DVB-T/T2 в РБ

Автор velychko.op, Листопад 28, 2011, 19:54:21

Попередня тема - Наступна тема

admin

Цитата: Мих. Думич від Квітень 30, 2020, 13:52:20
Я прошу оновити інформацію про Шацьк, бо змінився склад 2 мультиплексу білоруського цифрового ТБ
посилання?
  •  

Мих. Думич

#76
Забув написати, що 2 мультиплекс з Білорусі доступна для абонентів платного телебачення Zala у пакеті Стандарт ТБ (Ефірна Zala)
Посилання:
www.zala.by/efir/base-paket/standard-tv
www.zala.by/node/4634
Зауважу, що канали загального доступу - в 1 мультиплексі, а інші канали - у 2 мультиплексі.
  •  
    Подякували за цей пост: admin

admin

#77
Прописав згідно переліку по посиланню
МХ-2
ТНТ Интернэшнл / ВТВ ($) / ТВ3 ($) / ЯСНАе TV ($) / RU TV ($) / Телемагазин ($) / Киномикс ($) / Русский иллюзион ($) / Моя планета ($) / Россия-Культура ($) / Сарафан ($) / Шансон ТВ ($) / Усадьба ($) / Охота и рыбалка ($) / Setanta Sports Eurasia ($) / Карусель ($) / О! ($) / 5 International (тест) ($)
  •  

Мих. Думич

Цитата: admin від Квітень 30, 2020, 22:33:27
Прописав згідно переліку по посиланню
МХ-2
ТНТ Интернэшнл / ВТВ ($) / ТВ3 ($) / ЯСНАе TV ($) / RU TV ($) / Телемагазин ($) / Киномикс ($) / Русский иллюзион ($) / Моя планета ($) / Россия-Культура ($) / Сарафан ($) / Шансон ТВ ($) / Усадьба ($) / Охота и рыбалка ($) / Setanta Sports Eurasia ($) / Карусель ($) / О! ($) / 5 International (тест) ($)
А можна перевірити, на якому мультиплексі мовить Беларусь 5, бо у 2 мультиплексі, я чомусь не бачу його!
  •  

Мих. Думич

Цитата: Мих. Думич від Квітень 30, 2020, 23:07:07
А можна перевірити, на якому мультиплексі мовить Беларусь 5, бо у 2 мультиплексі, я чомусь не бачу його!
Ой, перепрошую, що не розібрався. "Беларусь 5" транслюється в першому мультиплексі. Zala TV вказує її загальнодоступним телеканалом. Я нагадаю, що вони йдуть у першому мультиплексі. Вибачаюсь.
  •  

DrewUA

Віднедавна у Білорусі розпочалось перенесення цифри для мовлення на нових частотах
https://www.beltelecom.by/svedeniya-ob-izmenenii-chastotnykh-kanalov-radiotelevizionnykh-stanciyakh-okhvatyvaemykh-rayonakh-i

Зокрема від учора нарешті вивільнили місце 56 каналу це був так званий "соц. пакет" білоруського тб, і пепемістили його на 32 канал, і тепер MX-5 котрий  перебуває на 55 каналі нарешті більш не сиплеця у ввечері, а 32 канал білоруського тб приймається майже на 100%.  Раніше ситуація була плачевна так як 55 та 56 канал щоразу заважали одне одному і стабільно дивитись українські телеканали з MX-5 було неможливо, але тепер ситуація вирішилась, можна стабільно приймати.
  •  
    Подякували за цей пост: admin

admin

Цитата: DrewUA від Грудень 11, 2021, 15:25:01
Зокрема від учора нарешті вивільнили місце 56 каналу це був так званий "соц. пакет" білоруського тб, і пепемістили його на 32 канал, і тепер MX-5 котрий  перебуває на 55 каналі нарешті більш не сиплеця у ввечері, а 32 канал білоруського тб приймається майже на 100%.  Раніше ситуація була плачевна так як 55 та 56 канал щоразу заважали одне одному і стабільно дивитись українські телеканали з MX-5 було неможливо, але тепер ситуація вирішилась, можна стабільно приймати.
це мова про Пінськ? його потрібно прописати на сторінку Любешіва?
  •  

DrewUA

Цитата: admin від Грудень 11, 2021, 16:06:34
це мова про Пінськ? його потрібно прописати на сторінку Любешіва?
Так вже можна, прийом стабільний як і вдень так і у вечері.
  •  
    Подякували за цей пост: admin