Ера FM --> НВ (Новое время) -->NV (New Voice)

Автор дрон, Серпень 27, 2012, 11:49:44

Попередня тема - Наступна тема

sanyo

Александр Положинский - "Новий ранок"
Илона Довгань - "Напівранок"
Татьяна Даниленко - "Напівранок"
Павел Шеремета - "Еконромічний прорив"
Сергей Рахманин - "Апокриф"
Алексей Тарасов - "Скажені пси"
Павел Шилько - "Вініл" и "Пашина двадцятка"
Евгений Киселев - "Час відповідати"
Артем Франков - "Повний аут"
Иван Яковина - "Світ Огляд"
  •  

Andrii

На Вікіпедії хтось загиблого Шеремета вписав.
Люди стають сильнішими завдяки спогадам, які не можуть забути. Це і є дорослішання.
  •  

sanyo

Главный редактор журнала Новое Время Vitalii Sych и главный редактор Радио НВ Валерій Калниш рассказывают о концепции нового радио https://www.facebook.com/novoyevremya/videos/2040989386174968/
  •  


sanyo

  •  

kram2000

Цитата: pavlo_r від Лютий 22, 2018, 00:59:08
Я знаю, хто така Таня Даниленко, знаю, що таке 24 канал і Дзеркало Тижня, чудово знаю, що таке ЗІК і добре знайомий із журналом Новое Время. Гадаєте весь цей компот в ефірі нової радіостанції подарує нам якийсь інший смак? Не будьте наївним. Вони б ще Руденка в ефір взяли, щоб разом із Даниленко істерити про атаки порохоботів

Дивився  кілька ефірів програми Рахманіна, достатньо цікава програма у нього і в її ефірі лунає мало зради. А взагалі, для мене, як для представника мого покоління(покоління 90-х--2000-х) Радіо НВ буде набагато цікавішим,  ніж та ж сама Ера. Таке враження, що більшість програм останньої робили для представників похилого віку. Але були і програми, які були дійсно круті - це "Овертайм" та "Історії з історії"
Цитата: Andrii від Лютий 22, 2018, 08:17:36
Якщо Артем Франков - редактор тижневика "Футбол" - сміливо плюсуйте і його в помийку, бо україноненависник махровий.
В ефірі "Ери" Артем Франков з'являвся як експерт у цій галузі. Я би на їхньому місці залишив стару гвардію "Ери" вести спортивні програми на оновленій радіостанції.
  •  

maximusone

Цитата: kram2000 від Лютий 22, 2018, 19:33:14
Я би на їхньому місці залишив стару гвардію "Ери"
Деякі ведучі перейдуть працювати на нове радіо, наприклад журналістка Марина Фіалко, принаймні так було заявлено на презентації станції в Нацраді
  •  

Formally 20

#202
  •  

sanyo

#203
Радіостанція фахівців, а не експертів. Валерій Калниш — про майбутнє «Радіо НВ» http://osvita.mediasapiens.ua/mediaprosvita/master_clas/radiostantsiya_fakhivtsiv_a_ne_ekspertiv_valeriy_kalnish_pro_maybutne_radio_nv/
Валерій Калниш :: Нове розмовне радіо ч.1 https://www.youtube.com/watch?v=XUFZ0ov15bw
Валерій Калниш :: Нове розмовне радіо ч.2 https://www.youtube.com/watch?v=kfx7A5MTmnA
  •  

kram2000

Цитата: sanyo від Лютий 22, 2018, 11:11:28
Александр Положинский - "Новий ранок"

Вибачаюсь за маленький офтоп, але я мушу сказати, що я чекав цього моменту рік із зайвим. Вперше про те, що Положинський був ведучим ранкового шоу (правда, на музичній радіостанції) я дізнався рік тому завдяки Країні ФМ, яка про це розповіла 2 лютого 2017. Після чого вирішив зазирнути на всілякі сайти для скачування, щоб послухати хоча б уривки з його програм. Прослухавши їх, я довго сміявся над жартами Положика, Давидова (зараз займається Країною) і Кузьми Скрябіна (на жаль, його не буде по всім зрозумілим причинам  :cry:)
Краще Положинського буду слухати щоранку, ніж Матвія Юрійовича  :super:
  •  

sanyo

Он будет я так понял с Олегом Билецким...
  •  

kram2000

Цитата: sanyo від Лютий 23, 2018, 19:53:46
Он будет я так понял с Олегом Билецким...

Переманять з УР-1????? Не думаю.....
  •  


admin

Хто там офіційно нові власники?
  •  

Formally 20

ДМ: "Власниками радіокомпанії стали ТОВ «НВ медіа» (99%) і ТОВ «Видавничий дім Медіа-ДК» (1%), який є видавцем журналу «Новое время». "
МН: "Сегодня же юрлицо радиостанции (ООО «ТРК «Радіо-Ера») указывает собственниками две другие компании – ООО «НВ медіа» (99%) и ООО «Видавничий дім «Медіа-ДК» (1%). Первая полностью принадлежит второй, второй владеют кипрские компании «Драгон Капітал Інвестментс лімітед» (99,98%) и «ДРГН медіа лімітед» (0,018%), а также Евгений Баранов (0,002%), управляющий директор инвестиционного фонда Dragon Capital. Бенефициаром радиостанции по-прежнему указан гражданин Чехии, гендиректор Dragon Capital Томаш Фиала. В списке связанных лиц указаны десятки компаний. "
  •