УМХ

Автор mikhail, Листопад 01, 2012, 14:37:31

Попередня тема - Наступна тема

kram2000

#270
Цитата: koschkin від Жовтень 14, 2017, 10:58:36
А що там з радiо "Пятница"?

Ліцезія у Радіо Ватніца записана на всі міста мовлення і закінчується в червні наступного року. Але хотілося би, щоб пошвидше вимкнули цю станцію.
Думаю, що Авторадіо залишиться мовити на хвилях Ретро, які залишилися. У них музичний контент більш якісно підібраний для ефіру, ніж на тому самому ретро.
  •  

vetal-rock

#271
Цитата: admin від Жовтень 14, 2017, 10:01:50
Учора ввечері вимкнули Ретро ФМ у Хмельницькому.

У Рівному та Чернівцях Ретро теж вимкнули, у Вінниці, Шостці та Полтаві припинило мовлення Авторадіо.
https://twitter.com/justD75/status/919113015127101441

Таким чином, Ретро FM та Авторадіо припинили мовлення вже у 12 містах.   

  •  

Polyvko V.

Львів також https://zaxid.net/u_lvovi_pripinili_movlennya_dvi_radiostantsiyi_mediaholdingu_kurchenka_n1438940. Борислав 100,2 Ретро Фм поки працює.
  •  

vital-fm

Тернопіль ще працює.
  •  

DVB

Как бы ещё УМХ не подал в суд на Концерн РРТ.
Если я правильно понимаю, это Нацрада отправила в Концерн распоряжение на отключение. А как прописана эта процедура в договоре между вещателями и Концерном, не известно.
  •  

digitalif

не факт
не у всіх містах радіомережі УМХ мовлять з об'єктів КРРТ
  •  

pavlo_r

Ужгород. Ретро поки працює (Quido92)
  •  

pavlo_r

NRJ у Вінниці ще працює
  •  

koschkin

Радiостанцii розмiщують передавачi з АФС на рiзних об'ектах,маю на увазi,що на приклад одна й та ж станцiя в одному мiстi може мовити з вежi КРРТ,а в iншому звiдки завгодно.То й вимкнути можуть не одразу.Пам'ятаю "Мелодiя" у Донецьку в 2011 р.ще мовила,а на тiй же частотi з iншого району мiста мовило "Суперрадiо".Було навiть й таке.
  •  

taras_l

Дуже шкода, що радіостанції УМХ  припиняють мовлення. Особливо шкода Ретро Фм і Авторадіо. Якщо не враховувати те, що минулого року було введено квоти на україномовну музику, то у цих радіостанцій було гарне музичне наповнення. І навіть з україномовними піснями ефір був непоганий. Хочеться вірити, що УМХ вирішить питання з ліцензіями і станції поновлять мовлення на своїх частотах. Нацрада також повинна запропонувати зі свого боку варіант вирішення проблеми з ліцензіями цих радіостанцій. Я не уявляю, як Київ залишиться без Авторадіо, де говорять про ситуацію на дорогах столиці. Сподіваюсь, що ситуація вирішиться в позитивну сторону і радіостанції повернуться на свої частоти.
  •  

admin

Цитата: taras_l від Жовтень 14, 2017, 19:54:01
Я не уявляю, як Київ залишиться без Авторадіо, де говорять про ситуацію на дорогах столиці. Сподіваюсь, що ситуація вирішиться в позитивну сторону і радіостанції повернуться на свої частоти.
А що заважає комусь іншому створити нове Авторадіо у Києві?
  •  

taras_l

Цитата: admin від Жовтень 14, 2017, 20:11:19
А що заважає комусь іншому створити нове Авторадіо у Києві?

Я тільки буду вітати таке рішення... І навіть, якщо створять нове Ретро Фм... Головне, щоб музичне наповнення було приємне на слух та відповідало концепції
  •  

Ігор

Вистачить і однієї мелодії, ну а Авторадіо дійсно має непоганий формат, і тематику. Хотя ще кілька років я його непереварював, як російську версію.
  •  

koschkin

#283
Якщо припинять мовлення Авторадiо, Ретро чи якась інша станція взагалі,"Тавр-Медiа" допоможе. Вони завжди купляють радіостанції, що закриваються, як приклад "Мелодія", "М'юзік радіо" ("Релакс"), "Онікс".
  •  

pavlo_r

А ТАВРу не злипнеться?
  •