2 тв на 1 антенну

Автор Maksim, Квітень 25, 2012, 13:32:49

Попередня тема - Наступна тема

Maksim

Подскажите, как можно подключить 2 телевизора на 1 антенну, можно ли на "польскую"? Ну там какие конденсаторы поставить, где именно возле антенны или ТВ? какие ещё есть варианты? Кто пробовал, и получилось нормально сообщите :дякую:  
  •  

Sid Meyer

Можно. На любом рынке покупаешь разветвитель всеволновой за 5 грн и 2 куска кабеля для каждого ТВ.
Никаких конденсаторов. Разветвитель ставится возле одного из ТВ или где удобно.  
  •  

Ігор

Можна за допомого цього "сплітера" я раніше так робив, але перед входом ставив антенне гніздо, і туди вмикав штекер з блоком живлення. Інакше живлення не подасться на підсилювач.  
  •  

RadioS

Я бачив сплітер вже з блоком живлення, якість вражає :super:  
  •  

volh1

Цитата: "RadioS" post=23004Я бачив сплітер вже з блоком живлення, якість вражає :super:

Вот такой?

 
  •  

Maksim

Сколько денег стоит примерно?  
  •  

velychko.op

в мене 3 телевізори від одної антени працювали... тепер же 2 телевізора маю з супутниковим прийомом і один з звичайним  
  •  

gerasim

Помню сколько раз пытался раньше развести на два тв,всё безуспешно,и даже с покупкой сплитера идет потеря качества картинки...  
  •  

Ігор

Цитата: "gerasim" post=23019Помню сколько раз пытался раньше развести на два тв,всё безуспешно,и даже с покупкой сплитера идет потеря качества картинки...
вмене було теж саме.  
  •  

Vova.UA

Цитата: "Ігор" post=23002перед входом ставив антенне гніздо, і туди вмикав штекер з блоком живлення. Інакше живлення не подасться на підсилювач.
Є активний розгалужувач з переключателем: може сам підсилювати сигнал, а може подавати напругу на підсилювач. (роблять у Львові)
[img size=300]http://www.ukr-prom.com/img/alboms/14762009-08-2758983797.jpg[/img]  
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

RadioS

Цитата: "volh1" post=23005
Цитата: "RadioS" post=23004Я бачив сплітер вже з блоком живлення, якість вражає :super:

Вот такой?

Саме так  
  •  

velychko.op

в мене нічого не втрачалося... хіба що на третьому телевізорі трішки... і кабель нормальний треба  
  •  

pavlo_r

При розділені сигналу через сплітер втрачається десь по 5 Дб з кожного виходу (те, що іноді пишуть по 3,5 - брехня). Якщо один ТВ знаходиться до антени ближче чим інший - доцільніше буде використати не подільник на два, а ТАП (відгалужувач) 1/6 чи 1/8. З виходу - 6 Дб подати на той ТВ, що ближче, а на дальній з OUTа. Так буде ефективніше, якщо між двома телевізорами метрів 20-30 кабеля.  
  •  

volh1

Цитата: "Maksim" post=23007Сколько денег стоит примерно?

В нашем местном магазинчике стоит 65 грн. Но там цены высокие - Тримакс стоит 640 грн. :)  
  •  

Maksim

Я вчера купил разделитель на три ТВ за 10 грн, поставил новый кабель, но получается один ТВ мешает другому, пока работает один центральный ТВ, показывает он хорошо, включаю ещё один телек (портативный ДВД) - на центральном появляются помехи. Не хотел, но наверное придется 2 антенну ставить  :cry:  
  •