Про діяльність УДЦР

Автор admin, Березень 29, 2012, 18:56:04

Попередня тема - Наступна тема

Andrii

Цитата: Vova.UA від Вересень 21, 2018, 10:47:47
Як можна було прораховувати цю ж частоту для Львова?

Львів... велике місто і обласний центр... люди ДУЖЕ хочуть частоти, будь які...  і зроблять для цього все можливе і неможливе... ну там депутата Верховної Ради "залучать" чи обл раду з міськ радою оптом...
Люди стають сильнішими завдяки спогадам, які не можуть забути. Це і є дорослішання.
  •  

vital-fm

Красне і Борислав теж були "залучені"?
  •  

admin

#77
Цитата: admin від Жовтень 04, 2018, 21:41:48
Мої вітання Львівщині з наступним кроком декомунізації
Прорахований 9 ТВК по европейській сітці, тобто 205,5 МГц замість радянської 202 МГц у Красному та Новому Розділі, та прораховується 9 ТВК у Львові.
https://www.itu.int/en/ITU-R/terrestrial/brific/BRIFIC/SpecialSection/GE06/GE06_147.pdf
https://ukrtvr.org/tekhnichnij-kutok/chastoty-tvk.html

  •  

DVB

Цитата: admin від Серпень 11, 2021, 22:00:44
УДЦР для початку би мовлення 105.3 прикрив. Але це ж не хуліганів ганяти))))
Я теж не розумію (але здогадуюсь), як це Ретро ФМ по всій країні працює і УДЦР на це не реагує. При чому, це ж не потрібно навіть шукати. Вони знають, звідки йде мовлення. І що буде, коли відбудеться конкурс?... Хто змусить вимкнути Ретро ФМ передавач, якщо УДЦР не може цього зробити?...
  •  

optimist

У Сумах так працює і Ретро, і NRJ, і Авторадіо. Що там говорити в столиці вже давно прострочена ліцензія NRJ
  •  

admin

Цитата: DVB від Серпень 11, 2021, 23:34:30
Я теж не розумію (але здогадуюсь), як це Ретро ФМ по всій країні працює і УДЦР на це не реагує. При чому, це ж не потрібно навіть шукати. Вони знають, звідки йде мовлення. І що буде, коли відбудеться конкурс?... Хто змусить вимкнути Ретро ФМ передавач, якщо УДЦР не може цього зробити?...
Тут усі здогадуються.
Помовлять трохи разом і Ретро само вимкнеться.
  •  

vital-fm

Цитата: admin від Серпень 12, 2021, 00:18:54
Помовлять трохи разом і Ретро само вимкнеться.
Яке там разом - вимкнуть в день запуску: може підуть на ту ж вежу, що і УМХ, он у Львові 103.9 на трубу хотіли, це ж не мелодія Карпія.
А чому мовлять, я вже припущення писав, ще може які домовленності з майбутніми переможцями конкурсу.
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

admin

Цитата: vital-fm від Серпень 12, 2021, 06:11:14
Яке там разом - вимкнуть в день запуску
у кожного своя думка, десь точно не вимкнуть оперативно, десь спеціально нагадять.
які там ще домовлення з невідомими переможцями конкурсу.....
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

vital-fm

Та ну, УДЦР чекає рішення НР по ліцензіях, а його нема? хоч є рішення суду.
Мені здається тут ситуація, як з уповноваженим з питань мови, він надсилає зауваження, а НР футболить їх до нього, так само і тут, НР приймає до уваги рішення суду, як повернення частоти, а не як скасування ліцензії і все входить в законне русло після конкурсу, а до нього старий ліцензіат спирається на відсутність рішення НР/нерозіграну частоту, принаймні це вже не перший випадок, коли мовник так працює після рішення суду. Коли непродовжують ліцензію, тоді окремим пунктом повідомляють оператора, що ліцензія все, а тут нічого. Якось так.
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

admin

а що УДЦР поза юриздикцією українського суда ? цікаво)
  •  

TV-Ukr

#85
Цікаво, якщо ТКС все ж запустить свій МХ, то буде туди подаватися Відікон? Бо він мав аналогове мовлення у Шостці, але його вимкнули. Продовження тут.
Цитата: admin від Серпень 12, 2021, 09:29:25
з невідомими переможцями конкурсу.....
УР-1, Промінь, Культура, Армія FM... Це на конкурсі від 5 серпня, хоча не знаю, які там домовленності.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  

vital-fm

Цитата: admin від Серпень 12, 2021, 11:51:48
а що УДЦР поза юриздикцією українського суда ? цікаво)
Якщо нема рядка: звернутися до... Тоді, видно, вважають, що мовлення може продовжуватись до нового мовника.
  •  

admin

Цитата: vital-fm від Серпень 12, 2021, 12:24:11
Якщо нема рядка: звернутися до... Тоді, видно, вважають, що мовлення може продовжуватись до нового мовника.
КРРТ зазвичай вимикає. Але суть у тому що в УДЦР функція моніторингу і мовлення того що не дозволено має бути припинено.
Якщо я завтра в Одесі увімкну кіловатний передавач то УДЦР запеленгує, прийде, надає по шапці, конфіскує обладнанян та випише штраф або звернеться до суда.... і не потрібно ніяких рядків "звернутися до."
  •  

admin

  •  

vital-fm

Це логічно для безліцензійного мовлення, а якщо ліцензія колись була, а ними монопольно керує НР, яка не ухвалює рішення по рішенні суду, а виставляє на конкурс частоту.
Я ж по бюрократії розписую, по логіці я повністью з тобою погоджуюсь.
П.С. Колись була тема: Мовник, що втратив ліцензію, звертався в НР за тимчасовим дозволом до підбиття підсумків конкурсу, але вже таке не практикується, та й не знаю, чи це практикувалось лише для тих, хто втратив ліцензію через пропуск термінів для продовження, чи для тих, що по суду теж.
  •