Про прийом DVB-T2

Автор HDTVUkraine, Липень 26, 2011, 19:56:23

Попередня тема - Наступна тема

Ігор

Тільки що допомагав брату ставити Т2 у його будинку, з Кагарлика прийняв Мультиплекси із запасом 30 дБ, а місцевий МХ7, який іде а всіх на ДМХ антену, там не пішов. Там невелика гора, і затінила його трохи. Широкосмугову антену він не хоче.
  •  

velychko.op

В мене у Здолбунові на дециметрову антену. Зеонбуд всі мультиплекси приблизно 75-80 на 100. Мх 7 - 50 на 65 інколи 45 на 55. Показує нормально.тюнер Стронг 2012 року
  •  

Ігор

У мене вдома також всі приймаю добре, а в брата МХ7 не пішов.
  •  

Radio_2019

Цитата: Ігор від Березень 03, 2024, 17:05:30Тільки що допомагав брату ставити Т2 у його будинку, з Кагарлика прийняв Мультиплекси із запасом 30 дБ, а місцевий МХ7, який іде а всіх на ДМХ антену, там не пішов. Там невелика гора, і затінила його трохи. Широкосмугову антену він не хоче.
Виходить, MX-7 у Кагарлику працює?
Слава Україні! Героям слава!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦
  •  

Ігор

Не можу сказати, так як поруч місцевий передавач на тій же частоті. Зеонбуд приймаю без проблем.
  •  
    Подякували за цей пост: Radio_2019

Vova.UA

Трохи експериментував з кімнатним прийомом (16 км до вежі, не сприятливий рельєф)
антена - два прута десь по 50 см
Спочатку приєднав прути до плати-симетризатора. Довго шукав місце в кімнаті, але таки знайшов - пішов МХ7 майже без розсипань. Зеонбуд по нулях
Далі - приєднав прути до плати "скількись там дев'яток". В тому ж місці пішли 22 і 28 твк, з завмираннями/розсипаннями. МХ7 - так само працював, але зі значними розсипаннями.
Висновок - метровий мультиплекс хоче пасивної антени (бажано таки метрової), підсилювачі SWA можуть навіть погіршувати прийом. Можливо є щось більш підходяще для підсилення метрового діапазону, дайте знати))
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

DVB

Можливо вам попався якийсь підсилювач у якого завал на метрових хвилях (за звичай, у них йде спад нижче 100 мГц). Або через великий коефіцієнт підсилення, на метрових каналах пішло збудження підсилювача. Просто на аналогових телевізорах, це було видно, а на цифрових, просто стає нижчий рівень сигналу. Ну про те що ті два штирька по 50 см, зовсім не узгоджуються по опору з підсилювачем і резонують десь на 140-150 мГц, я й не говорю.
Колись були радянські антенні підсилювачі, для метрового діапазону. Вони були навіть окремо на різні піддіапазони. 1-2/3-5/6-12. От якби десь знайти такий 6-12 для експериментів, було б чудово.
  •