Эра-FM VS УР-1 VS Промiнь VS Культура

Автор Lerry, Серпень 15, 2011, 22:44:35

Попередня тема - Наступна тема

Lerry

Итак, создаю последнюю тему из этой серии.

Какая из украинских разговорных радиостанций вам нравится больше - Эра-FM или один из каналов НРКУ?

Вот здесь я сам затрудняюсь ответить, ибо не слушаю ни Эру, ни, тем более, НРКУ. Но если выбирать что-нибудь из двух зол, то я выбираю, всё же, Радио Эра-FM. Всё-таки, оно какое-то, как мне кажется, более современное, что ли, чем НРКУ. Ну, а из каналов НРКУ, конечно же, заслуживает внимание Промiнь, так как там бывает музыка, причём довольно-таки неплохая, а отдельные композиции можно даже не услышать на других радиостанциях.  
  •  

Ігор

  •  

Vova.UA

Ера в мене на кухні часто ввімкнена, замість \"колгоспника\".
Але проголосую за Промінь. В них є хороша передача - Альтернатива. Крутять техно і транс :ohmy: . Деколи навіть на середніх хвилях слухаю.  
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

elena

  •  

дрон

Ера-ФМ. Хоча,ІМХО, неможна порівнювати державні радіостанції з комерційними.  
  •  

zoz

Радіо Промінь!
В 90х роках ця радіостанція була оазисом закордонної музики , коли ще не було комерційних радіостанцій , хоча в моїй місцевості не проблема була зловити радіостанції Польщі.
Слухаю цю радіостанцію з 90го року ,дуже цікаві передачі були , і зараз є.  
  •  

Гвоздецкий

Эра. Проминь в 90-х годах слушал, пока ничего больше не было.
  •  

sten

"Любое навязывание громадам механической унитарности, принудительных связей будет большой ошибкой, которая приведет только к сопротивлению, реакции, центробежности, или даст основу для новых междоусобиц"
Михаил Грушевский
  •  

дрон

Останні сім-вісім років частіш за все слухаю Еру.
Сергія Коротаевського слухав ще на Промені з початку 90-х, потім слухаю його вже на Р.Ера...
На Ері цікавий ведучий був Роман Коляда. Зараз його можна слухати на Проміні та УР-1 ("Український вимір", ця програма перекочувала з Ери, разом з Романом Колядою)... http://promin.fm/staff.html?id=41
Тільки заради таких програм можна слухати будь-яку станцію.
  •  

ass1995

За "Промінь".
Помимо передач разговорного жанра, тут есть и музыкальные передачи.
  •  

Radiostyle

Ера,так,як слухаю часто рано перед роботою і увечері теж.
Але і Промінь іноді теж слухаю.
  •