УМХ

Автор mikhail, Листопад 01, 2012, 14:37:31

Попередня тема - Наступна тема

GMB

а может Карпий не зря Про Все продал - может тоже прикупить.
И еще есть БРГ.
записи з ТБ: http://www.youtube.com/user/Serery
                         http://www.dailymotion.com/serery
записи з радіо: http://soundcloud.com/gmb_krm
  •  

taras_l

Цитата: Ігор від Жовтень 14, 2017, 22:32:41
Вистачить і однієї мелодії, ну а Авторадіо дійсно має непоганий формат, і тематику. Хотя ще кілька років я його непереварював, як російську версію.
не вистачить однієї мелодії... Набагато цікавіше коли є конкуренція
Цитата: koschkin від Жовтень 15, 2017, 09:39:55
Якщо припинять мовлення Авторадiо,Ретро чи якась iнша станцiя взагалi,"Тавр-Медiа" допоможе.Вони завжди купляють радiостанцii,що закриваються,як приклад "Мелодiя","М'юзiк радiо"("Релакс"),"Онiкс".
В такому випадку їм доведеться вибирати між Мелодією і Ретро Фм... Стосовно Авторадіо, на мою думку, ТАВР в принципі може зацікавитись і зробити радіостанцію для водіїв.
  •  

kram2000

#287
Цитата: taras_l від Жовтень 15, 2017, 13:48:46
Стосовно Авторадіо, на мою думку, ТАВР в принципі може зацікавитись і зробити радіостанцію для водіїв.

У ТАВРа є Хіт ФМ, на якому також почути про стан київських доріг(йдуть по буднях щоранку та щовечері). Також у Хіта та Авто перетинаються формати. Тільки у Хіта - він більш попсовий, а Авторадіо більш на поп-рок тягне. І у цих двох станцій донедавна було велике покриття(хоча я б порівняв Хіт з тим же самим Ретро). Не думаю, що ТАВРи будуть робити самим собі клон.
  •  

димон

РЕТРО ФМ В КОВЕЛІ ТОЖЕ НЕ ПРАЦЮЄ
  •  

sanyo

#289
Цитата: koschkin від Жовтень 15, 2017, 09:39:55
Якщо припинять мовлення Авторадiо, Ретро чи якась інша станція взагалі,"Тавр-Медiа" допоможе.Вони завжди купляють радіостанції, що закриваються, як приклад "Мелодія", "М'юзік радіо" ("Релакс"), "Онікс".
Когда у радиостанции нет проблем с лицензией тогда есть смысл ее покупать, если она конечно продается... А сейчас например у Авторадио или у Ретро в некоторых городах можно сказать, что ее уже нет этой лицензии
  •  

vital-fm

Але ще є трішки залишків від мережі на іншій ліцензії, і в разі сприятливого рішення суду, їх можна продати, або прос...
  •  

fmdxua

Цитата: admin від Жовтень 14, 2017, 20:11:19
А що заважає комусь іншому створити нове Авторадіо у Києві?
Так у Полтаві вимкнули лише 100,0 - Авторадіо, із Дніпра не чути 88.1 МГц - NRJ. Радий, що зачиняють цей медіахолдинг "Радио Ватница", нема там музики ні на жодній з їх станцій, повна відсутність смаку у підборі музики і новини - звичайний неадекват. Тільки повітря гріють, а слухати нічого.
Все мои  публикации,  в которых Россия изображается негативно,  никаким образом не относятся к тем хорошим, умным, добрым людям, которых  много в данной стране.  Любые подобные сообщения  о тех, кто поддерживает или является участником российской агрессии по отношению к моей родной стране - Украине
  •  

autorun

Цитата: fmdxua від Жовтень 17, 2017, 09:18:05
Так у Полтаві вимкнули лише 100,0 - Авторадіо, із Дніпра не чути 88.1 МГц - NRJ. Радий, що зачиняють цей медіахолдинг "Радио Ватница", нема там музики ні на жодній з їх станцій, повна відсутність смаку у підборі музики і новини - звичайний неадекват. Тільки повітря гріють, а слухати нічого.
Ну ніхто не заважає їх просто не слухати. Мені наприклад подобаються станції даного холдингу. З Авторадіо на 100.0 я взагалі починав своє знайомство з ФМ мовленням на початку 2000х коли воно ще було Довіра і зараз його слухаю. NRJ дуже часто слухаю, іноді і пятницю слухаю, на ретро мені взагалі більше муз наповнення подобається ніж на мелодії (до мелодії часів Карпія тавру далеко) + на станціях УМХ реклами поменше буде чим на ТАВРі
RADIO - ❤
  •  

