Виберіть стиль:

Автор Тема: Мобильные операторы  (Прочитано 224602 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Відсутній Zheka

• Експерт
  • Подяки
  • -Надані: 8
  • -Отримані: 72
  • Репутація: +94/-6
  • Розташування: Україна, Запоріжжя
Мобильные операторы
« : Липня 26, 2011, 20:21:33 »
Вот только что мне удалось купить почти что эксклюзивный пакет \"Билайн 29 +\". И мне захотелось создать тему про мобильных операторов. Может вспомнить Jeans, MOBI, Ukr WellCom, PrivatMobile, Beeline, SIM-SIM, UMC, Bridge, Мобилыч ...
Поговорить про новых :Мтс. Киевстар, Лайф

Додано: 26-07-2011 18:25

За пять лет конечно мало но лучше чем ничто
resizedURL

resizedURL
« Останнє редагування: Вересня 07, 2017, 20:30:37 від BanderaTV »

Відсутній pavlo_r

• Глобальний модератор
  • Профі
  • Подяки
  • -Надані: 2041
  • -Отримані: 3104
  • Репутація: +3375/-163
  • Розташування: Lviv
    • notatnyk.org
Re: Мобильные операторы
« Відповідь #1 : Липня 26, 2011, 20:52:17 »
Так Білайн же тепер через мережу Київстар працює і покриття, відповідно, таке ж.
Сам користуюсь двома операторами: робочий МТС (контракт МТС Супер), за який фірма й платить і особистий Лайф. В Лайфі на першому місці для мене номер, з яким вже понад 4 роки, ну і тариф (Максимум ЗАХІД), який позбавим мороки із щомісячними поповненнями. з вже мертвих сумую за ЮМС, але тільки як брендом, бо компанія лишилась.  

Відсутній admin

• Адміністратор
  • Профі
  • Подяки
  • -Надані: 4609
  • -Отримані: 4043
  • Репутація: +4461/-159
  • Розташування: Brescia (BS), Italy
  • Software Engineer
    • укртвр
« Відповідь #2 : Липня 26, 2011, 21:16:23 »
мені теж сумно за ЮМС та SIM-SIM

Жека,а що це Киевстар серед новых)))))
тобі його друга назва \"Кучмостар\" нічого не каже?)))  
Проблема в том, что человек - существо эффективное. Он прилагает экстра-усилия только тогда, когда понимает, что они окупятся. А когда возврат инвестиций неясен, тогда и усилия будут посредственными.

Русские своих не бросают. А кого бросили, те не свои.

Відсутній Zheka

• Експерт
  • Подяки
« Відповідь #3 : Липня 26, 2011, 22:32:24 »
каже... каже..)))
мені Джинсу не хватає...  

Відсутній pavlo_r

• Глобальний модератор
  • Профі
  • Подяки
    • notatnyk.org
« Відповідь #4 : Липня 26, 2011, 23:10:51 »
admin писав(ла):
Цитувати
мені теж сумно за ЮМС та SIM-SIM

Ага. На вихідних знайшов стару коробку від SIM-SIM, на якому в свій час через неправильні настройки інтернету влетів у -114,хх ГРН. Ностальгія :)  

Відсутній admin

• Адміністратор
  • Профі
  • Подяки
  • Software Engineer
    • укртвр
« Відповідь #5 : Липня 26, 2011, 23:34:43 »
Zheka писав(ла):
Цитувати
каже... каже..)))
мені Джинсу не хватає...

ну так чего ты тогда Киевстар в новые внёс?  
Проблема в том, что человек - существо эффективное. Он прилагает экстра-усилия только тогда, когда понимает, что они окупятся. А когда возврат инвестиций неясен, тогда и усилия будут посредственными.

