Какой у вас телефон?

Автор Lerry, Жовтень 28, 2012, 15:36:18

Попередня тема - Наступна тема

kopop

Значить якщо так,то батареї можуть бути сумнівної якості:)
Оновлено о 09:08:51
Недавно купив собі батарею бл-5цб для нокії 2730 оригінал в  центрі обслуговування абонентів київстар працює нормально:)
  •  

Ігор

Імхо якби була б якість сумнівна вони б не давали гарантію. Колись знайомий мені радив купити акумулятор цієї фірми.
  •  

kopop

Цитата: "Ігор" post=39925Імхо якби була б якість сумнівна вони б не давали гарантію. Колись знайомий мені радив купити акумулятор цієї фірми.
тоді може бути що там акумулятори угорського, індійського або фінського виробництва, якщо на їх дають гарантію:)
  •  

Ігор

Японський. Прочитав на зворотній стороні.
Заряжав 5 годин :blink:
  •  

kopop

Цитата: "Ігор" post=39946Японський. Прочитав на зворотній стороні.
Заряжав 5 годин :blink:
ну і ну... Коли я казав що китайський,мав на увазі чи китайський чи японський:) а я собі купував угорський.
  •  

admin

а я вот думаю что себе купить (премиальные с работы подошли)
  •  

Ігор

Вирішив написати пару слів про роботу батереї.
Після  першої зарядки батерея протрималася 13годин і більшість часу я провожу в інтернеті. Вчора я приблизно о 4:45 зняв її з зарядки, розрядилася о 21 годині. Сьогодні зняв з зарядки в той же час. Зараз ще показує пів батереї, але сьогодні був зайнятий на роботі, тому сидів в інтернеті мало.
Цікаво щоб просто положити телефон скільки триматиме?!
  •  

loginoff

У маня samsung duos.Собираюсь купить HTC,с моделью пока не определился. :blush:
  •  

pavlo_r

Samsung s6102 duos. Перший  мій телефон не Nokia. Поки нарікань нема, єдине шкода, що не підтримує CDMA-мереж. В Інтертелекому покриття краще ніж в 3Mob
  •  

Максимив

Nokia 5230. Користуюсь 3 рік, телефон непоганий - замінив лише батарею та touchscreen. Одне засмучує - відсутність  WIFI, але нічого - переживемо. Заряджаю близько годину, і телефон працює 4-5 днів при активному використанні.
До цього був Nokia 3120 Classiс (2006-2009) і Орехокол (Nokia 3110 - 2003-2006)
  •  

Radioneon

Час відкривати світ...
  •  

admin

  •  

Максимив

  •  

Mikemelins

Nokia 5530/ Symbian предпочитаю больше, чем Android, хотя согласен с тем, что Android более "современная" и прогрессивно развивающаяся ОС...
  •  

Djundich

:blush: а у меня Samsung C5212 Duos Киевстар+МТС, и Nokia 2700 Classic black Life:).
Любимые телеканалы: NewsOne, 112, Zik, Наш, КРТ.
  •