Суспільне мовлення (Перший, Культура) [DVB-T2/супутник]

Автор sten, Червень 11, 2011, 11:03:49

Попередня тема - Наступна тема

mikhail

Цитата: "Andryuxa" post=35207
Цитата: "mikhail" post=35200
Цитата: "Andryuxa" post=35181кстати у меня на спутнике закодирован перший а перший ukraine показуетэ
введіть код бісс
а какой код где узнать его
16тибітний ключ... введіть у гуглі "лугасат"
  •  

АДВ

зараз прийде адмiн й роздасть вам пiлюлей за ключи)))
Ватных сепараторов на Магадан! Слава Украине!
  •  

Slushatel

Я пропоную частоти Першого в Т2 долучити до аналогових частот Першого Національного, або додати ще один телеканал з назвою "Перший Національний Т2" в список телеканалів та радіостанцій. І обов"язково поставити це лого.
  •  

admin

яка різниця між телеканалами ПершийТ2 та Перший Україна?
  •  

Slushatel

Різниця в тому, що:
1. Замість реклам в Т2 крутять старі промо-ролики Першого Національного
2. Заміна деяких програм Першого Національного на програми для каналу Перший Ukraine. Зараз, наприклад, міняють програму коли в аналозі йде політична агітація, та російські гумористичні передачі, ну і звісно, коли йде Ера. Це моє власне спостереження.

Щодо каналу Перший Ukraine: на сторінці цього каналу потрібно змінити логотип на новий.
  •  

admin

так я питав про різницю з Першим Україна, а не Першим Національним
  •  

Slushatel

На каналі Перший Ukraine після 12:00 щогодини йдуть новини, а в Т2 - ні. Тому в Т2  в основному транслюються програми Першого Національного. Стосовно заміни деяких програм я написав вище.
  •  

admin

лише це? хм тоді краше на одну сторінку Перший Україна та Перший Т2
  •  

Slushatel

Ну не знаю, по програмі получається так, що мовлення Першого Т2 співпадає з мовленням Першого Національного. Лише деякі програми, які я описав вище в пості №44 міняють на програми каналу Перший Україна
  •  

Slushatel

На сайті Першого Національного з"явилося онлайн мовлення каналу Перший Україна. :super:
І все-таки мовлення каналу Перший Т2 відрізняється від мовлення каналу Перший Україна, виходячи з програми передач.
Канал Перший Т2 в основному транслює передачі каналу Перший Національний. Передачі каналу Перший Україна Перший Т2 транслює замість політичної агітації, російських гумористичних програм та концертів, державних лотерей, та в години мовлення Ери в аналозі.
На каналі Перший Україна я помітив, що вони показують старі передачі Першого Національного.
Отже, я ще раз підтверджую свою думку, що потрібно створити окрему сторінку для каналу Перший Т2 і нижче написати наступне:
Цифрова версія каналу Перший Національний з додаванням (заміною) деяких програм на програми каналу Перший Ukraine
  •  

admin

  •  

Slushatel

Цитата: "admin" post=35462Перший Ukraine
Перший T2
:дякую:  :good:
Ви забули замінити логотип каналу Перший Ukraine, а так все  :super:
  •  

Zheka

  •  

Radiostyle

Цитата: "Slushatel" post=35482
Цитата: "admin" post=35462Перший Ukraine
Перший T2
:дякую:  :good:
Ви забули замінити логотип каналу Перший Ukraine, а так все  :super:
Оновіть сторінку  ;)
  •  

mikhail

Astra 4A, 4.8°E
 ТРК 'Ера' появилась на 12284V (европейский BSS луч), BISS, SR 27500, FEC 3/4.

перевірте шо це за Ера.... бо я не дивився
  •