Мегаспорт vs K-1.Знищення спортивної мережі-фініш

Автор ADV, Квітень 19, 2012, 20:08:26

Попередня тема - Наступна тема

АДВ

«К1» став розважальним каналом із фільмопоказом

18 квітня на засіданні Національної ради ТОВ «Телерадіоорганізація «Мульти Медіа Сервіс», що мовить під логотипом «К1», переоформлено ліцензії. Зміни стосуються ліцензій на супутникове, ефірне загальнонаціональне й цифрове телебачення.

 

 
Раніше супутникове мовлення велося у спортивно-інформаційному форматі. Тепер у всіх трьох ліцензіях зафіксований розважальний формат із фільмопоказом. Зменшилася частка програм власного виробництва, мінімальна частка національного аудіовізуального продукту. Дещо збільшилася максимальна частка аудіовізуальної продукції іноземного виробництва.  Жанрово зменшилася частка інформаційно-аналітичних та публіцистичних передач, зовсім зникнуть із ефіру культурно-мистецькі передачі. Натомість з'являться розважально-музичні передачі та фільмопоказ. Української мови в ефірі буде не менше 75%.

 

 

У ліцензії на супутникове мовлення змінилися фактична адреса та адреса студії, склад редакційної ради та, відповідно, програмна концепція.

 

 

Офіс компанії тепер розташовуватиметься на вулиці Воровського, 22-а у Києві. Зі складу редакційної ради вибули Олександр Богомаз, Олена Савчук та Марина Скрипник. Натомість до неї увійшли Марина Черниченко, Надія Гемай та Олексій Ігнатьєв. Студія, що раніше розташовувалася на вулиці Щусєва, тепер переїде на вулицю Дмитрівську в Києві.

 

 

У ліцензії на загальнонаціональне телебачення в багатоканальній телемережі МХ-1 схожим чином змінилися склад редакційної ради та програмна концепція мовлення. В ліцензії на загальнонаціональне мережеве телебачення з використанням 27 каналів, окрім складу редакційної ради та програмної концепції, змінено ще фактичну адресу.  
Ватных сепараторов на Магадан! Слава Украине!
  •  

Vova.UA

Цитата: "ADV" post=22513Раніше супутникове мовлення велося у спортивно-інформаційному форматі
І де то таке було ???
Просто привели документи до норми, так би мовити "по факту".  
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

velychko.op

і який це спорт був там крім Формули-1 кілька років тому?  
  •  

tandem33

Нібось грошенят поменшало, от і вирішили розважалівку накручувати для збільшення аудиторії і щоб більше реклами в ефірі розміщувати. Та навряд це допоможе.  
  •  

oldman

Я постоянно, по выходным смотрю футбол на канале Интер+, со спутника. Вот думаю, ну почему бы его не перенести на К1?... Думаю, рейтинг канала сразу бы вырос, как это случилось с 2+2, после начала показа футбола. За одно появилось бы ещё пару тысяч желающих купить ресивер зеонбуда.  
  •  

autorun

А мені К1 подобається. І приймається він у нас добре. :super:  
RADIO - ❤
  •  

GMB

а я рад, что произошла замена К1 с Мегаспортом - мне Мега нравится смотреть, да и по контенту... Мега классный канал))  
записи з ТБ: http://www.youtube.com/user/Serery
                         http://www.dailymotion.com/serery
записи з радіо: http://soundcloud.com/gmb_krm
  •  

autorun

RADIO - ❤
  •  

Гоша

  •