Спорадичне проходження

Автор demidich, Липень 16, 2009, 06:38:12

Попередня тема - Наступна тема

Evgeniy

Сейчас наблюдается достаточно стабильное прохождение из Италии на всём фм.
 А вчера слышал прохождение на УКВ, если правильно понял из Туркмении.
  •  

digitalif

Сьогодні, 11 червня, в Івано-Франківську через спорадик пробивалися в основному станції турецькою (абс. більшість) і арабською мовою (меншість, визначив на слух). На одній із них була реклама англійською якоїсь події у Бейруті. Спостереження вів із 09:23 до 10:44, з 11:09 до 11:31 ранку, з 15:14 до 16:41 дня. Також проскакували станції із грецькою мовою. На аркуші записані усі частоти.
Також зранку після восьмої години гарно Тернопіль проходив - 88,1 , 89,0 , 91,2 МГц, а вдень - Львів - 88,6 , 89,1 , 91,1 , 91,5 МГц.
  •  

Radiostyle

Цитата: "Evgeniy" post=26281Сейчас наблюдается достаточно стабильное прохождение из Италии на всём фм.
Сьогодні було теж саме,десь у період з 9:30 до 11:30
88,5; 89,2; 90,0; 90,4; 95,9; 96,5; 96,7 (часом навіть глушило Dj fm на 96,8).
Влад,може допоможеш з ідентифікацією?!
  •  

Ігор

Цитата: "Radiostyle" post=27537часом навіть глушило Dj fm на 96,8
таке часто і в мене було коли в літній кухні стояв Піонер.
  •  

admin

Цитата: "Radiostyle" post=27537
Цитата: "Evgeniy" post=26281Сейчас наблюдается достаточно стабильное прохождение из Италии на всём фм.
Сьогодні було теж саме,десь у період з 9:30 до 11:30
88,5; 89,2; 90,0; 90,4; 95,9; 96,5; 96,7 (часом навіть глушило Dj fm на 96,8).
Влад,може допоможеш з ідентифікацією?!
:hi:
Італійська БД
Ricerca=Пошук
думаю там усе зрозуміло крім. та й то не потрібно
Postazione=Місцезнаходження
Prov=Район
  •  

Ігор

Зараз на 92,8 слухаю якусь радіостанцію, що за мова я не можу зрозуміти, схоже італійська. На ній двоє ведучих приймали дзвінки. І станцію не можу ідентифікувати сигнал постійно змінюється.

Тільки що їй завадило радіо Lovе fm, чітко почув джингл, і сигнал зник.
  •  

pavlo_r

Чую зараз цю станцію (92,8) в Жовкві. Не впевнений що це італійська, але схожість є. Сигнал теж постійно міняється,  тому ідентифікувати дуже важко. Також грає якась музика на 92,4 - сигнал нестабільний.
  •  

Ігор

З Києва нічого зловити не можливо, от тільки ці радіостанції по всьому діапазону. Щось на 92,1 сигнал більш стабільніший.
В мене на 92,4 через шум Ретро з Києва
  •  

Vova.UA

кошмар... все італійцями забито! Не можу Кісс фм послухати
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

Sid Meyer

92,8 чути погано. Станції через кожні 100 кГц. Деякі штук 7 працюють добре. А от 93,5 Radio Subasio (Сарнано, Італія, 1175 км!) працює в стерео з RDS. Криничанський район Дніпропетровська обл.

upd: 92.8 також проскакує RDS (RAI).
  •  

Smart

Решил полазить по частотам на обычном мп3-шнике - повсюду подобное этому


http://www19.zippyshare.com/v/47928370/file.html

до сих пор происходит
Любіть Україну, як сонце, любіть,
як вітер, і трави, і води...
В годину щасливу і в радості мить,
любіть у годину негоди.
  •  

Zheka

У меня сегодня весь день на балконе (2 этаж) телефоном ловится какая-то италийская радиостанция 87.5
  •  

Opgy

Цитата: "Smart_igor" post=27786Решил полазить по частотам на обычном мп3-шнике - повсюду подобное этому


http://www19.zippyshare.com/v/47928370/file.html

до сих пор происходит
Вчера было такое же,только еще и турков было куча,с устойчивым сигналом,на одной из станций даже 2-е песни смог прослушать,прием был очень уверенный
  •  

Sid Meyer

В 55 км від Дніпропетровська італійці глушать місцеві станції. Напевно така підтримка своєї збірної і вболівальників перед матчем :)
  •  

Ігор

Навіть Стильне із БЦ, якщо прислухатись, то ловиться не чисто :(

Мама подумала що це спеціально, запитала: навіщо вони так глушать? :)
  •