Power FM (екс Шарманка, Любимое радио)

Автор elena, Вересень 21, 2011, 10:06:27

Попередня тема - Наступна тема

vital-fm

Я думаю, чому на потоці бізнес радіо були джингли power fm - видно базу переносили, бо вже дуже схожий формат.
  •  

BanderaTV

Таке відчуття, що вони не можуть визначатися з форматом.
Top 40 -> Rap/Hip-hop -> 90-2000s + укр. естрада.
  •  

Zheka

Можно обновить логотип на странице. Стиль музыки - Golden Hits
  •  

0-0-0-0

На сайті RadioClub прибрали додаткові канали Power FM, які мовчали ледь не з початку вторгнення.
  •  

АДВ

Вони знову переформатувалися у бік сучасності і більш динамічного ритму? Якесь одвічно нестабільне за форматом радіо.
Ватных сепараторов на Магадан! Слава Украине!
  •  

Radioraptor

  •  

Radioraptor

Цитата: АДВ від Жовтень 18, 2023, 23:45:15Вони знову переформатувалися у бік сучасності і більш динамічного ритму? Якесь одвічно нестабільне за форматом радіо.

Цей перехід на музику, схожу на ту, що на DJFM, свідчить про те, що, можливо, деякі частоти (Суми, Запоріжжя) будуть передані DJFM, а решта, можливо, Business FM.
  •  

optimist

#277
Типу частоту ТзОВ ТРК "Топ радіо" Радіо Шансон у Сумах під DJ FM?
  •  

vital-fm

optimist
Не думаю, може під Сумами мався на увазі конкурс, але і під нього не думаю. Там все мережа, включно з Києвом однією ліцензією, окрема лише у Запоріжжя, але там щось не спішать змінювати позивний.
Наче в розвитку мережі бізнес радіо не дуже й то зацікавлені.
  •  
    Подякували за цей пост: optimist

optimist

#279
Зрозумів, але ось на закритому сайті нацради зазначається таке
https://www.nrada.gov.ua/state-register/trk-top-radio-tov/
Товариство з обмеженою відповідальністю Телерадіокомпанія "Топ – радіо". Територіальна категорія мовлення- місцеве радіомовлення.
P.S. та й мовлення в Шостці DJ FM ще нема, та і на сайті не згадують.
  •  

vital-fm

#280
optimist
Це план розвитку, згідно нього компанії з окремими місцевими ліцензіями відносяться до такої категорії.
В теорії можуть переоформитись, у випадку, якщо на конкурсі основний ліцензіат візьме частоту.
Останній такий випадок пригадую був у ПОлтаві, коли цілодобову частоту взяв основною ліцензією Рокс, а місцева частота, на якій він мовив пішла до Мелодії, але це ще справа 12-тирічної давності.
Зараз, хіба що, розділяють, якщо ліцензії були відрізками, але і то не завжди, Павлоград так не пройшов.
П.С. Про Люкси на останньому конкурсі щось я зовсім забув, вони свіжіший приклад.

Zheka

На PowerFM теперь можно услышать ведущих линейного эфира. Как минимум слышал Женю Тюртюбека (ранее был на NRJ).

Мое личное мнение - ну очень странное решение с перезапуском PowerFM. По сути, делят ту же самую аудиторию с DJFM в тех же города, транслируют +- ту же музыку. Вряд ли сеть получит какое-то дальнейшее развитие.

По джинглам видно концепцию "я его слепила из того, что было" - тут тебе первые джинглы 2017 года, тут тебе джинглы с начиткой репа (вариант 2021 года), сразу же новые периода 2022 (там где gold music).

Запускать какие-то новые программы, по типу утренного/дневного/вечернего шоу = стрелять в ногу DJFM.

Имхо, было бы куда логичнее уйти в более старшую аудиторию. Он сколько диско музыки 70-90х пропадает после закрытия Ретро FM. Добавить туда хиты 00х и будет тебе полноценное конкурентное предложение
  •  
    Подякували за цей пост: optimist