Болталка

Автор radiomen, Листопад 24, 2011, 08:18:55

Попередня тема - Наступна тема

digitalif

Цитата: ass1995 від Грудень 23, 2017, 17:27:17
Потом начали разбираться, что это за нововведение такое. Результат был ещё интереснее: оказывается, что где-то с середины лета работают по схеме, когда в промежутке 22:00 - 06:00 у нас по номеру 103 отвечает Черноморск, а в 06:00 - 22:00 отвечает Овидиополь. Ну и чтобы на территории Черноморского горсовета вызвать скорую, надо звонить на мобильный, иначе по 103 с Овидиополя никто ехать не будет. В свою очередь, в Овидиополе всё работает как и раньше: в любое время суток отвечает их больницы. Дебильнее схемы переадресации звонков по номеру 103 я ещё не видел. Дебильно как наличие самого графика переадресации звонков, так и то, что с 60-тысячного города по номеру экстренной службы отвечает 12-тысячное село.  :evil:
Ну не знаю, чи це медреформа, чи адміністративно-територіальна проблема. У нас трохи схожа ситуація. Угринів, село, що "огортає" Івано-Франківськ з північного боку, належить до Тисменицького району. Тому швидка, викликана по мобільному, з Франківська відмовляється їхати, посилаючись на те, що район обслуговує районна "швидка", що в смт. Лисець Тисменицького району, на південь від Івано-Франківська. В кращому разі дадуть номер (стаціонарний) посту в Лисці. Доводилось, на жаль, викликати швидку і чекати, поки приїде з Лисця, за 20-30 хв. через усі міські пробки. І доводилось не чекати, а викликати таксі, і їхати на приймальне відділення обласної лікарні (найближчої). Сільрада декларує домовленість із міською станцією швидкої допомоги, начебто з міста повинна приїжджати швидка, але насправді так не відбувається.
  •  

GMB

децентрализация эту проблему как раз пытается решать - создается ОГТ со своей скорой, пожарной и т.д. Или заключается контракт с другой ОГТ. У нас так соседняя Андреевская ОГТ хочет заключить договор с Краматорском, так как пока у них еще "живо" то, что обслуживающая больница находится аж в Николаевке, то есть надо ехать через Славянск в другой городок. А по факту - к тому же Краматорску ближе.
то все вопросы ко власти. Большие вопросы.
записи з ТБ: http://www.youtube.com/user/Serery
                         http://www.dailymotion.com/serery
записи з радіо: http://soundcloud.com/gmb_krm
  •  

Djundich

Цитата: digitalif від Грудень 24, 2017, 19:51:35
Ну не знаю, чи це медреформа, чи адміністративно-територіальна проблема. У нас трохи схожа ситуація. Угринів, село, що "огортає" Івано-Франківськ з північного боку, належить до Тисменицького району. Тому швидка, викликана по мобільному, з Франківська відмовляється їхати, посилаючись на те, що район обслуговує районна "швидка", що в смт. Лисець Тисменицького району, на південь від Івано-Франківська. .............................................
К примеру я знаю Ивано-Франковск, у меня там жила бабушка. Угринов это остановка дизеля где развилка на Стрий и Ходоров за рекой Быстрица .
Я надеюсь что тут на форуме многие понимают как работает мобильная связь (образно), находясь между вышками с разных районов мы не знаем куда мы попадем при вызове экстренных служб. Вот к примеру у нас МНС принимают вызов и с соседнего района, потом передают тем к кому относится данный адрес на который сделан вызов. Я не понимаю почему так не могут работать и медики (скорая помощь).  :-?
Любимые телеканалы: NewsOne, 112, Zik, Наш, КРТ.
  •  

fediv

Цитата: admin від Грудень 23, 2017, 09:11:34
...Тимошенко украла у Украины для Путина больше, чем половина всех внешних долгов...
Та хто сперечається ! Контракт кабальний. Але чому забули про роль Ющенка, який самоусунувся від вирішення питання з газом, нічого не робив на міжнародному рівні, щоб розблокувати перекриття газу і не підписувати такі договори ?
Знайшли крайню і призначили винуватою.
А те, що її роль для економіки негативна, і прем'єр-міністр вона неудачний, це факс, тут нема про що сперечатись.
  •  

admin

Різниця між прямими та непрямим діями.
  •  

Djundich

Цитата: fediv від Грудень 25, 2017, 11:07:12
Та хто сперечається ! Контракт кабальний. Але чому забули про роль Ющенка, який самоусунувся від вирішення питання з газом, нічого не робив на міжнародному рівні, щоб розблокувати перекриття газу і не підписувати такі договори ?
Знайшли крайню і призначили винуватою.
А те, що її роль для економіки негативна, і прем'єр-міністр вона неудачний, це факс, тут нема про що сперечатись.
К сожалению у нашего народа очень короткая память.
Любимые телеканалы: NewsOne, 112, Zik, Наш, КРТ.
  •  

pavlo_r

Ющенко звичайно ще той, кхм, сильний лідер, але його дії в 2008 році якраз були спрямовані на те, щоб ціна на газ становила не більше $205 і саме за ініціативою Ющенко були зірвані переговори після яких Газпром заявив, що продаватиме нам газ по $450. Після чого почалася гра нервів між Україною, росією та ЄС. І я думаю, що зрештою нам би вдалося нагнути Газпром до прийнятних умов постачання. Проте ситуацію по-своєму розрулила Юлька і ми отримали десятирічне газове рабство. Звісно, гра Ющенка була доволі ризикованою і не факт, що виявилася б успішною, бо розстановка сил в ЄС тоді була не зовсім на нашу користь і ніхто би нам реверсом газ не постачав, але зіграти на карті основного транзитера газу в Європу можна було досить успішно. Крім того, саме після 2009 в ЄС почали задумуватися над диверсифікацією як шляхів постачання газу так і постачальників.
  •  

