5 канал [DVB-T2/супутник]

Автор Lawyer, Грудень 14, 2011, 13:37:52

Попередня тема - Наступна тема

kram2000

5-ий канал також позбавився від більшості аналогових частот.
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

kram2000

Та ж сама історія відносин зі "Стоп корупції" і у 5 каналу.
https://detector.media/community/article/163854/2019-03-06-spadkova-khvoroba-stopkoru/

  •  

Xottabi4

И опять связка Бойко (Фирташ) - Порошенко, как и на 112-м.

  •  

corazon

Випадково натрапив на такий канал на ютубі.
https://www.youtube.com/channel/UCJag67ektL_zBexg5XoLzsQ/videos
Перше відео тут за 18 березня.
Невже на 5 каналі в цифрі у Львові є місцеві включення? Чи, можливо, це в кабельних мережах тільки? На виключно ютуб проект це не схоже (хоча, можливо, це справді так).
Цікаво, хто ці включення робить - "Міст" як колись в аналозі у Львові, чи інша компанія? І чи є схоже в інших містах?

P.S. Думав, що на 4 загальнонаціональних каналах у 5 мультиплексі місцевих включень ніде немає, як і на решті мультиплексів (хоча 5 мультиплекс і має таку можливість).
  •  

STALKER RADIOAMATOR

#154
Цитата: corazon від Травень 22, 2019, 00:03:32
Випадково натрапив на такий канал на ютубі.
https://www.youtube.com/channel/UCJag67ektL_zBexg5XoLzsQ/videos
Перше відео тут за 18 березня.
Невже на 5 каналі в цифрі у Львові є місцеві включення? Чи, можливо, це в кабельних мережах тільки? На виключно ютуб проект це не схоже (хоча, можливо, це справді так).
Цікаво, хто ці включення робить - "Міст" як колись в аналозі у Львові, чи інша компанія? І чи є схоже в інших містах?

P.S. Думав, що на 4 загальнонаціональних каналах у 5 мультиплексі місцевих включень ніде немає, як і на решті мультиплексів (хоча 5 мультиплекс і має таку можливість).
Цікаво, дякую за інформацію. Обовязково помоніторю.
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

YU/Lviv

Пітверджую. Є місцеві новини на 5-каналі в МХ-5

corazon

#156
А о котрій годині вони виходять? На ютуб-каналі ще є передача "інформаційний вечір" - думаю, Львів цілу годину ефіру підряд має.
  •  

kram2000

Яніна Соколова в недавньому інтерв'ю "Телекритиці" підтвердила той факт, що "5-ий канал" є замороженим проєктом.
https://telekritika.ua/uk/tv/janina-sokolova-isnuie-cila-shema-jak-rosijski-aktori-potrapljajut-v-ukrainu-na-zjomki/

ЦитатаНа жаль, телеканал фактично заморожений як проект. Однак це те місце, де я в повній творчій свободі: на мене ніхто не тисне, ніхто ніколи не цензурує мої ефіри. У телевізійному форматі я залишаюсь ведучою «5-го каналу». Коли надійшла пропозиція від Олександра Ткаченка щодо інтернет-проекту, я повідомила про неї керівництву каналу. Як тільки я захочу перейти з «5-го каналу» на якийсь інший телеканал, де знайду кращі умови для своєї команди, я перейду. Ми не кровні родичі, кожен переслідує свої цілі. Телеканалу вигідно мати програму, де ведучій довіряють, дивляться її ефіри, а отже, довіряють і телеканалу. Моя зацікавленість – бути вільною і робити ті проекти, які мені приносять задоволення і, даруйте за пафос, користь суспільству. Ми з командою працюємо відчайдушно, затяті трудоголіки, закохані у свою справу та одне в одного. Тому радіємо, що праця приносить плоди. Для журналіста робити продукт, який стоїть на полиці – це крах професії. Проект «Рандеву» я роблю з 2017-го – два останні роки. Це найуспішніший проект телеканалу в ефірі та найуспішніший проект каналу в YouTube. Новини я перестала вести десь півтора року тому, бо системно не встигала займатися своїми паралельними справами. Мені це стало нецікаво, канал з достатньою повагою ставиться до моїх рішень.
  •  

kram2000

Хто більше знає, яку ліцензію планує анулювати "5-ий" на наступному засіданні НР??
ЦитатаПро анулювання ліцензії на мовлення ПІІ У ФОРМІ ТОВ «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ «НБМ», м. Київ (НР № 01160-м від 16.08.2017)  (логотип: «5»).
  •  

admin

#159
Про заяву ПІІ У ФОРМІ ТОВ «ТРК «НБМ», м. Київ,
щодо переоформлення ліцензії на мовлення
(НР № 01160-м від 16.08.2017)
(багатоканальне, логотип: «5»)
Розглянувши заяву ПІДПРИЄМСТВА З ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ
У ФОРМІ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ
«ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ «НБМ», м. Київ (місцезнаходження:
вул. Електриків, 26, м. Київ, 04176; в.о. генерального директора Володимир
Анатолійович Мжельський), про переоформлення ліцензії на мовлення
НР № 01160-м від 16.08.2017 (багатоканальне загальнонаціональне
телебачення, багатоканальна телемережа у стандарті DVB-T2 (MPEG-4),
оператор телекомунікацій – ТОВ «Телемережі України», м. Луцьк, обсяг
мовлення – 24 години на добу) у зв'язку зі зміною складу редакційної ради,
керівника, переліку пов'язаних осіб, керуючись статтями 12, 31, 35 Закону
України «Про телебачення і радіомовлення», статтями 18 та 24 Закону України
«Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення»,
Національна рада
  •  

admin

  •  

Xottabi4

Канал начинает вещание в HDTV-формате и, что самое интересное, возвращается к своей старой концепции. Теперь в эфире документалистика и худ. фильмы.
  •  

admin

Канал просто перевели в разряд третьесортных. И если честно на месте ПАП я бы поступил также. Теперь пусть квартал пашет.
  •  

UzUA108

5 канал запустив свої т.зв. "блек-аути", присвячені зміні параметрів мовлення. Під час ефіру така картинка висить десь 2 хв. і супроводжується "пищалкою". Натрапив випадково, тому швидко сфоткав.

Вибачаюсь за якість зображення, але думаю, що все видно;)

P.S. Дивна якась картинка: старий телевізор формату 4:3, провайдер дає цей канал як "16:9 розтягнуте за межі екрана" (забув як це точно називається), але відчуття, ніби напис "стиснутий", чи то тільки мені так
  •  

BanderaTV

Цитата: UzUA108 від Січень 27, 2020, 18:55:40
5 канал запустив свої т.зв. "блек-аути"
Писали на сусідньому форумі SatSat.
  •