Болталка

Автор radiomen, Листопад 24, 2011, 08:18:55

Попередня тема - Наступна тема

kotenko.

Та ще й по ТЕТу десь у 2005 показували і Район Мелроуз, і Район Беверлі-Хіллз.

#наташанемішай
  •  

kotenko.

Щодо Кисельова, я його до 2013 го й знать не знав, бо в нас тоді ловило лиш 1+1, Інтер, Новий канал, трохи УТ-1. Дуже рідко ми могли побавитись направленням антени на Київ, звідти при хороших тропо ловив і Київ з ТЕТом, а після їх розділення лише звук останнього на 42 ТВК, в 2005 - Тоніс.
#наташанемішай
  •  

kotenko.

В 2003 з Черкас вперше зловили Україну з перуанським милом і вдруге ісtv (вперше з Києва, на рік-два раніше).

А в 2005 купили кольоровий Самсунг, купили полячку, підняли антену, і опа... Крути, куди хочеш, і дивись як мінімум 10 каналів.
#наташанемішай
  •  

kotenko.

А Факти по ІСTV дивились десь з 2006, коли Киселя там вже не було.
#наташанемішай
  •  

kram2000

#9214
Цитата: kotenko. від Вересень 19, 2018, 18:33:59
столичної стоматклініки Призма.

Крім ТЕТу, в середині 2000-х цю лікарню активно рекламував канал К1 (Інтер Медіа Груп). Щодо цього каналу, то канал був наповнений власними авторськими програмами (типу "Телеформат", "Своя роль", "Один репортаж"), цікавими західними фільмами і показами нічного Києва кожної ночі (цікаво, то в запису було чи наживо).
  •  
    Подякували за цей пост: kotenko.

kram2000

Зробив скрін з програми "Дивись", що виходила на каналі ТЕТ, в якому позначено, що дизайн для цієї програми виготовляв "1+1".

  •  

krasaffcheg

Я больше скажу. Эта студия делала эфирный дизайн для канала ТЕТ в принципе. А ещё для других украинских (Украина, Футбол, ICTV) и российских (СТС, РЕН) каналов.
Вообще, у них на сайте есть портфолио (1plu1design.tv). Но он старый, на старом флеше. У меня он корректно открылся только с Internet Explorer.
  •  

kram2000

Згадав, що на початку 2010-х на каналі "Україна" працювала частина команди Роднянського (Оселедчик, Добровольська та Захарова). Можливо вони допомагали медіагрупі Ріната стати впливовими на "медіаринку".
  •  

vital-fm

kram2000
А як з шоу Кондратюка на інтері, я не про карооке, а про ерудит.
На ICTV була широка лінійка озвучених українською фільмів, ну і територія а з усіма витікаючими спецпроектами по неділях.
На ентер фільм також любили в середині 2000-их крутити вечорами фільми з українським дубляжем.
Тет транслював програми тв 6, потім, коли отримали ліцензії по Україні - програми СТС, у них ще заставки були, ще 5 міст не дивляться тет, і так по спадаючій.
Цікаво, як дім 2 потрапив на тет, коли більшість продукції тнт були на новому.
  •  

krasaffcheg

Ну если так вспомнить, первый Дом и Голод шли по СТБ
  •  

kram2000

Цитата: vital-fm від Вересень 24, 2018, 02:24:20
kram2000
А як з шоу Кондратюка на інтері, я не про карооке, а про ерудит.

Розумова програма "LG-Евріка" виходила на Інтері щонеділі зранку (2004-2007). Цікава була програма, де брали участь,  як командами, так і окремо. Із сучасних варіантів цієї гри, я можу назвати хіба що "4 кімнати" на НЛО (але крім розумових змагань, були  ще і на спортивну форму та на безстрашність), і то з натяжкою.
Потім "Еврику" на Інтері в 2009 році (або 2008) замінив "Самый умный", який до цього йшов на Плюсах. Ця програма трималась на "Інтері" до 2012 року, доки її став показувати канал "Україна". Але далі одного сезону Тіна там не була. І програма закрилася.  :-(  :-(
  •  

kram2000

Цитата: vital-fm від Вересень 24, 2018, 02:24:20
Цікаво, як дім 2 потрапив на тет, коли більшість продукції тнт були на новому.

Судячи з моїх спостережень тоді і ТЕТ (Звана Вечеря) , і Новий (серіал "Солдати") показували продукцію ще і продукцію каналу "Рептилоїд-ТБ" "Рен-ТБ"
  •  

Djundich

Любимые телеканалы: NewsOne, 112, Zik, Наш, КРТ.
  •  

admin

  •  
    Подякували за цей пост: pavlo_r

pavlo_r

  •