Відсутній Ігор

• Глобальний модератор
  • Профі
  • Подяки
  • -Надані: 1216
  • -Отримані: 706
  • Репутація: +880/-8
  • Розташування: Синява
    • Зорі
« Відповідь #6 : Липня 27, 2011, 00:14:24 »
Цитата: pavlo_r писав(ла):
в свій час через неправильні настройки інтернету влетів у -114,хх ГРН. Ностальгія :)
щей яка ностальгія! Деякі брали umc або джинс, скачували все що треба, і викидали з мінусами.
Ще пам\'ятаю розмови по 2 секунди, як прикалувався з дівчат.
Також тариф \"діджус ніч\" як після 12 ночі говорили всі кому не лінь. Коли було сумно о другій ночі я дзвонив якійсь дівчині з діджусом, і головне не ображалась. Або домовлявся в день що позвоню. Розмови до 6 ранку, а потім на парах сидів заспаний.
Ще знущалися з операторів, домовлялися про зустріч :-D деякі пробували їх послати. Тоді було не сумно.
Я одну дівчину довів що вона змінила 3 номери. Останній вона вже нікому окрім матері не давала (щоб мені не дали). 
« Останнє редагування: Вересня 07, 2017, 20:33:15 від BanderaTV »

elena

• Гість
« Відповідь #7 : Липня 27, 2011, 00:42:29 »
Жаль что в Украине нет оператора Vodafone, лично я пользуюсь МТС и Life:)  

Відсутній admin

• Адміністратор
  • Профі
  • Подяки
  • Software Engineer
    • укртвр
« Відповідь #8 : Липня 27, 2011, 00:50:43 »
мне приходилось пользоватся Vodafone Italia / UK... никогда не нравился...но на вкус и цвет товарища нет  

Відсутній pavlo_r

• Глобальний модератор
  • Профі
  • Подяки
    • notatnyk.org
« Відповідь #9 : Липня 27, 2011, 00:52:34 »
Цитата: Ігор писав
Також тариф \"діджус ніч\" як після 12 ночі говорили всі кому не лінь. Коли було сумно о другій ночі я дзвонив якійсь дівчині з діджусом, і головне не ображалась. Або домовлявся в день що позвоню. Розмови до 6 ранку, а потім на парах сидів заспаний.
Ще знущалися з операторів, домовлялися про зустріч :-D деякі пробували їх послати. Тоді було не сумно.
Я одну дівчину довів що вона змінила 3 номери. Останній вона вже нікому окрім матері не давала (щоб мені не дали).
DJUICE-Ніч пам'ятаю, хоча сам не підключав - до мене дівчата дзвонили (не часто правда). От розмови по дві секунди :laugh: пізніше, коли був свідком таких дивувався із себе, що сам так робив :ohmy:  Але DJUICE я не довго користувався, десь два роки. Борг на СІМ-СІМ в один чудовий день простили (як і всім) от тільки в мінус вже не пускали. А про Лайф (номер) у мене взагалі особливі спогади: його мені подарував колишній шеф, після того як я загубив свій (тоді у нас на лайфі службовий зв'язок був на приватних номерах). Саме завдяки цьому номеру я познайомився з дружиною. Так що life і справді зближує :) 
« Останнє редагування: Вересня 07, 2017, 20:36:01 від BanderaTV »

Відсутній Zheka

• Експерт
  • Подяки
« Відповідь #10 : Липня 27, 2011, 11:40:58 »
А Джинс то буда революція : перші тарифи, на яких не беруться гроші за вхідні дзвінки... :laugh: Я користувався Джинсом с 2004 і потім ще довго після його смерті до 2009. Зараз жалкую, що змінив його на \"Супер МТС\".
Зараз в  мене \"Супер МТС\", \"Білайн 29+\" а про лайф нічого не можу сказати тому, що в Запоріжжі в нього покриття дуже жашливе. Я в них по акції колись за покупку тарифного пакету (25 грн.) отримав рюкзак. Рюкзак був прикольним, а Лайфом я прокористувався 3 дні. Зате запам*ятав : коли з Лайфу відправляєш смску то краще відправити 2 і то факт, що одна з них дійде(с) :ohmy: :lol: :woohoo:  

Відсутній Ігор

• Глобальний модератор
  • Профі
  • Подяки
  • -Надані: 1216
  • -Отримані: 706
  • Репутація: +880/-8
  • Розташування: Синява
    • Зорі
« Відповідь #11 : Липня 27, 2011, 14:21:21 »
Цитата: Zheka писав(ла):
а про лайф нічого не можу сказати тому, що в Запоріжжі в нього покриття дуже жашливе.
через пів року після появи лайфа вони покрили Рокитне, антени встановили на краю міста, на трубі цукрового заводу. Впевнено покривав приблизно 25% міста. Інше так собі. В мене надворі був сигнал одна максимум дві поділки, це десь за 8 км. від БС. В будинку взагалі не було. Навіть в мене в погрібі сигнал був кращий на інших операторах. 2 роки я дзвонив до них з жалобами, у 2008 зробили нарешті, але глюки були жахливі (часто роз'єднували). В 2009 нарешті зробили!

Стартових пакетів лайф у мене було дуже багато. Пам'ятаю як будучи студентом стояв в черзі щоб отримати на шару стартовий пакет. Через декілька місяців з'явилася акція де замість сім карти іншого оператора давали лайф. Сімку необов'язково було їм віддавати, а в мене їх тоді було багато. Я до них ходив щодня. Одного разу стало незручно пішов в інший магазин, там її дали просто так. Я вирішив піти ще в той самий магазин. Там мене запитали: "ти що їх там продаєш?" я говорю: "друзі просять щоб я їм взяв, от я і беру". Ходив я до них ще тиждень:D

Зараз в мене є всі оператори, але користуюсь лише мтс і діджус. 
« Останнє редагування: Вересня 07, 2017, 20:38:32 від BanderaTV »

Відсутній Zheka

• Експерт
  • Подяки
« Відповідь #12 : Липня 27, 2011, 15:01:05 »
Я пам'ятаю моєму другу дали 5 коробок (в кожній по 20 стартових пакетів лайф) сказали йому, щоб ходив по вулицях та роздавав. 3 коробки в нього ще й зараз є :laugh: ... правда не дійсні :S 
« Останнє редагування: Вересня 07, 2017, 20:39:16 від BanderaTV »

PABEDUN

• Гість
« Відповідь #13 : Липня 29, 2011, 17:35:12 »
Киевстар породнился с Life

Апелляционный суд Верховного суда Восточных Карибов 20 июля принял решение, которым подтвердил, что с апреля 2007 года российская группа «Альфа» является опосредованным владельцем 13,8% пакета акций турецкого телекоммуникационного холдинга Turkcell, которые она контролирует через структуры Cukurova Group. Об этом «proIT» сообщили в Altimo (управляет телеком-активами «Альфы»).

Таким образом, «Альфа» сконцентрировала в собственности 27% акций Turkcell и получает контроль над всем телекоммуникационным холдингом, куда входит украинский мобильный оператор «Астелит» life:).

у Cukurova остается право обратиться в высшую судебную инстанцию Великобритании— Privy Council (Тайный совет при палате лордов).

Напомним, что в 2005гогду «Альфа» предоставила Cukurova Finance International Limited (дочерняя структура Cukurova Group) шестилетний заем на $1,707млрд, обеспеченный 51%-ной долей в Cukurova Telecom Holdings. Эта компания в свою очередь контролирует 53%Turkcell Holding, а та владеет 51%в Turkcell. Часть долга Cukurova погасила еще в 2006году. Но «Альфа» потребовала досрочного возвращения остатка— $1,45млрд, ссылаясь на нарушения кредитного соглашения. Хотя заемщик нарушения отрицал, чтобы не лишиться заложенных акций, он в 2007году решил погасить остаток долга. Однако «Альфа» требовала именно залог, а деньги принять отказалась под предлогом опоздания платежа.

Также в 2005 году «Альфа» приобрела еще 49% Cukurova Telecom Holdings и получила опосредованный контроль над еще 13,2% Turkcell.

Напомним, что «Альфа» также контролирует 24,998% в телекоммуникационном холдинге Vimpelcom Ltd., в который входит «Киевстар».

Додано: 29-07-2011 15:38

Сам пользуюсь трема симками(два телефона,один дуос).Life шалений день,билайн-25 миллионов(уже киевстар) и билайн свои люди,только специальный диллерский пакет с полным безлимом в билайне.
Подрабатывал в билайне с весны 2010 до последнего его дня:)  

Відсутній admin

• Адміністратор
  • Профі
  • Подяки
  • Software Engineer
    • укртвр
« Відповідь #14 : Липня 30, 2011, 17:50:08 »
нет дорогой, Владу не привет, так как это не в юрисдикции Украины.
Чётко ж написано - Восточные Карибы, то есть Альфа получила влияние над Туркчелом по международным правилам, и вне Украины.
Это тебе не Киевстар выкупил Билайн.
Я думал ты хоть изредка понимаешь о чём я пишу...вижу нет