Ера FM --> НВ (Новое время) -->NV (New Voice)

Автор дрон, Серпень 27, 2012, 11:49:44

Попередня тема - Наступна тема

дрон

#345
До речі, у ранковій годині 07.00-08.00 Калниш проанонсував заміну проблемних передавачів мережі...

Щодо місцевої реклами, після двох рекламних увімкнень місцевих рекламоводів з ерівськими джинглами у Харкові, залишив повідомлення на сторінці ФБ.
За пару годин все було прибрано...
  •  

vital-fm

Ще б список міст з проблемними передавачами додав.
  •  

Formally 20

Забыл добавить интервью Калныша Медианяне, которое вышло вчера
https://mediananny.com/intervju/2326619/
  •  

koschkin

 А як дозволили запустити радiо з брендом на недержавнiй мовi ? Тим бiльше росiйською.
  •  

Xottabi4

"НВ" не расшифровывают как Новое время. Просто НВ. Как "ТЕТ" или "ICTV". Просто бренд.
  •  

Andrii

Цитата: Xottabi4 від Березень 14, 2018, 14:55:08
Как "ТЕТ" или "ICTV". Просто бренд.
Ага, ну так, майже. "ТЕТ" починав з "Тет-а-тет", тому ТЕТ - голова (фр.) ; ICTV - Міжнародна Комерційна ТелеВізійна компанія.
Люди стають сильнішими завдяки спогадам, які не можуть забути. Це і є дорослішання.
  •  

Xottabi4

Расшифровывать их можно как угодно, это вы и я знаем, что значит ICTV, а 98% зрителей понятия не имеют. 1+1, 2+2 или Интер мы уже вообще никак не расшифруем. Поэтому, естественно, у НацСовета не было претензий к "НВ".
  •  

Andrii

Цитата: Xottabi4 від Березень 14, 2018, 15:19:00
Поэтому, естественно, у НацСовета не было претензий к "НВ".
ну так, майже... "радио НВ" на "радіо НВ" поміняли лише. беспалєвно...
Люди стають сильнішими завдяки спогадам, які не можуть забути. Це і є дорослішання.
  •  

vital-fm

Знайшли до чого придертися, розшифровуйте хоч - нове віяння, неспокійний вітер і т.д.
Радіо NT також би не звучало, як НЧ.
  •  

дрон

#354
НВ місцями дуже нагадує Р.Вести, тому НВ, як варіант, можна перекласти як "Новые Вести".
Заставки та короткі програми у НВ, принаймні деякі з них, перекладені українською і вже колись йшли на Вестях російською.
  •  

sanyo

#355
Лучше как Д. Тузов говорил звонившим в студию - ну пусть для вас это будет как радио "новий вимiр"... А вообще я только поздно вечером в понедельник послушал старт радио нв... И был мягко говоря очень недоволен музыкальным оформлением и отсутствие интершумов в программах, но к всему привыкаешь
  •  

koschkin

#356
Взагалi не назва головне, а змiст та iнформацiйне наповнення, як на мою думку, якщо це розмовно iнформацiйне радio. Довiру слухача можна досягти, якщо новини будуть незалежнi вiд влади та олiгархiв або впливових полiтикiв. Назва ще як варiант "Незалежнi Вiстi". Але то таке, моя особиста думка. I не завадило б, музичне наповнення цiкаве, не схоже на iнших. Тодi і рейтинг зросте.
  •  

sanyo

  •  

Formally 20

#358
На сайте Радио НВ (radio.nv.ua) уже выложили сетку вещания (https://scontent-lhr3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/29187295_174941646646131_8108752137737357593_n.jpg?oh=3075a8686a859f10c4a1b32ccd822c95&oe=5B4AD9CF)
И ещё: в описании радио (http://ukrtvr.org/telekanali-ta-radiostantsiji/5000113) я бы исправил одну строку.
Вместо "До складу Dragon Capital входить радіостанція "НВ" та журнал "Новое время"" я бы написал следующее "До складу Dragon Capital входить радіостанція "Радіо НВ", інтернет-сайт "NV.UA" та журнал "Новое время""
Поскольку журнал выходит еженедельно, а сайт и радио работает ежедневно/круглосуточно. Да и сайт NV.UA фактически является самостоятельным изданием в составе холдинга "Новое Время (НВ)", хотя и плотно сотрудничает с радио и журналом (один офис всё-таки).
  •  

vital-fm

Старі потоки ери вже мовчать і видалені з сайту.
  •