Виберіть стиль:

Автор Тема: Какой у вас телефон?  (Прочитано 20075 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Відсутній pavlo_r

• Глобальний модератор
  • Профі
  • Подяки
  • -Надані: 2038
  • -Отримані: 3093
  • Репутація: +3364/-163
  • Розташування: Lviv
    • notatnyk.org
Re: Какой у вас телефон?
« Відповідь #105 : Липень 13, 2014, 13:48:21 »
На телефоні (з Андроїдом) побачив сповіщення, що немає вільної пам'яті,  при спробі перемістити фото на флешку виходить помилка, і нові фото телефон також не жоче зберігати на карті пам'ті. Я навіть не можу створити там папку. Може хтось знає в чому причина?
Перемісти на карту пам’яті ті програми, які можна перенести. По можливості видали щось зайве. Після чого встанови програму Clean Master (вона в PlayMarket є). Вона очистить кеш і залишки від встановлених програм. Я з її допомогою немало місця вивільнив. Тільки будь обережний: після сканування вона пропонує видалити деякі встановлені програми, які ще можуть знадобитися, тому прибери зайві галочки і можеш очищувати.
Хоча в ідеалі телефон іноді потребує скидання до заводських установок. Тоді видаляється все в пам’яті телефону, в тому числі телефонна книга, кеш, віруси і т.д. В мене після цієї процедури зникли навіть ті програми, які були на карті пам’яті, хоч я її, перед тим як ресетнути телефон, виймав.

Відсутній Ігор

• Глобальний модератор
  • Профі
  • Подяки
  • -Надані: 1210
  • -Отримані: 703
  • Репутація: +877/-8
  • Розташування: Синява
    • Зорі
« Відповідь #106 : Липень 13, 2014, 22:59:14 »
В тому і справа, що не можу перемістити на карту пам'яті.  Я хотів скинути туди фотки, їх вже близько 1,5 тис. і займабть трохи більше 1 Гб. Тому і пам'ять звільниться, а на флешці зовсі нічого не можу зробити. Тільки зчитує. В мене стоїть антивірус, я періодично ставлю Клін мастер.

Відсутній pavlo_r

• Глобальний модератор
  • Профі
  • Подяки
  • -Надані: 2038
  • -Отримані: 3093
  • Репутація: +3364/-163
  • Розташування: Lviv
    • notatnyk.org
« Відповідь #107 : Липень 13, 2014, 23:19:04 »
А в тебе фото в пам’яті телефону хіба зберігаються?

Відсутній Ігор

• Глобальний модератор
  • Профі
  • Подяки
    • Зорі
« Відповідь #108 : Липень 14, 2014, 04:56:49 »
Так, на карту пам'яті не хоче зберігати.

Відсутній Ігор

• Глобальний модератор
  • Профі
  • Подяки
    • Зорі
« Відповідь #109 : Березень 29, 2015, 01:27:25 »
Спочатку в моєму телефоні погано працювало гніздо для зарядки. Вирішив розібрати і подивитися, може відлетіло. Тепер мені гніздо показалося раєм. Перестали працювати сенсорні кнопки, і в одному місці не спрацьовує сенсор. Хотя коли натискаю кнопку "назад" то вона спрацьовує в тій області, де не працює сенсор. Я попав на новий сенсор? Правда до зарплати можна можна користуватися майже без проблем. Та і якщо повернути дисплей, то і можна ще й друкувати без проблем :)