Болталка

Автор radiomen, Листопад 24, 2011, 08:18:55

Попередня тема - Наступна тема

pavlo_r

Нє, то все інопланетяни. Ну і трохи поляків може. Але небагато.
Якщо серйозно, то тут чудово працює приказка: щоб ви так жили, як прибідняєтесь. А туристів і справді багато є, але і в далеко не туристичних місцях, наприклад тих же ТЦ чи кінотеатрах, доволі людно. Іноді дорогою додому забігаю в МакДак, теж завжди людно, хоч це далеко не центр, а той Макдональдс, що в Forum Lviv, черги іноді прохід по коридору перекривають
  •  

Djundich

Цитата: Ilya від Січень 18, 2018, 23:48:23
Какой придурок писал статью??? Оборвать кабельную трассу можно только экскаватором или другой подобной техникой, но не как погодными условиями.

P.S. Отключения в Одесской обл. даже ощущались в Николаевской обл.  в виде скачков напряжений.

P.S.2 Целый день лил дождь((((
Можно оборвать кабельную трассу !
Кабель не обязательно должен быть проложен в земле.  Оно так же может быть и подвешен на опорах и идти по воздуху.
В таком случае его может порвать из-за ветра, если опора упадет или на него налипнет много мокрого снега который его тупо утяжелит и из-за чего в следствии может произойти порыв кабеля.  :wink:

Хотя по видимому в статье перепутали провода  ЛЭП с кабелем.
Любимые телеканалы: NewsOne, 112, Zik, Наш, КРТ.
  •  

fediv

А поляків у Львові - як гуталіну ! Ну, не кожен день, це я випадково попав весною.
  •  

pavlo_r

Поляків у Львові завжди багато було. Ну хіба в 2014-15 роках, суттєво поменшало, але зараз знову вернулося на свої місця. Тут нічого дивного: близько, зручно добиратися, дешево + в попі грають мрії про Креси Всхудні.
Після 2014 року непогано зріс внутрішній туризм, часто в центрі міста можна почути російську мову, та й статистично це десь підтверджувалося. Як би там не було: туристи створюють тисняву в центрі, через них піднімаються ціни, але вони приносять місту величезні прибутки, тому тут їм завжди раді, звідки б вони не були.
  •  

admin

http://bigpicture.ru/?p=189251
Харьков времен немецкой оккупации в цвете
  •  

vital-fm

Цитата: pavlo_r від Грудень 26, 2017, 10:32:49
Інтернет не електрика, але давайте відключимо вам його на дві-три години. Як ви себе будете вести?
Нормально, я ж не ігронавт якийсь, чи залежний від соцмереж.
Якщо разом з електрикою - навіть телефонувати не буду, в мене радіотелефон, та й тут все само собою зрозуміло.
Якщо сам інтернет - уточню причину відсутності, хто зна, може вона на моїй стороні.
Через не узгодженість з провайдером більше не користуюсь їх "акцією" 6+1 - весь час в мінусі я через це, бо вони в ручну редагують, а потім чи забувають, чи не дивляться, чи того гірше не зберігають інформацію по платіжках.
Це тобі напевно дуже жадібна, або самотня людина телефонувала. Ще варіант - фрілансер або "ставка на спорт". Нормальні користувачі взагалі намагаються звести контакт з ТП до мінімуму.
  •  

pavlo_r

Цитата: vital-fm від Січень 25, 2018, 15:28:11
Це тобі напевно дуже жадібна, або самотня людина телефонувала. Ще варіант - фрілансер або "ставка на спорт".
Таких "жадібних" відсотків 30, не менше. У нас коли нет зникає — то відразу кожен другий "фрілансер", але є маленький ньюанс: провайдеру пофіг. Ніхто і ніщо не зобов'язує провайдера надавати фізичним особам інтернет безперервно. Є лише граничні терміни усунення неполадок на стороні провайдера. Тому якщо інтернет використовується для роботи це:
а) зовсім інші тарифи.
б) вимагає наявності резервування каналів зв'язку.
Бо ніхто не застрахований від того, що якийсь Вася на бульдозері ковшем може обірвати магістральний кабель
Цитата: vital-fm від Січень 25, 2018, 15:28:11
Нормальні користувачі взагалі намагаються звести контакт з ТП до мінімуму.
Та не всі ж нормальні. Далеко не всі
  •  

vital-fm

Колись на одному з форумів вичитав пораду, яка у декого спрацьовувала з великими провайдерами, "ти пригрози, що відключишься, і тобі одразу прихований тариф запропонують, якісь кращі умови", ось видно люди до неї й дослуховуються та морочать голову місцевим провайдерам, у яких меньша можливість для подібних маневрів.
Стосовно роботи: ну що тут поробиш, розлінив людей інтернет.
П.С. Ех шкода, що подібні вередування не можна в нет викладати на загальне голосування за кращого.
  •  

