Ера FM --> НВ (Новое время) -->NV (New Voice)

Автор дрон, Серпень 27, 2012, 11:49:44

Попередня тема - Наступна тема

kram2000

Останніми гостями Ери сьогодні  в прямому ефірі були учасники рок-гурту Krichuss.
  •  

kram2000

Незважаючи на технічний ефір Ери ФМ, ранкові трансляції телеканалу News ONE все одно продовжилися.  :evil:  :evil:
  •  

STALKER RADIOAMATOR

Коли точно планується перехід на НВ?
  •  

kram2000

#183
На ФБ-сторінці представники Ери написали, що бренд "Ера" залишився у попереднього власника (читайте - Деркача), що звичайно, шкода трохи  :-(
Цитата: STALKER RADIOAMATOR від Лютий 19, 2018, 14:07:39
Коли точно планується перехід на НВ?
Сич, Калниш і КО плануть запустити "НВ" (або вирішать все ж таки назвати "НЧ", що малоймовірно) 1 березня.
  •  

kram2000

З ефіру:

Програми Радіо Свобода на Радіо НВ (поки ще лунають позивні "Ери") залишаються в ефірі.
  •  

sanyo

#185
Это хорошо...Главное что news one не будет. Слушать эту зраду это полный ...
  •  

sanyo

«Радио Эра» все. «Радио НВ» запустило двухнедельный технический эфир перед стартом https://mediananny.com/novosti/2326309/
  •  

Andrii

Цитата: kram2000 від Лютий 19, 2018, 15:58:16
...або вирішать все ж таки назвати "НЧ", що малоймовірно...

очікувати української назви від "крупнейшей инвестиционной компании Украины", що навіть не має українського сайту, не має сенсу
Люди стають сильнішими завдяки спогадам, які не можуть забути. Це і є дорослішання.
  •  

kram2000

Цитата: STALKER RADIOAMATOR від Лютий 19, 2018, 14:07:39
Коли точно планується перехід на НВ?

Тестове мовлення Радіо НВ почнеться 26 лютого, -- джерело.
http://detector.media/rinok/article/134855/2018-02-20-radio-era-pripinilo-movlennya-v-pryamomu-efiri/
  •  

sanyo

Заметил что на сайте radio.nv.ua появилась украино язычная версия сайта а также указаны некоторые ведущие радио-Александр Положинский, Илона Довгань, Татьяна Даниленко, Павел Шеремета, Сергей Рахманин, Алексей Тарасов, Павел Шилько, Евгений Киселев, Артем Франков, Иван Яковина
  •  

Formally 20

Часть из списка ведущих работает в других медиа: Довгань на "24", Даниленко на ZIK, Киселёв на "Прямому", Тарасов на сайте "Buro 24/7" как главред, Рахманин в газете "Зеркало недели" как замглавреда.
Недавно Киселёв также участововал в спецпроекте Белсата "Территория правды", снятый в литовской столице, в качестве соведущего.
Первая серия спецпроекта только что начал выход в эфир на Белсате.
  •  

pavlo_r

Як і очікувалося: Зрада 24/7. Чого одна Даниленко варта. Хоча інші не сильно кращі. Хіба Положинський позитивно сприймається
  •  

kram2000

Цитата: pavlo_r від Лютий 21, 2018, 22:51:15
Як і очікувалося: Зрада 24/7. Чого одна Даниленко варта. Хоча інші не сильно кращі.
Чого Ви ж одразу засуджуєте  радіостанцію ще не стартувавши  за принципом "Пастернака не читал, но осуждаю"??? Я переконаний, що радіостанція особливо не буде розводити #зраду в своєму ефірі.
Сподіваюсь, що Рахманін заради роботи на цьому радіо покине джинсовий телеканал "ЗІК"
  •  

pavlo_r

#193
Я знаю, хто така Таня Даниленко, знаю, що таке 24 канал і Дзеркало Тижня, чудово знаю, що таке ЗІК і добре знайомий із журналом Новое Время. Гадаєте весь цей компот в ефірі нової радіостанції подарує нам якийсь інший смак? Не будьте наївним. Вони б ще Руденка в ефір взяли, щоб разом із Даниленко істерити про атаки порохоботів
  •  

Andrii

Якщо Артем Франков - редактор тижневика "Футбол" - сміливо плюсуйте і його в помийку, бо україноненависник махровий.
Люди стають сильнішими завдяки спогадам, які не можуть забути. Це і є дорослішання.
  •