Більш-менш регулярний прийом далеких FM (не тропо, не спорадик)

Автор Ігор, Жовтень 09, 2012, 11:41:13

Попередня тема - Наступна тема

Ігор

Записав відео як я приймаю Радіус фм з Білорусії м. Брагін http://www.youtube.com/watch?v=tQ-w3Q0Kz3s
приймав на автомагнітолу JVC підключену до польської антени (горизонтальна поляризація).
  •  

дрон

  •  

Ігор

Точну відстань не знаю, точніше не знаю як поміряти. Має бути близько 300км.
  •  

kopop

Цитата: "Ігор" post=34641приймаю Радіус фм з Білорусії м. Брагін
а коли ви приймали?
  •  

дрон

Я тут по карті Яндекса прикинув (там можна відстані вимірювати) - приблизно 240 км.
http://maps.yandex.ua/?ll=30.687108%2C51.038722&spn=4.982300%2C1.589673&z=8&l=map&rl=30.43939597%2C49.66626772~-0.15878258%2C2.12638759

Прийом постійний і влітку і взимку?
  •  

Ігор

Тільки що прийняв, але так приймаю завжди, зниакає тільки під час дощу. Бвають випадки коли навіть на 4 і 5, але літом і недовго.
  •  

Ігор

Цитата: "дрон" post=34646Прийом постійний і влітку і взимку?
взимку потрібно буде перевірити. А весною, літом і осінню так.
  •  

kopop

А я радіус фм на 100.8 ніколи не приймав (були тільки гармоніки  і про цьому антена була горизонтальною)
  •  

Ігор

  •  

kopop

Цитата: "Ігор" post=34661Здається Ви приймали коли писали про Німців.
та це були всього декілька слів російською я подумав що це гармоніка
  •  

MrVlaDor

Цитата: "Ігор" post=34644Точну відстань не знаю, точніше не знаю як поміряти. Має бути близько 300км.
От Синявы до центра Брагина (где там у них передатчик не искал) - 237 км. А мерять проще простого - инструмент "Линейка" в Google Earth (Планета Земля).

Кстати, в названии темы содержится противоречие: постоянного приема дальних станций не может быть в принципе. В какие-то определенные периоды года или определенное время суток - да. Вот Вы же сами пишете что во время дождя приема нет - значит, уже не постоянный. Наверняка и зимой станция будет нерегулярно приниматься.

У меня, с направленной антенной, нет ни одной станции дальше 73 км (самый удаленный от меня передатчик Запорожья) которая бы принималась постоянно.
Оборудование: Elad FDM-S3 + 2 х Airspy R2 + 5 эл. Яги (гор. пол.)
  •  

Ігор

Під словом постійний я мав на увазі те, що мені не потрібно чекати тропо щоб послухати цю радіостанцію.
Можна тему перейменувати, як краще назвати?
  •  

MrVlaDor

Цитата: "Ігор" post=34668Можна тему перейменувати, як краще назвати?
Думаю, самый подходящий вариант - это "Більш-менш регулярний прийом далеких станцій". И под это определение подходят станции, как мне кажется, которые принимаются хотя бы процентов 80-90 дней в году. Иначе это уже и не "більш-менш регулярний" прийом, а случайный.  :)
Оборудование: Elad FDM-S3 + 2 х Airspy R2 + 5 эл. Яги (гор. пол.)
  •  

Ігор

Перейменував :дякую:
Хотів ще записати на відео прийом Житомирської хвилі, але їй заважало радіо Ера.
  •  

kopop

  •