Кабельное ТВ

Автор GMB, Листопад 26, 2011, 21:08:54

Попередня тема - Наступна тема

pavlo_r

vital-fm, Воля не має свого call-центру і сумніваюсь, що коли-не-будь його мала.
  •  

vital-fm

То вже краще б зберегла те, що було у провайдерів, яких купувала.
  •  

pavlo_r

Це нам зі сторони все здається так просто і логічно. Спробуй зануритися хоч на тиждень у їх внутрішню кухню - і забудеш про логіку. Достатньо просто грамотно організувати роботу в Call-центрі, взяти туди хоч кілька людей з досвідом роботи на лінії, решту - навчити. Забезпечити кількість операторів на зміні відповідно до навантаження і своєчасно інформувати їх про всі зміни, які відбуваються в тарифах та пакетах. Але це дорого. Дешевше через outsource набрати студентів, щоб читали всі відповіді по інструкції.
  •  

velychko.op

з Волею справу маю(( сидять там "спеціалісти" так як проінструктували те і говорять.... а самі в тому нічого не розбираються
  •  

Radiostyle

ЦитатаДоброго дня!

Дякуємо Вам за проявлену зацікавленість до послуг нашої компанії.
На сьогоднішній день наша компанія ще не надає послуги у Вашому місті.
У поточному місяці компанія зробить інформування, розташувавши інформацію на рекламних носіях, офіційному сайті і т.п. Слідкуйте, будь ласка, за новинами на сайті http://bilacerkva.volia.com/ukr/ 
  •  

Radiostyle

Уже біжить оголошення: З 1 червня 2015-го року ТРК "Крокус-1" припиняє надання послуг кабельного телебачення у зв'язку з досягненням домовленості з найпотужнішим провайдером телекоммунікаційних послуг компанією "Воля"
Компанія "Воля" надасть абонентові найбільш повний перелік телекомунікаційних послуг за прийнятну абонентську плату!
Ви можете переоформити договір за адресою вул. Фастівська 1,тел. (0456) 39-15-01
Станьте "першими" і отримайте цінний подарунок!
  •  

pavlo_r

Ну що ж, співчуваю. Воля це і так не свято, але перехідний період - буде весело. З іншої сторони - модернізують мережу, може запустять цифрове ТБ. Якщо запустять інтернет - то взагалі супер буде. Тобто технічно - є всі шанси, що якість таки покращиться. А от в плані обслуговування - не знаю що собою являв Крокус-1, але Воля - це в значній мірі дурдом.
  •  

vital-fm

Денисе, мої співчуття, до 16-го аналогову абонплату задруть в районі 50%.
Щодо телебачення на їх лінію телефонувати не раджу - беруть інфу з сайту, то ж нічого цікавого ти не дізнаєшся.
  •  

Radiostyle

  •  

velychko.op

у Луцьку пару років тому ВОЛЯ купила ОДЕКО а нещодавно дізнався що вони купили АВЕРС .... таким чином монополізуються.... 
  •  

pavlo_r

Щось я нев'їхав. Одеко купило Аверс в 2011, а Воля вже потім купила цю мережу разом з Одеко. Чи ти про якийсь інший Аверс говориш? Там окрім КТБ і телеканалу ще купа всякої фігні Аверсом названо. Наприклад пив-бар, біля якого ми тоді з монтерами Аверса зустрічались.
  •  

velychko.op

але КТБ Аверсівське чомусь досі окремо шурує.... я прийняв 50 каналів потім мені переключили на саму вже Волю то маю 75 каналів.... серед них настроєчних таблицю 3 чи 4

до того ж минулої осені я ще на стовпі бачив рекламу КТБ і інтернету Аверс мов обирайте нас бо ми є місцеві і наповнюємо бюджет міста .... шось в такому от дусі
  •  

Qolo

Фэшн из май профэшн. Василий Климчук снова занялся модой
ЦитатаВасилий Климчук, со скандалом отстраненный от руководства телеканалом «Рада» и последние полгода пересидевший на канале HD Fashion, вчера получил кабельную лицензию для развлекательного телеканала ID FASHION.
http://mediananny.com/novosti/2309935/

HD Fashion... ID Fashion - чудное название, даже никакого намека на плагиат  :wink:
  •  

vital-fm

датагруп не куплять.
А тим часом перший з цифррових примар викидають з "Волі" замість "Вінтажу" в аналозі буде "News one"
  •  

velychko.op

а в мене поки є і те і інше ..
  •