклад, "Культура" – на УКХ. До того ж, для вивільнення  частот на FM  треба перенести трансляцію телемовників з 4 і 5 ТВК на інші канали.
  •  

Djundich

Цитата: admin від Грудень 17, 2017, 00:55:09
Угу, а Украина примерно с 95-го имеет паралельно УКВ и ФМ....от УКВ так и не избавились.
Я помню времена когда в FM диапазоне 88-108 мГц можно было слушать только оду единственную радиостанцию Rock FM Rádio на 100,3 мГц.
https://www.youtube.com/watch?v=TeKOUtkPn6k
Любимые телеканалы: NewsOne, 112, Zik, Наш, КРТ.
  •  

admin

От новых, широких тротуаров, выложенных плиткой и от новых стеклянных павильонов-остановок от, лично у меня отвалилась челюсть.
Мэр Аккермана Алла Гинак — на первой странице журнала «Фаворит»
http://bessarabiainform.com/2017/12/mer-akkermana-alla-ginak-na-pervoj-stranitse-zhurnala-favorit/
  •  

pavlo_r

Кажуть, що новий уряд Австрії зібрався видавати австрійські паспорти німецькомовним жителям Тіролю.
  •  

admin

Кажуть. "Исконно австрийские земли", а у руля націоналісти.
  •  

pavlo_r

Це шедеврально: Піти працювати? Я що лох?

  •  

koschkin

#8951
Вибачте, але переважна бiльшiсть украiнцiв так i живуть, працюючи все життя, як кiнь (незалежно чи в Украiнi чи то за кордоном), i не заощадили собi анi копiйчини, а все йде на комунальнi послуги, їжу, тощо, дехто все життя платить комусь за орендоване житло. Та не тiльки комунальнi послуги, а взагалi рiвень зарплат, пенсiй та цiн це виживання, а не життя, як в розвинутих країнах. Знаю людей, що мають 2-3 та бiльше квартир, здають в аренду, мають не дешевi авто, й .... отримують субсидiю на житло, й сплачують копiйки за послуги (сам бачив рахунки). Як так? Хоча згоден, тарифи занадто великi.
  •  

pavlo_r

#8952
Не згоден.
1) Тарифи на ринковому рівні і довести їх до такого рівня треба було давно. Багатьох проблем уникли б
2) Зараз ми пожинаємо плоди років популізму, дешевих тарифів і управління країною "ефективними менеджерами". Додайте до цього анексію Криму, руйнування та окупацію Донбасу, витрати на війну. Не багато хто наважиться інвестувати в країну, де важко передбачити подальший хід бойових дій
3) До цього ж і рівень зарплат відноситься. Звикайте. Ніхто не буде платити просто так. І держава нічого насправді не повинна підвищувати.
4) Розвинуті країни не за один рік розвинулись
5) Люди, які здають в оренду житло — це їх справа і їх право. Звісно потрібно було б з цього податки платити, але в нас до 40% економіки в тіні і тут треба нарікати далеко не на владу.
6) Я знаю багатьох заробітчан (врахуйте, де я живу) і дуже дивно у нас виглядає заробітчанин, який не зміг нічого відкласти чи купити житло. Значною мірою на грошах заробітчан і росте ринок нерухомості Західної України. Бачили б ви як зараз забудовується Львів.
7) МОВА ЙДЕ ПРО ТЕ, ЩО ТІП ВЗАГАЛІ НЕ ХОЧЕ ПРАЦЮВАТИ, АЛЕ ДЕРЖАВА ПОВИННА ЙОМУ ЩОСЬ ТАМ ЗАБЕЗПЕЧИТИ. ТАК ОТ, НІХРЕНА НЕ ПОВИННА.
  •  

admin

Цитата: koschkin від Грудень 20, 2017, 18:01:00
Вибачте,але переважна бiльшiсть украiнцiв так i живуть,працюючи все життя як кiнь(незалежно чи в Украiнi чи то за кордон ом),i не заощадили собi анi копiйчини,а все йде на комунальнi послуги,iжу,тощо,дехто все життя платить комусь за орендоване житло.Та не тiльки комунальнi послуги,а взагалi рiвень зарплат пенсiй та цiн це виживання а не життя як в розвинутих краiнах.Знаю людей,що мають 2,3 та бiльш квартир,здають в аренду,мають недешевi авто,й .... отримують субсидiю на житло,й сплачують копiйки за послуги(сам бачив рахунки). Як так? Хоча згоден,тарифи занадто великi.
Ось я читаю італійські форуми про життя, еміграцію і тд.
Один в один слова :)
  •  

Djundich

#8954
Цитата: pavlo_r від Грудень 20, 2017, 18:13:40
Не згоден.
1) Тарифи на ринковому рівні і довести їх до такого рівня треба було давно. Багатьох проблем уникли б
Я не знаю кто этот Игорь Беркут, но вот он все предсказал еще в 2011 году.
В этом видео есть все ответы на эти пункты.
https://www.youtube.com/watch?v=5ByYDDzNzok
6 лет назад смотря это видео, я думал что он перегрелся.
Сейчас же я понимаю что его слова это пророчество.
Любимые телеканалы: NewsOne, 112, Zik, Наш, КРТ.
  •