DVB-T/T2 в Польщі

Автор Гоша, Жовтень 16, 2012, 09:57:14

Попередня тема - Наступна тема

Гоша

Радий допомогти!:-):-):-)
  •  

Гоша

Не розумію,звідки в адміна інформація проте що у Польщі(Замость,Люблін,Перемишль і інші міста сходу)буде вимкнений аналог 20.05.13року?Сьогодні телефонував в Варшаву,на гарячу лінію Емітела.Тех.спеціалісти мені повідомили,що у цих містах вимкнення буде 17червня.Також на 2MUX потужність буде збільшена на половину,він буде перенесений на 32канал(Замость).27квітня 2014року,буде запущено 3MUX.Все це безкоштовно(некодовано)пропонуватимется в найблищчі 10років.Що потім,нікому ще невідомо.
  •  

admin

я дивився на карту що трохи вище
  •  

Гоша

Поживемо-побачимо хто правий!:-)
  •  

admin

мені особисто начхати коли в них там аналог вимкнеться
та картосхема ж польська
значить самі плутаються
  •  

mikhail

добре що безкоштовно і некодовано)))
  •  

admin

мене більше цікавить, чому я не можу знайти дозволи для польської цифри у файлах itu.
Хтів би я глянути на їх максимальну erp
  •  

Vova.UA

Цитата: "Гоша" post=37366Сьогодні телефонував в Варшаву,на гарячу лінію Емітела.
Еххх... треба було ще про Перемишль запитати ...
Хотілося б потужності побільше, і діаграму кругову  :oops:
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

Гоша

Стосовно Перемишля,маю також деяку iнформацiю.Нажаль,там потужнiсть непланують збiльшувати.
  •  

Vova.UA

Цитата: "Гоша" post=37392Стосовно Перемишля,маю також деяку iнформацiю.
це все ???
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

Гоша

Наразi так.Це мiсто надто далеко вiд мене,тому детальної інформації у мене немає,оскільки це не актуально для мене.Але,кому це буде цікаво,можу наступного разу зясувати більш детально...Або дати контакти.
  •  

Igor76

Сьогодні 28, 11, 2012 р. - Другий етап відключення аналогового сигналу в Польщі -
та
  •  

Vova.UA

Оппа )

Польське телебачення тестують в DVB-T2.
Як було оголошено по польському телебаченні, в п'ятницю, 21 грудня, Варшава почне тестування DVB-T2. Це перша така експериментальна трансляція в Польщі. У проекті брали участь поряд з TVP Samsung і Emitel.
Польське телебачення має дозвіл на цифрову трансляцію на каналі 29, який раніше використовувалися Polsat HD. Сигнал буде передаватися від Палацу культури і науки потужністю 2 кВт ERP. У найближчі тижні планується запуск додаткового передавача - просто для перевірки одночастотних мереж.
 / TVP /
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

admin

  •  

Гоша

Сьогодні знову телефонував на Емітел.Дізнався нову інформацію.Зі свого не досконалого знання польської мови,зрозумів,після вимкнення аналогу десь опівночі,будуть зміни в їхній цифрі.2МХ перейде на 32 канал з потужністю 50кВт.На 36 каналі зявится 3МХ.Вся інформація стосуєтся м.Замость.Цікаво,як буде працювати 2МХ на 32каналі біля кордону,коли на цій частоті працює телеканал СТБ зі Львова???
  •