Наше радio

Автор Гоша, Вересень 04, 2011, 12:55:40

Попередня тема - Наступна тема

vital-fm

#15
Юрію, ну так і РуРа її теж вживає, хоть і основна мережа від них відпльовується як може, хто ж буде від рейтингу відмовлятись, якщо він у першій 5-ці.
На рахунок патріотизму зеонбуда, перш за все його не було у попереднього складу НР, яка не вийшла з позицією, мовляв не будемо перевірку призначати і т.д.
Це ж не інтернет провайдер, який з абонентом вирішує питання по своєму.
У нас ж, в разі чого, всі знають санкції і т.д, хоч і порушують, хто як може.
Он навіть Аласанія на facebook писав про рахунок від РРТ, і що буде, якщо вони відмовляться від якогось відрізку часу, а НР вона така - непередбачувана, звідки знати на якого начальника контрольно аналітичного відділу попадеш і яку записку він голові подасть.
  •  

pavlo_r

Виявляється Наше радіо більше не УМХ. Принаймні намагається відхреститися від холдингу де-юре. Як написано тут станцію недавно купив якийсь Олександр Карташов.
ЦитатаЦей холдинг має значну частку на ринку, і в нього раніше входила й шоста у топ-рейтингу станція – «Наше Радио», власником якої віднедавна став Олександр Карташов. Він не відомий на медіа ринку. У коментарі ТЕКСТАМ Карташов розповів, що купив станцію через своїх юристів, а з Сергієм Курченком, який наразі переховується у Росії, особисто не контактував.

Ми також спробували розібратися, хто ж такий новий власник популярної радіостанції: «Я один із співвласників великого підприємства в Україні, яке розташоване в Полтаві. Ми займаємось виробництвом металевих виробів шляхом опрацювання металічного порошку (ред.: Полтавський завод порошкової металургії «АВК Пресс», існує з 2001 року), - розповів Карташов. - Я бізнесмен, і займаюсь тим, що приносить прибуток. На сьогоднішній день цифри, які я бачу зараз на папері, мене влаштовують».
В структурі власності він теж зазначений як кінцевий власник. Проте на сайті Нашого досі стоїть перелінковка з іншими станціями УМХ, і як пише Медіаняня, рекламу на станції теж продає РА холдингу, а Наше Радіо все ще живе під одним дахом з іншими станціями медіагрупи.
  •  

vital-fm

Мора також на засіданні казав, що відношення до УМХ не має, а в 2000-их приберіг трошки грошенят і тепер купив компанії, напевно просто розбивають, або ж дійсно продають по частинах.
  •  

sanyo

раскидают яйца/они же станции курченка/ в разные так сказать корзины/типа собственники...вот и все
  •  

pavlo_r

І давно Наше крутить англомовну музику?
Запустив радіо на старій Нокії і почув Тіну Кароль Show me your love (чи як її там). Спочатку подумав, що щось не те в ефір пішло, але ні, — Наше.
https://www.youtube.com/watch?v=RdtTrm3VVTs
  •  

admin

  •  

pavlo_r

Я знаю, що наша, але раніше вони крутили лише російськомовну музику, яку розбавляли україномовною. "Нашими" у них і росіяни були. Тобто станція орієнтувалася на аудиорію, яка не слухає англомовної музики (радянське покоління, наприклад)
  •  

Smart

У них с какого-то момента началась то ли рубрика, то ли программа, в которой они крутят англоязычные песни украинских исполнителей.
Любіть Україну, як сонце, любіть,
як вітер, і трави, і води...
В годину щасливу і в радості мить,
любіть у годину негоди.
  •  

cat

#23
Вот вам и "наше" - Артём Умрихин из Запорожья и Анна Дзюба из Черкасс.
https://www.youtube.com/watch?v=4937h_kTb4k

Или «Время и Стекло» — украинская поп-группа, образованная в 2010 году. В состав входят Алексей Завгородний и Надежда Дорофеева. Продюсер и один из авторов песен проекта — Алексей Потапенко.
https://www.youtube.com/watch?v=5Q-qzjM3PWc
  •  

zako336

Наше радіо тількищо розказувало погоду на сьогодні 1 січня :laugh:
Ще святкують  под стулом
  •  

kram2000

Наше радіо змінило слоган. Замість "Все буде по-нашому" гасло так лунає "Слухаю завжди".

  •  

kram2000

Той же самий логотип з новим слоганом, але без осіннього фону. Думаю, що це краще підійде.

  •  

admin

Думаю що краще на сайті будуть логотопи що можно побачити без лупи.
  •  

kram2000

#28
Очікуйте нові позивні на Нашому радіо у виконанні Альоші. Вже скоро.
https://mediananny.com/novosti/2324569/

Сподіваюсь ,вони змінять з формату трансляції україно-російської пАпси на 100%-ову україномовну музику, як свого часу це зробила Країна ФМ. А то нинішній музичний контент ціє радіостанції зовсім не подобається.
  •  

pavlo_r

ІМХО, 100% української музики на всіх не вистачить, тож не бачу сенсу плодити черговий клон. Як на мене найкращим варіантом була б трансляція пісень виключно українських виконавців, не залежно від мови якою вони виконуються. Це б найкраще відповідало назві Наше.
ПС, Ну і звісно, ідеально було би, якби цю станцію викупили в УМХ.
  •