Вітчизняні музичні телеканали

Автор Qolo, Лютий 05, 2023, 06:24:37

Попередня тема - Наступна тема

Qolo

  •  

ZHEGAL

Чесно, не зовсім розумію чого канали-плейлисти на ОТТ-платформах можна вважати саме телеканалами.
  •  

Qolo

Цитата: ZHEGAL від Липень 17, 2023, 10:08:07Чесно, не зовсім розумію чого канали-плейлисти на ОТТ-платформах можна вважати саме телеканалами.
Різниця лише в технології, у якій плейлист є відкритий. А так, це залишається тим самим потоковим мовленням.
  •  

ZHEGAL

Цитата: Qolo від Липень 18, 2023, 04:08:10Різниця лише в технології, у якій плейлист є відкритий. А так, це залишається тим самим потоковим мовленням.
Не зовсім. Це те саме що я зроблю плейліст на ютубі і буду постійно його оновлювати. Тобто це не єдиний неперервний поток, це просто відтворення різних відеозаписів у певний проміжок часу. Конкретно під телеканалом я би сприймав саме цільний поток, коли не відбувається перемикання між відео коли закінчується одне і починається наступне.
  •  

Qolo

Цитата: ZHEGAL від Липень 18, 2023, 14:01:21Не зовсім. Це те саме що я зроблю плейліст на ютубі і буду постійно його оновлювати
Як на мене, то різниця все ж є. Бо в OTT мовлення у цих каналах з плейлистами йде за розкладом, й автоматично підтягується за ним та відтворюється на конкретній хвилині часу, а не з самого початку відео, як на Ютубі
  •