1+1 [DVB-T2/супутник]

Автор kotenko.oleksander, Серпень 14, 2012, 23:25:05

Попередня тема - Наступна тема

BanderaTV

Цитата: UzUA108 від Грудень 01, 2020, 19:26:09
Vip
До речі, колись схожа за назвою програма, виходила на К1 (на початку його існування)
  •  

krasaffcheg

#541
А позже - и на 5 канале
  •  

kram2000

Програми "Гроші", "Дубінізми" і "Секретні матеріали" вже не виходитимуть на каналі 1+1. Дані програми тепер будуть на каналі "2+2". Совпадєніє, що про це повідомили після того, як Олександра Дубінського внесли в санкційний список США? Не думаю... (с)
https://detector.media/production/article/183944/2021-01-12-groshi-sekretni-materialy-ta-dubinizmy-vykhodytymut-na-22-zamist-11/
  •  

UzUA108

«1+1» зніме серіал «Моя улюблена Страшко» за колумбійським форматом
ЦитатаТелеканал «1+1» придбав права на адаптацію відомого колумбійського серіального формату «Betty la fea», що в перекладі означає «Неприваблива Бетті». Українська адаптація називатиметься «Моя улюблена Страшко».

Серіал розповість про життя дівчини, яка влаштувалася на роботу асистенткою директора великої косметичної компанії. Потрапивши в світ красивих і багатих, героїня відчуває себе незатишно, але вона не з тих, хто біжить від викликів. Вона доводить своєю працьовитістю, що приваблива зовнішність і модний одяг - це не головне в людині. І навіть її бос починає бачити в головній героїні щось більше, ніж просто «сіру мишку»...

Секунду, десь це вже чув :ermm:
Цитата: Wikipedia"Не родись красивой" — російський телесеріал, який було знято за мотивами колумбійського телесеріалу «Я — негарна Бетті».

Знову Катя Пушкарьова (чи там Страшко), і знову на Плюсах? :wink: Що ж, удачі в адаптації серіалу 20-річної давнини (навіть рос. "Пушкарьова" виходила 15 років назад)
  •  

BanderaTV

Цитата: Жак ПешеВсе нове - це добре забуте старе
Цікаво, їм вже немає чого показувати?
  •  

mikhail

Цитата: BanderaTV від Січень 14, 2021, 19:23:10
Цікаво, їм вже немає чого показувати?
думаю немає якщо суботу неділю весь день крутять світ навиворіт
  •  

BanderaTV

Цитата: mikhail від Січень 14, 2021, 22:13:29
думаю немає якщо суботу неділю весь день крутять світ навиворіт
Хай об'єднаються з Квартал TV і показують "свастики" та "розсміши коміка"
  •  

kram2000

Цитата: BanderaTV від Січень 14, 2021, 19:23:10
Цікаво, їм вже немає чого показувати?

Ну треба ж Плюсам показувати хоч щось замість програм від "сина мами, якої дуже любить швидкість"  :wink:  :wink:
  •  

TV-Ukr

Добре, що хоч фільми показують, А то до цього показували лише серіали Вітер кохання та Жінка, Квартал та Світ навиворіт.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  

UzUA108

#549
Цитата: TV-Ukr від Січень 15, 2021, 15:28:04
Добре, що хоч фільми показують, А то до цього показували лише серіали Вітер кохання та Жінка, Квартал та Світ навиворіт.

Це типово для міжсезоння, анонсоване на каналі як "місяць кінохітів". Думаю ще якраз до кінця січня максимум буде "кіновідпочинок", а далі... Вже крутять анонс продовження "Вітру кохання" і "Світу навиворіт" (як кажуть "про вовка промовка") :wink:

Могли б хоча б, як канал "Україна", вдень по вихідних крутити серіали свого виробництва. Хоча б старі, для початку, - їх і так мало вже пам'ятають :mrgreen:
  •  

TV-Ukr

Цитата: UzUA108 від Січень 15, 2021, 18:13:44
Могли б хоча б, як канал "Україна", вдень по вихідних крутити серіали свого виробництва. Хоча б старі, для початку, - їх і так мало вже пам'ятають :mrgreen:
До речі, ТРК Україна також не заважало б крутити фільми. Бо цей канал я вмикаю рідко: 1 травня (коли весь день крутили Пірати Карибського моря), 31 грудня (новорічна ніч), і коли йде якийсь серіал, але це на випадок, якщо на інших каналах дивитись нічого.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  

kram2000

З інтерв'ю Пахольчука виданню "Детектор медіа"
https://detector.media/rinok/article/184092/2021-01-18-yaroslav-pakholchuk-11-media-my-rozmirkovuiemo-yak-ne-vtrachaty-pozytsii-telebachennya-poky-v-interneti-ne-sformuietsya-platospromozhnyy-rynok/

Цитата– Скоро ви будете подавати чергову звітність про структуру власності. Що у вас із Медведчуком?

– У нас була перевірка, ми дали роз'яснення: він дійсно присутній в особі Оксани Марченко на близько 8%. Для нас це було таке саме відкриття, як для всіх. Добре, що отримали нарешті оригінали документів і розібралися. Я вже 12 років у групі, ніколи не відчував і не відчуваю зараз його присутності в нашій структурі: ні фінансової, ні управлінської. Так само як і інших міноритаріїв. Єдине місце, де ми постраждали: ми брали участь у грантових проєктах, і коли у структурі власності з'явився Медведчук, то нам відмовили. Незважаючи на те, що ця частка є несуттєвою і не дає можливості впливати на функціонування бізнесу і тим паче втручатися у редакційну політику.
  •  

vital-fm

  •  

kram2000

Нарциси з каналу 1+1 зовсім знахабніли. Вони видалили всі відео про них з Youtube-каналу Тайлера Андерсона (Geek Journal)  :evil:  :evil:

А все починалось з огляду на шоу "Маскарад".
  •  
    Подякували за цей пост: BanderaTV

TV-Ukr

Цитата: kram2000 від Січень 21, 2021, 21:15:14
Нарциси з каналу 1+1 зовсім знахабніли. Вони видалили всі відео про них з Youtube-каналу Тайлера Андерсона (Geek Journal)  :evil:  :evil:

А все починалось з огляду на шоу "Маскарад".
Г+Г пробивають дно. Ще зранку дивився відео про історію каналу.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  
    Подякували за цей пост: BanderaTV