Цифрове телебачення DVB-T2 в Україні

Автор GMB, Квітень 16, 2011, 16:37:17

Попередня тема - Наступна тема

fediv

Із практичного досвіду. Будь-яка дециметрова антена так-сяк приймає метрові канали другого піддіапазону (6-12) і взагалі погано приймає канали 1-5, але канали від 1 до 5 не будуть використовуватись в MX-7. Так що абсолютній більшості телеглядачів навіть не доведеться міняти антену. Ну, а у кого сигнал буде на межі чутливості, ті в будь-якому випадку змушені будуть потанцювати з бубном навколо антени.
  •  

admin

Цитата: fediv від Березень 03, 2021, 12:08:11
Із практичного досвіду. Будь-яка дециметрова антена так-сяк приймає метрові канали другого піддіапазону (6-12) і взагалі погано приймає канали 1-5, але канали від 1 до 5 не будуть використовуватись в MX-7. Так що абсолютній більшості телеглядачів навіть не доведеться міняти антену. Ну, а у кого сигнал буде на межі чутливості, ті в будь-якому випадку змушені будуть потанцювати з бубном навколо антени.
У більшості так чи інакше, або була полячка або вже була антена 3-го діапазону. Не думаю що хтось поліз знімати антену 3-го діапазону. На полячку буде прийматися.
"Проблема" там де вежі з початку були для ДМХ, наприклад Хмельницький. Ну як купили Т2 приймача (і у багатьох випадках зайнялися антеною) так куплять антену 3-го діапазону. Мені б їх проблеми :)
  •  

webnibbana

Ніколи не було проблем із антеною це або я знаходжуся у чудовому місці або 15 років тому купили надзвичайно чудову антену на 3 діапазони
  •  

DVB

Все буде нормально. Як тільки на Зеонбудівських мультиплексах закодують всі канали і ведуть абонплату, відразу всі куплять метрові антені з підсилювачами для прийому РРТшного мультиплексу.
  •  

vital-fm

...А потім у суспільного закінчаться гроші.
  •  

admin

Цитата: vital-fm від Березень 04, 2021, 18:33:46
...А потім у суспільного закінчаться гроші.
саме тому половина МХ має бути комерційна.
  •  

DVB

#5301
Цитата: vital-fm від Березень 04, 2021, 18:33:46
...А потім у суспільного закінчаться гроші.
У них завжди будуть закінчуватись гроші. Саме тому Зеонбуд не проти того, щоб збагрити державні канали в КРРТ. НСТУ, теж не проти цього, тому що Зеонбуду потрібно платити по любому, а КРРТ вже не звикати транслювати їх за власний кошт. Вже через рік після запуску концерновського мультиплекса, ми почуємо скарги керівництва КРРТ, що НСТУ їм не платить і Концерну нема чим розрахуватись за спожиту електроенергію. Я вже й не говорю, про те що концерн навряд чи зможе розрахуватись з інвесторами, за закуплене обладнання для Т2.
  •  

vital-fm

Цитата: admin від Березень 04, 2021, 18:38:36
саме тому половина МХ має бути комерційна.
Навіщо тоді видумувати велосипед - скидаємо 5 МХ в 7  - розширюємо за потреби новинними, та й кодуємо перші 3 поставивши на вільне місце усілякі бігуді та оце.
  •  

admin



Цитата: vital-fm від Березень 04, 2021, 20:31:26
Навіщо тоді видумувати велосипед - скидаємо 5 МХ в 7  - розширюємо за потреби новинними, та й кодуємо перші 3 поставивши на вільне місце усілякі бігуді та оце.

Я би хотів більш крупну рибу і без кодування.
  •  

vital-fm

А риба, попри заяви щодо охоплення сигналом населення, хоче кодуватись, ну хай би залишила 1 МХ альтернативно ще й від себе.
  •  

admin

  •  

admin

#5306
Телевізійна передавальна апаратура без приймальних пристроїв (твердотілі цифрові DVB T2 передавачі типу TXTU-3-2, мультиплексори типу Wellav SMP100 з аксесуарами для організації мовлення місцевих мультиплексів, підсилювачі, телевізійні тюнери- мультиплексери)   3222   до 31.12.2021   Херсонська, Дирекція      http://www.rrt.ua/purchases/index/purchase/lang/uk?id=

думаю Скадовськ 48 ТВК
  •  

DrewUA

Хтось знає, Вінтаж ввімкнули в Т2 чи ще ні?
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

Radio_2019

Цитата: FellDrew від Березень 11, 2021, 00:20:01
Хтось знає, Вінтаж ввімкнули в Т2 чи ще ні?
Поки нічого немає.
Слава Україні! Героям слава!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

Radio_2019

Слава Україні! Героям слава!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦
  •  
    Подякували за цей пост: DrewUA