Обговорення статті для початківців Т2

Автор fediv, Квітень 23, 2012, 09:48:46

Попередня тема - Наступна тема

m3ts

ЦитатаВідповідь: Доки при владі будуть донецькі зеки, цього не буде
По моему это не та статья, где нужно писать свои политические предпочтения, и так почти в каждом предложении, сайт могут читать и из Донецка как-то не красиво получается...
Цитата- Чи будуть в цифровомі форматі такі канали: дитячий, загально-спортивний, про природу, пізнавально-науковий ?
Эти каналы будут при любой власти платными, как в любой другой стране  
  •  

gerasim

По поводу антенн-у второй,по паспорту такие значения:
мв(1...5)-1 дБи
мв(6...12)-2 дБи
дмв(21...60)- 9 дБи
Для города самый раз  
  •  

front18krym

Чому ціна китайського ефірного цифрового тюнера вища, ніж ціна китайського супутникового тюнера ?
Відповідь: По-перше, ця ціна має тимчасовий, спекулятивний характер.
По-друге, з часом супутниковий сигнал також буде замінюватись на DVB-S2, це підніме ціну на супутникові тюнери. Це буде дуже не скоро, і не має відношення до ефірної цифрової трансляції.

на данный момент ресивер DVB-T2 (китайского дешевого) на 150-200 грн дешевле чем DVB-S2 с ирденто.  
Война начинается с имперских амбиций, а заканчивается национальным позором.
Андрей Мэрко
  •  

GMB

та спадет цена у тюнеров сначала, а потом, когда начнут постепенно отключать эфирное тв - дойдет под 900 грн. ...  
записи з ТБ: http://www.youtube.com/user/Serery
                         http://www.dailymotion.com/serery
записи з радіо: http://soundcloud.com/gmb_krm
  •  

m3ts

Главный вопрос,когда появятся CAM модули для теликов , а то куча пультов не хочется  
  •  

mikhail

Goldberry - обіцяють розказувати про якусь моду і щось модне
- Банк-TV - розповіді про те, що в Україні немає інфляції і знижуються ціни
- Вінтаж ТВ - ще невідомо і самим власникам
- Аріадна ТВ - власне, те ж саме :lol:  :super:  :bravo:  
  •  

mikhail

Україна -  російські фільми на кримінальну тему, політики з партії регіонів, іноді новини і російські фільми не на кримінальну тему :bravo:

ну я розумію що ПР погані, але Україна все ж загальнонаціональний канал... нехай і походить з Донецька, я їх сам дуже не люблю, але не варто свої політичні переконання відображати в статті, нехай у мене вони такі ж  
  •  

fediv

А я вже трохи пригладив статтю, так що донецькі вже не прибіжать до мене "в натурі типу конкретно розбиратись". Я для того запропонував свою статтю на форумі, щоб почути в врахувати ваші побажання. Чую і враховую.  
  •  

volh1

Цитата: "mikhail" post=22891- Аріадна ТВ - власне, те ж саме :lol:  :super:  :bravo:

У вас есть программная концепция "Ариадны ТВ"? Может, обнародуете?  
  •  

mikhail

власне те ж саме це мається на увазі що власники самі не знають що то в них за канал буде  
  •  

volh1

Цитата: "fediv" post=22893А я вже трохи пригладив статтю, так що донецькі вже не прибіжать до мене "в натурі типу конкретно розбиратись".

(пошепки) мені передавали, що донецькі зеки вам вельми вдячні.  
  •  

SILVER90

Цитата: "fediv" post=22893А я вже трохи пригладив статтю, так що донецькі вже не прибіжать до мене "в натурі типу конкретно розбиратись". Я для того запропонував свою статтю на форумі, щоб почути в врахувати ваші побажання. Чую і враховую.
Очень "приятно", когда на таком аполитичном форуме снова делят граждан на "донецких" и "правильных".
Стыдно...  
  •  

admin

мне как-то не по себе "вставлять" fedivу (из-за возраста)...да и не поможешь уже ничем  
  •  

ZEVS

Чтож сделаешь если   человеку в теме О приёме DVB-T/T2 нечего больше сказать.  
  •  

fediv

Цитата: "admin" post=23059мне как-то не по себе "вставлять" fedivу
Прийдеться відповісти адміністрації, а то подумає, що я неввічливий.
1. Владиславе, для "вставляння" треба особисто зустрічатись, а максимум, що ти можеш, це забанити мене, років на п'ять або назавжди.
2. У мене справді таке негативне ставлення до донецьких. Я, по мірі сил, також у вільний час підтримую свій сайт, він технічний, а не політичний. Час від часу я бачу дуже нехороші коментарі: матюки, зневажливі "МНЕНИЯ", ідіотські погрози "прибью суки почему не качает" та інше. У мене немає часу підтирати гівно за цією поганню, тому я лише збираю їхні IP-адреси в кучу і оптом блокую.
Можу тобі, Владиславе, надіслати цифроку статистику, бо для форума вона завелика. Близько 70% цих заблокованих IP-адрес - донецька область, ще трошки з луганської. Ще трошки з-за кордону, звідти проштовшують троянців і рекламу.
Може, хтось запротестує: та ми тут всі нормальні, аполітичні, просто ідеальні. Нормальні ви люди, я знаю.
А от всякої погані серед донецьких найбільше. Статистику не обманиш.  
  •