Радіо Шансон

Автор Radiostyle, Січень 16, 2012, 10:20:16

Попередня тема - Наступна тема

Radiostyle

Цитата: pavlo_r від Серпень 04, 2014, 08:23:05
Шансон в Тернополі відстає на ~36 сек. по відношенню до Львова. Також в Тернополі тихіший звук і слабші НЧ.
Досі?
  •  

pavlo_r

Станом на 4 серпня відставало. Тиждень по тому розрив був десь секунд 15-20, я точно не рахував. Шансон з Тернополя я можу приймати, при чому постійно, тільки в себе на селі. Коли буду там наступного разу - ще не знаю, але перевірю обов'язково.
  •  

superskidki

#122
на Шансоне я заметил вчера в Киеве на 101.9 фм нет отбивки реклама, так чтобы это было четко и понято, а это нарушением считается вроде как, я не спец. в этом, но думаю что я прав
  •  

Radiostyle

  •  

дрон

З Фейсбуку
Лена Юрченко
14 год · Kyiv · Відредаговане ·

В маршрутке по дороге на Киев водитель слушал радио Шансон. Не знаю, кто там формирует плейлисты, но это ад. Розенбаум воспевает русских солдат, уничтожающих всё живое ради мира, Вика Цыганова поёт про чай с морошкой и родимое отечество. Периодически подкрадывалось чувство, что маршрутка едет не из Львова, а с Нижнего Тагила. Слушайте, мы, конечно, толерантный народ, но надо же и честь знать.
  •  

admin

могла бы и не терпеть
  •  

mikhail

Цитата: дрон від Листопад 10, 2014, 21:45:38
З Фейсбуку
Лена Юрченко
14 год · Kyiv · Відредаговане ·

В маршрутке по дороге на Киев водитель слушал радио Шансон. Не знаю, кто там формирует плейлисты, но это ад. Розенбаум воспевает русских солдат, уничтожающих всё живое ради мира, Вика Цыганова поёт про чай с морошкой и родимое отечество. Периодически подкрадывалось чувство, что маршрутка едет не из Львова, а с Нижнего Тагила. Слушайте, мы, конечно, толерантный народ, но надо же и честь знать.
ах водка что же ти натворила
  •  

vital-fm

Хто там дозволами на музичні твори займається, розберуться з кіно - візьмуться за шансон.
Та я не про це, цікаво, де на "Шансоні" в тих містах, де він запустився цьогоріч з'явиласямісцева реклама?
В Тернополі інколи проскакує один рекламний ролик, але навіть місцевого телефону рекламної служби не подають, тільки київський на місцевому блоці.
  •  

mikhail

в Рівному і Луцьку місцева є
  •  

vital-fm

А хто займається? Що рекламують? Може запис організуєте? Дякую.
  •  

pavlo_r

На МедіаСаті поцупив цікаву фотку з київської телевежі:

http://mediasat.info/2015/06/26/kiev-tv-tower/
  •  

pavlo_r

Відставання тернопільського Шансону від львівського
http://youtu.be/bA1zumelFvc
  •  

sohok

Андрій Великий на Львівській хвилі повідомив ,що радіо Шансон має у Львові фантастичні рейтинги і перебуває на 5 місці ,а от Рускоє радіо  навпаки сильно впало в рейтингах і соціологи говорять ,що саме Шансон забрав слухачів в Руского радіо
  •  

vital-fm

Ну так на 5-му, а не в трійці, заберіть в пенсіонерів радіо і він ще меньшим буде.
  •  

Vova.UA

Цитата: vital-fm від Серпень 14, 2015, 13:06:40
Ну так на 5-му, а не в трійці, заберіть в пенсіонерів радіо і він ще меньшим буде.
а пенсіонери - не люди ?
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •