Виберіть стиль:

Автор Тема: Мобильные операторы  (Прочитано 222603 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Відсутній admin

• Адміністратор
  • Профі
  • Подяки
  • -Надані: 4572
  • -Отримані: 4029
  • Репутація: +4447/-159
  • Розташування: Brescia (BS), Italy
  • Software Engineer
    • укртвр
Re: Мобильные операторы
« Відповідь #30 : Липень 30, 2011, 20:50:44 »
Ігор писав(ла):
Цитувати
100% небачу нівкого. А у всіх разом може бути.

бабла не вистачить у цього віртуального оператора з усіма контракти підписувати.
і взагалі то віртуальний оператор і національний роумінг речі різні.
бо віртуальний оператор, той що тільки увійшов на ринок, не може нічого предоставити іншиим у планах роумінгу. Тому ціни у цього оператора будуть захмарні.

Цитувати
Мені ще один закон неподобається коли я користувач київстару захочу перейти наприклад на лайф я зможу з мого номеру перейти. Але:
1)коли мені будуть телефонувати і вони думатимуть що телефонують на київстар. Дорого їм  обійдеться дзвінок.
2)звідки я знатиму на який оператор телефоную?
Схоже зараз вже є в київстара після послуги міграція, деякі номери діджусу є київстарами, і навпаки.

отак в усіх країнах дє можно зберігати номер. наприклад в Італії.
Але мені здається що існують якісь номери де можна перевірити який оператор зараз обслуговує той номер....але хто ж їх пам\'ятає ті номера, та й хто по ним дзвонить....  
Проблема в том, что человек - существо эффективное. Он прилагает экстра-усилия только тогда, когда понимает, что они окупятся. А когда возврат инвестиций неясен, тогда и усилия будут посредственными.

Русские своих не бросают. А кого бросили, те не свои.

Відсутній Ігор

• Глобальний модератор
  • Профі
  • Подяки
  • -Надані: 1210
  • -Отримані: 703
  • Репутація: +877/-8
  • Розташування: Синява
    • Зорі
« Відповідь #31 : Липень 30, 2011, 20:59:51 »
Перевірка: київстар чи діджус?
*177*номер# виклик. Але дійсно мало хто це знає. Часто навіть невідрізнять по номеру діджус чи київстар?

Додано: 30-07-2011 19:15

Згадав одну історію. Переписувався я з однією дівчиною вконтакті, вона мені говорить: \"я не зможу на вихідних бути в інтернеті, дай свій номер я тобі зателефоную!\" дав свій номер. Потім дивлюсь по номеру в неї має бути діджус. В мене на рахунку були бонусні ммс, думаю скину їй декілька. Вони не відправлялися, я був в шоці. Пізніше вирішив перевірити. Написало: \"цей номер не належить до діджус!\" моє щастя що я тоді не поповнив рахунок, а то б навідправляв за гроші.  

Відсутній E.v.g.

• Глобальний модератор
  • Досвідчений
  • Подяки
  • -Надані: 160
  • -Отримані: 183
  • Репутація: +221/-0
  • Розташування: Мариуполь
« Відповідь #32 : Серпень 09, 2011, 18:29:53 »
«Киевстар» решил продлить себе лицензию на связь с помощью суда
Оператор мобильной связи компания «Киевстар» передала вопрос о продлении срока действия лицензии на мобильную связь на рассмотрение Окружного административного суда г. Киева. Об этом «proIT» сообщила пресс-служба компании.

«Судебная практика подобных вопросов (а на текущий момент есть прецеденты по аналогичным делам у компаний Укртелеком и Укомлайн) идёт по пути продления срока действующих лицензий, а не выдачи новых. Опираясь на эту практику, «Киевстар» также передал данный вопрос на рассмотрение Окружного административного суда г. Киева», - заявили в компании.

В «Киевстар» также подчеркнули, что продление срока действия лицензии на предоставление услуг мобильной связи «Киевстар» – это сугубо формально-юридический вопрос. Он никоим образом не повлияет на качество, объем и дальнейшее предоставление услуг абонентам компании.
http://www.proit.com.ua/news/telecom/2011/08/09/143454.html  

elena

• Гість
« Відповідь #33 : Серпень 09, 2011, 19:02:21 »
Вопрос к Владу: Влад, в следущем году я планирую поехать на отдых в Италию, можете посоветовать одного или двух мобильных операторов ( чтобы были дешёвые звонки в Украину и доступ к мобильному интернету) Спасибо!  

Відсутній admin

• Адміністратор
  • Профі
  • Подяки
  • Software Engineer
    • укртвр
« Відповідь #34 : Серпень 09, 2011, 20:23:38 »
в первую очередь посоветую \"3 italia\" http://www.tre.it
во вторую очередь \"WIND\" http://www.wind.it

лично я сейчас, да и последние 5 лет, юзаю тройку
плачу 2 евро в месяц и имею приличное количество минут в Украину по 5 евроцентов в минуту. мне хватает.

но след. год это след. год, тогда и надо будет смотреть тарифы  
Проблема в том, что человек - существо эффективное. Он прилагает экстра-усилия только тогда, когда понимает, что они окупятся. А когда возврат инвестиций неясен, тогда и усилия будут посредственными.

SFC

• Гість
« Відповідь #35 : Серпень 09, 2011, 20:46:08 »
подправь название темы, а то когда читаешь - уши заворачиваются:laugh:  

Відсутній admin

• Адміністратор
  • Профі
  • Подяки
  • Software Engineer
    • укртвр
« Відповідь #36 : Серпень 09, 2011, 20:58:31 »
я автора жду...что бы заодно и навалять ему  

SFC

• Гість
« Відповідь #37 : Серпень 09, 2011, 22:26:00 »
слава Богу, не я автор :laugh: :laugh: :laugh:

Додано: 09-08-2011 20:28

посмотрел сейчас кто же автор. теперь я понимаю, почему у него кот с ах...шей мордой. видимо, тоже прочитал название темы!:woohoo:  

Відсутній admin

• Адміністратор
  • Профі
  • Подяки
  • Software Engineer
    • укртвр
« Відповідь #38 : Серпень 09, 2011, 22:49:59 »
SFC писав(ла):
Цитувати

посмотрел сейчас кто же автор. теперь я понимаю, почему у него кот с ах...шей мордой. видимо, тоже прочитал название темы!:woohoo:

+1  

SFC

• Гість
« Відповідь #39 : Серпень 09, 2011, 22:56:53 »
ну ты как всегда. я тебе с 17 сделал 18, а ты мне просто отписал \"+1\", а в рейтинг фиг поставил...:silly:

Додано: 09-08-2011 21:06

дякую B)  

Відсутній Ігор

• Глобальний модератор
  • Профі
  • Подяки
    • Зорі
« Відповідь #40 : Серпень 12, 2011, 00:23:01 »
Бачу інтернетом у МТСа вже майже неможливо користуватися. Раніше літав, а тепер довго думає. Оператори як завжди відмазуються.

Вчора слухав на Білайні \"тп клік\" інтервал тарифікації 250кб, а на безліміті (2коп мб) 1мб. Я в шоці. МТС заокруглює до 100кб.:blink:  

Відсутній pavlo_r

• Глобальний модератор
  • Профі
  • Подяки
  • -Надані: 2038
  • -Отримані: 3093
  • Репутація: +3364/-163
  • Розташування: Lviv
    • notatnyk.org
« Відповідь #41 : Серпень 12, 2011, 00:48:52 »
Мене от здивував інтернет від Київстар.  Не часто користуюсь мобільним інтернетом, але коли на селі то юзаю на ноуті лайф використовуючи телефон в якості модема. Частенько чув, як женуть на якість послуг у лайфа і довгий час дотримувався схожої думки та коли спалив всі передбачені 300 мб, позичив в сестри так званий 3G Модем від Київстар... Довго плювався. При набагато кращому покритті швидкість у КСа в рази менша і розриває часто. Причому це стабільно протягом кількох місяців як через модем так і через телефон.
Я вже писав, що помимо 063 користуюсь ще й службовим 050, але був короткий період, коли я відкопав свій перший діджус і деякий час був на ньому. Особисто я відчутної рзниці між трома операторами не помічаю, особливо між лайф та МТС, якими користуюсь щодня (в МТСа сильно покриття глючить в старих львівських будинках)  

Відсутній Ігор

• Глобальний модератор
  • Профі
  • Подяки
    • Зорі
« Відповідь #42 : Серпень 12, 2011, 16:30:25 »
Це стереотип що в лайфа поганий інтернет. Якщо добрий сигнал, то і швидкість нормальна. Вони навіть зробили щоб можна було говорити, і сидіти в інтернеті. Але це вже залежить від моделі телефону.  

Відсутній admin

• Адміністратор
  • Профі
  • Подяки
  • Software Engineer
    • укртвр
« Відповідь #43 : Серпень 12, 2011, 17:23:01 »
з власного минулогорічного досвіду - Лайф гавно. Як тільки замінив сімку на МТС, то інет почав літати. \"Палки\" були усі і на Лайфі і на МТС. Юзав здебільшого у Ірпіні  

Відсутній Ігор

• Глобальний модератор
  • Профі
  • Подяки
    • Зорі
« Відповідь #44 : Серпень 12, 2011, 17:57:26 »
Я ж і написав \"якщо добрий сигнал\". Сам користуюсь МТС з нового року. Але вчора я був не взахваті від того як він вчора незміг з\'єднуватися. Зате безлімітний.