Які програми на місцевому телебаченні ви дивитеся?

Автор Sergey 89, Листопад 24, 2011, 12:34:54

Попередня тема - Наступна тема

Sergey 89

Мені подобається передача "смачнОГО","НАРОДНА ТРИБУНА" та іноді "ВІККА-НОВИНИ" на каналі "ВІККА", а раніше на місцевому телебачення програми були цікавіші були программи "Зоряні Зустрічі" брали інтерв.ю в відомих людей та "Кліп-SHOP" музично розаважальна передача
А на РОСІ з місцевого не дивлюся.  
  •  

Гвоздецкий

Новости: Телевизионные новости Николаевщины - ТК Николаев, Муниципальная служба новостей - ТРК Март, Новости - 35 канал Сатурн, Объектив - 35 канал НИС-ТВ.  
  •  

Sergey 89

До речі,я помітив таку особливість що на нашій ОДТРК "Рось" транслюють програми виробництва інших ОДТРК.
http://rosmedia.com.ua/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=18&Itemid=21  ось тут пишуть "програми спільного виробництва"
  •  

sten

Цитата: "Sergey 89" post=42851До речі,я помітив таку особливість що на нашій ОДТРК "Рось" транслюють програми виробництва інших ОДТРК.
http://rosmedia.com.ua/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=18&Itemid=21  ось тут пишуть "програми спільного виробництва"
Так все практически все ОГТРК транслируют программы других ОГТРК, тем самым заполняя эфир до 24 часов после перехода на цифру. Смотрю эти передачи на 27 канале(Донецкая ОГТРК), еще смотрю Утро на 27 канале, а также новости РСН. А на остальных местных смотрю Время новостей Донбасса на ТК Донбасс, Панорама на ТК Юнион. Раньше смотрел Первый муниципальный, когда много программ собственного производства, а сейчас это сплошная ретрансляция 2+2 с небольшим дополнением своих программ, Юнион - это сплошная запись программ Рен-ТВ с прикрытым логотипом. А Донбасс - это мусорник ТРК Украина идет все старье.
"Любое навязывание громадам механической унитарности, принудительных связей будет большой ошибкой, которая приведет только к сопротивлению, реакции, центробежности, или даст основу для новых междоусобиц"
Михаил Грушевский
  •  

sabbuffer

Місцевих телеканалів в Закарпатській області не дуже і багато, я в змозі дивитись лише 3 місцеві телеканали :boredom:
На ОДТРК практично нічого не дивлюсь, так як там багато іншомовних телепередач.
М-Студіо більш цікавіший, дивлюсь новини, а також документальні фільми.
І на одній частоті з М-Студіо працює провінціальний телеканал РТК-Хуст, де нічого цікавого нема. Особливо дратує коли на М-Студіо йде цікавий фільм, і тут переключають передавачі і йдуть церковні парафії, оголошення і привітання хустян :evil:
  •  

asdef78

Новини. Старше покоління дуже любить передачу "Грай Гармонь". Інколи непогані фільми показують... але в основному у вихідні. В будні йдуть серіали, але вони мені не цікаві.
  •  

AlexFM

  •  

admin

Цитата: "sabbuffer" post=45723Місцевих телеканалів в Закарпатській області не дуже і багато, я в змозі дивитись лише 3 місцеві телеканали :boredom:
На ОДТРК практично нічого не дивлюсь, так як там багато іншомовних телепередач.
М-Студіо більш цікавіший, дивлюсь новини, а також документальні фільми.
І на одній частоті з М-Студіо працює провінціальний телеканал РТК-Хуст, де нічого цікавого нема. Особливо дратує коли на М-Студіо йде цікавий фільм, і тут переключають передавачі і йдуть церковні парафії, оголошення і привітання хустян :evil:
а что Ви хотите от местных программ?
на то они и местные, чтобы были парафии, приветы и обьявления для местных
  •  

sabbuffer

Я нічого особливого і не очікую, загальна аудиторія цього каналу старі бабусі та селяни. Для них мабуть РТК-Хуст і орієнтується.
  •  

admin

так чого дратуватися? якщо М-Студіо начхати на телеглядачів у Хусті, а інакше це не назвеш, бо вистачило б просто гарно вставити фільми у розклад.... чого дратуватися на РТК Хуст у якої ліцензія
  •