DB91-RX

Автор pavlo, Серпень 01, 2023, 23:35:21

Попередня тема - Наступна тема

pavlo

Добрий вечір підкажіть будь-ласка що мені взяти з аудіодекодер DEVA яку модель взяти DB91-RX чи DB90-RX  і чи є функція буфер розмір  і яка йо ціна приблизно і якщо хтось розбирається підкажіть будь-ласка
  •  

Ігор

Його ціна зараз трохи більше 300$
З DB91-RX маю справи постійно, розміром буфера можна керувати від 2-10 секунд. З якою метою хочете придбати, якщо не секрет?
  •  
    Подякували за цей пост: pavlo

DVB

Цитата: pavlo від Серпень 01, 2023, 23:35:21яку модель взяти DB91-RX чи DB90-RX
Якщо потрібно програвання резервного плейлиста з флешки, коли зникає інтернет, то DB91-RX . В DB90, цієї можливості нема. Це основна відмінність між ними.
  •  
    Подякували за цей пост: pavlo

Olexandr

Цитата: DVB від Серпень 02, 2023, 18:19:22Якщо потрібно програвання резервного плейлиста з флешки, коли зникає інтернет, то DB91-RX . В DB90, цієї можливості нема. Це основна відмінність між ними.

не тільки ця відмінність
беріть 91-й, внутрішній софт прописаний краще під цілодобову роботу
  •  
    Подякували за цей пост: pavlo

pavlo

Цитата: Ігор від Серпень 02, 2023, 15:32:52Його ціна зараз трохи більше 300$
З DB91-RX маю справи постійно, розміром буфера можна керувати від 2-10 секунд. З якою метою хочете придбати, якщо не секрет?
А в DB90 немає функція буфер розмір а для чого він мені потрібен я неможу сказати
  •  

BanderaTV

Цитата: pavlo від Серпень 02, 2023, 21:10:35А для чого він мені потрібен я неможу сказати
Так а для чого питати?
  •  
    Подякували за цей пост: Ігор

Ігор

Цитата: pavlo від Серпень 02, 2023, 21:10:35А в DB90 немає функція буфер розмір а для чого він мені потрібен я неможу сказати
якщо займатися інтернет радіо, то можна взяти той же cast player і не витрачатися на приставки.
Дева виправдана біля передачів або у закладах для комерційного радіо, раз поставив і не заглядаєш.
  •  
    Подякували за цей пост: pavlo

pavlo

Цитата: Ігор від Серпень 02, 2023, 22:06:43якщо займатися інтернет радіо, то можна взяти той же cast player і не витрачатися на приставки.
Дева виправдана біля передачів або у закладах для комерційного радіо, раз поставив і не заглядаєш.
Дякую за пораду я собі зараз посталю cast player
  •  

DVB

  •  
    Подякували за цей пост: pavlo