Ігор

У вівторок у мене на пів години зник інтернет, то брат мені по телефону виносив мозги, що це поганий провайдер. Ми до нього підключені з грудня, перебої були тільки два рази, один раз 10 хвилин інший пів години. І швидкість перевищує заявлену у тарифі.
  •  

sanyo

В Кременчуге упал вертолёт (дополняется)По предварительным данным, машина задела или конструкцию телевышки, или линию электропередачи
https://www.telegraf.in.ua/topnews/2018/01/25/v-kremenchuge-vertolet-vrezalsya-v-televizionnuyu-vyshku-vse-gorit_10067453.html
  •  

pavlo_r

Цитата: vital-fm від Січень 25, 2018, 18:00:46
Колись на одному з форумів вичитав пораду, яка у декого спрацьовувала з великими провайдерами, "ти пригрози, що відключишься, і тобі одразу прихований тариф запропонують, якісь кращі умови", ось видно люди до неї й дослуховуються та морочать голову місцевим провайдерам, у яких меньша можливість для подібних маневрів.
Така фігня працює у Волі. Там є ціла служба утримання абонентів, які повинні запропонувати абоненту хоч щось аби він залишився. Про всіх говорити не буду, але в нашій скромній компанії така фігня не проканає. У нас є інші способи утримання абонентів і ті, хто шукає халяви (переключаючись з одного провайдера на іншого заради акції чи персональних знижок) не є нашою цільовою аудиторією. Багато хто відключившись від нас, через кілька місяців до нас же і повертається натішившись Волею чи Київстаром. А ті, хто не гониться за халявою — спокійно і без претензій користуються, тарифи у нас і так ледь не найнижчі на ринку.

ПС. Про Волю й казати нема чого, а основна біда Київстару — його сервіс. Нет працює поки працює. Але якщо щось ламається — можна тижнями чекати майстра
  •  

vital-fm

Найбільше бісило, коли телефонували оператори волі з розпитуваннями: "скільки ви платите за інтернет" і калькулятором під акцію на 3 місяці.
Напевно після того коли я кілька раз достроково припиняв ці дзвінки вони припинились.
  •  

fediv

Ох, якби з ремонтом Інтернета все було так просто: прийшов майстер, і красота.
У мене провайдер непоганий, але проблема на мою голову сіла.
Ось пропав Інтернет. Пошевелив роз'ємами - Інтернет на кілька днів з'явився.
Ця дія повторюється кілька раз. Замінив роз'єм RJ45. Пару тижнів - нормально.
Пропаяв на платі роутера. Деякий час нормально.
Замінив (тимчасово) роутер, деякий час нормально.
Поставив старий роутер, викликав "майстра". "Майстер" пошевелив роз'ємом, Інтернет, звісно, трохи запрацював. "Майстер" доказує, що вина моя, роутер поганий. Даю йому інший роутер. Що тут зробиш ! Поки що з іншим роутером працює, але лише пару днів.
Довбаю "майстрів". На щастя, Інтертет надійно став раком, шевеління роз'ємами не допомагає.
Приходить "майстер", шевелить роз'ємом. На щастя, не працює.

Аж тоді "майстер" підняв свою сраку на дев'ятий поверх, поворожив зі своїм обладнанням, запрацювало, тоді повернувся і навіть чесно сказав, що роз'єми трохи позакисали, довелось прочистити.
Тепер Інтернет працює, як дуб.
  •  

ass1995

А у нас "специалисты" из компании "TENET", когда проводили в нашем подъезде Интернет, при прокладке кабеля просверлили электрический провод и оставили без света наших соседей.  :dash:  :laugh:
  •  

pavlo_r

#9059
Об'ємні фото Львова 1897 року
http://photo-lviv.in.ua/objemnyj-lviv-1897-roku/

На фото трамвайна зупинка на сучасному проспекті Свободи. По праву сторону від трамвая зараз знаходиться площа з пам'ятником Т. Шевченку, а трамвайні колії там тепер ідуть лише прямо: з вулиці Дорошенка на площу Ринок. По самому пр. Свободи трамваї тепер не їздять
  •