kram2000

#293
Цитата: fmdxua від Жовтень 17, 2017, 09:18:05
Так у Полтаві вимкнули лише 100,0 - Авторадіо, із Дніпра не чути 88.1 МГц - NRJ. Радий, що зачиняють цей медіахолдинг "Радио Ватница", нема там музики ні на жодній з їх станцій, повна відсутність смаку у підборі музики і новини - звичайний неадекват. Тільки повітря гріють, а слухати нічого.

Мій рейтинг радіостанцій УМХ
1. Лаунж ФМ. Досить непогана музика лунає, якраз підходяще по стилю + післяч квот чимало подібної україномовної музики з'явилось, що не може не радувати мене. І підбірка. до речі, краща, ніж у ТАВРівського Релакса.
2. Авторадіо. Послухав я кілька днів і мені теперішній музичний формат західної якісної поп-рок музики + українська музика(від Океанів, Тартака, Онуки до зовсім нових Фіолету та Бакуна) сподобався. Він мені більше нагадує формат, який у 2014-2015 році був на Радіо 24. Єдине, що бісить на Авторадіо - це їхнє виключне російськомовне ранкове шоу.
3. Джем ФМ. Незважаючи на величезну кількість представників "русского рока", які там лунають і які мені не подобаються, радіостанція потужно просуває і україномовний рок завдяки своїм чартам("Селекція" та "НеПопса") , які мені до вподоби, як простому слухачу.

А ось такі радіостанції, як Ретро,ватніца, Енерджі та Наше мене дуже бісять. Правда, третя радіостанція спочатку подобалася, але згодом я вже дуже рідко слухаю. Особливо бісить їхній чарт ТОП 40, де пердставлено дуже мало україномовних пісень(там дві-три пісні українською мовою можна знайти всього і все).

Це моя думка про Радіогрупу УМХ.
  •  

sanyo

#294
Понятно что на вкус и цвет... Но все таки если холдинг рухнет... Лично мне жаль как раз больше всего lounge fm. Там как раз хорошо подобрана музыка а не так как на онлайновых станциях-лишь бы чем забить плейлист. Ну и Джем fm и Голос столицы - форматные станции которых не так много у нас...
  •  

DVB

Ещё не известно, что будет вместо  закрытых р/станций. Возможно ещё будем с щемящим сердцем вспоминать и Ретро и Пятницу.
Потому что, как показывает практика, всё что было разрушено и отжато, редко потом выходит на прежний уровень с новыми владельцами.
  •  

GMB

да, Лаунж жалко. Надеюсь, что БРГ ее подберет, если что
записи з ТБ: http://www.youtube.com/user/Serery
                         http://www.dailymotion.com/serery
записи з радіо: http://soundcloud.com/gmb_krm
  •  

kram2000

Цитата: DVB від Жовтень 17, 2017, 19:29:28
Ещё не известно, что будет вместо  закрытых р/станций. Возможно ещё будем с щемящим сердцем вспоминать и Ретро и Пятницу.
Потому что, как показывает практика, всё что было разрушено и отжато, редко потом выходит на прежний уровень с новыми владельцами.

Пятніцу будуть згадувати лише водії маршуток(бо це одна з їхніх улюблених станцій(на ряду з шансонами та подібними). Вангую, що замість радіостанцій УМХ будуть лунати Культура, Армія та будь-які нові комерційні проекти.
  •  

DVB

Честно говоря, разумно было бы отдать сеть Пятницы, под Проминь.
Что касается Армии, то это очень нишевая станция. Туда рекламодатель не понесёт рекламу.
  •  

kram2000

Цитата: DVB від Жовтень 17, 2017, 20:03:26
Честно говоря, разумно было бы отдать сеть Пятницы, под Проминь.

Ну під Промінь вже звільнили в Києві частоту, якою в свій час користувалось Радіо Вєсті.
  •