Djundich

Любимые телеканалы: NewsOne, 112, Zik, Наш, КРТ.
  •  

pavlo_r

Три роки статті, а наче вчора написана

https://ru.krymr.com/a/26758293.html
В воюющей стране очень легко быть патриотом. Беда лишь в том, что патриотизм – это лучшее прикрытие для популиста. Добавляем сталь в интонацию, говорим, что враги будут уничтожены и учимся рубить ладонью воздух. Затем начинаем рассуждать о справедливости и предлагаем все поделить.
  •  

Ilya

  •  

pavlo_r

Практично те ж саме, коли зникає інтернет. Наприклад. Вечір. "Лягає" кілька будинків, це моментально фіксується автоматичною системою моніторингу. Починаю розбиратись чи реально вирішити проблему віддалено. Не проходить й три хвилини, дзвінок зі скаргою на відсутність інтернету. Пояснюю про аварію.
— Коли відновиться інтернет?
— Це аварійна ситуація, ми ще не встигли з'ясувати, що трапилося, тому не можу вам озвучити жодних прогнозів.
— Ви розумієте мені дуже потрібен інтернет
— Я розумію, але він зник 3 хвилини тому. Це занадто короткий час, щоб з'ясувати причину і усунути неполадки
— Я вам за що гроші плачу?
І ще приблизно п'ять хвилин подібного діалогу з погрозами відключитися і різними епітетами на адресу компанії. Так наче від того, що він мені повиносить мозок, інтернет з'явиться швидше. І такі випадки далеко не поодинокі
  •  

Djundich

#8981
pavlo_r Не нужно сравнивать интернет с эл.энергией !
Это не идет в сравнение вообще.
А подумайте про человека на операционном столе в момент операции, про человека который под аппаратом искусственной вентиляции легких в реанимации и вообще про больницу, роддом без резервного питания !!!
У нас так однажды без эл.энергии осталась Ужгородская ОКЛ, в результате которой были погибшие.
Плюс к тому давайте не забывать про тот же водоканал, когда живя в этажке нет воды в кране. А колодцев в городах нет.
У меня в селе если отключают эл.энергию, наступает конец цивилизованной жизни.

Интернет на сегодняшний день занял довольно важное место в жизни человека, но без него можно прожить.
На сегодняшний день от интернета многое что  зависит, но все равно это не смертельно.
Да и тот же интернет без эл.энергии так же не будет работать.

А тут человек ведет речь про высоковольтную линию электро передач, обрыв которой ведет к масштабному отключению.
К стати в зависимости того обрыв какой линии, может привести к развалу энергосистемы страны в целом.
А последующее соединение всех АЭС,ТЭС и прочих электростанций во едино, довольно таки сложное мероприятие.

Авария в энергосистеме в США и Канаде (2003)
https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D0%B2%D0%B0%D1%80%D0%B8%D1%8F_%D0%B2_%D1%8D%D0%BD%D0%B5%D1%80%D0%B3%D0%BE%D1%81%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B5%D0%BC%D0%B5_%D0%B2_%D0%A1%D0%A8%D0%90_%D0%B8_%D0%9A%D0%B0%D0%BD%D0%B0%D0%B4%D0%B5_(2003)

Анекдот из газеты:
--Знайшла свій старий щоденник.
Останній запис у ньому: Сьогодні нам
підключили інтернет! Дуже прикольно!
Пізніше напишу враження!!!
Любимые телеканалы: NewsOne, 112, Zik, Наш, КРТ.
  •  

pavlo_r

Інтернет не електрика, але давайте відключимо вам його на дві-три години. Як ви себе будете вести? Мова спочатку йшла про поведінковий фактор. Про лікарні окрема розмова, в ідеалі вони мають бути заживлені резервною лінією від іншої підстанції. Але це в ідеалі
  •  

admin

Повинні мати дизельні автономні генератори та паливо. І це стосується не лише лікарень.
  •  

Djundich

Цитата: pavlo_r від Грудень 26, 2017, 10:32:49
Інтернет не електрика, але давайте відключимо вам його на дві-три години. Як ви себе будете вести?
Вполне нормально буду себя вести. У меня в селе нет интернета, так как проводной там очень дорогой, а мобильный не берет.  Так что вполне нормально провожу там время, больше с меня толку чем в городе.
Интернет это чума, это зараза. Меня в селе как правило первый день ломает, а потом все пучком.

Цитата: pavlo_r від Грудень 26, 2017, 10:32:49
Мова спочатку йшла про поведінковий фактор.
Тут человек оплачивающий услугу, хочит иметь ее всегда. Не важно какая это услуга.


Цитата: pavlo_r від Грудень 26, 2017, 10:32:49
Про лікарні окрема розмова, в ідеалі вони мають бути заживлені резервною лінією від іншої підстанції.
Должны и имеют, это разные вещи.
К сожалению у нас много чего должно быть, а нету.

Цитата: pavlo_r від Грудень 26, 2017, 10:32:49
Але це в ідеалі
К сожалению это исключение у нас , а не правило.
Любимые телеканалы: NewsOne, 112, Zik, Наш, КРТ.
  •