Радіо П'ятниця (екс РУД, Super Radio)

Автор Zheka, Березень 17, 2011, 17:22:46

Попередня тема - Наступна тема

fmdxua

Цитата: sohok від Червень 12, 2015, 19:47:17
У Львові і Львівській області  дуже багато людей почали слухати радіо Пятниця .
Така отстойна станція те Радіо Пятніца,пару раз слухав, думаю вона була б популярна серед днр-івців.
Все мои  публикации,  в которых Россия изображается негативно,  никаким образом не относятся к тем хорошим, умным, добрым людям, которых  много в данной стране.  Любые подобные сообщения  о тех, кто поддерживает или является участником российской агрессии по отношению к моей родной стране - Украине
  •  

velychko.op

Цитата: sohok від Червень 12, 2015, 19:47:17
У Львові і Львівській області  дуже багато людей почали слухати радіо Пятниця .Слухають в маршрутках , в своїх машинах,  на городах, на базарах,  в магазинах ,в перукарнях і так дальше ,можна сказати, що слухають радіо пятниця у Львові і області скрізь Я думаю ,що зараз радіо Пятниця по рейтингу на 5-6 місці у Львові
да в маршрутках або пятница або шансон ....
  •  

buv003

Цитата: fmdxua від Червень 12, 2015, 20:38:38
Така отстойна станція те Радіо Пятніца,пару раз слухав, думаю вона була б популярна серед днр-івців.
fmdxua  а кого вы считаете днр-овцами?
  •  

admin

  •  

pavlo_r

Да будет срач! Хто гарно постарається - заслужить в результаті трохи відпочинку від форуму.  :hammer:  FIGHT!
  •  

admin

какой срач? тут же сейчас будут выступать высокоинтеллектуальные любители Баха и Бетховена. Вот посмотришь, всё будет на высшем уровне.
  •  

Иваныч

Ну почему срач? Нормальное романтическое радио , любовь марковь  и всё такое........   и немного ретро ностальгии, такое как Радио Дача.

pavlo_r

в нас такими ж "нормальними радіо" ледь не весь ефір забитий. Приїжджаєш в якийсь обласний центр по-менше Львова і суцільна «любовь-морковь» в ефірі.
  •  

Evgeniy

А у меня на пути на работу есть рюмочная с таким лозунгом "с нами всегда пятница". Вот где для музыкального фона это радио подошло бы идеально :)
  •  

vital-fm

#1764
О, так вони знайшли одне одного:
:dance:
П'ятниця романтичне?
:lol:
Афтар жжот.
Напевно пісня "горько" або ГИБДД-nou у вас викликає неймовірно романтичні емоції, хочеться потанцювати з "красивою" дівчиною, або ж хоча б якоюсь, заснути, і не побачити уві сні молдаван, які роблять "євроремонт"... БРРРРР.
Далі не буду.
"Шансон" в цьому плані куди романтичніший, хоч і вже абсолютно не відповідає своїй назві, ба й більше, спеціально для sohok, шукайте в їх ефірі Ірину Федишин.
П.С. Ой, хоча ні - забув, я вже знаю про, яку романтику Ви говорите: Хочеться одразу розігнати НР, Мінстець. Кабмін, ВР... І все це завдяки тільки одній радіо "П'ятниця".
А я то починав сумніватись в ефективності радіо - даремно.
А якщо серйозно, то яка "Дача"? Чистий "Ваня" без варіантів, тільки відполірований.
sohok, так слухають, і це, в переважній більшості, спричинене мовним бар'єром, бо "радіо ЄС" так і не стало цілодобовим весільним радіо з українськими коломийками.
  •  

sohok

#1765
 А ЄС і не мало стати весільним радіо з коломийками, а щодо радіо пятниця і чому його стало слухати багато людей ,тому що там є українська музика і російська і музика 80-90 років і трохи шансону  і ретро музика і це напевно сподобалось  слухачам і вони почали його слухати
  •  

fmdxua

#1766
Цитата: buv003 від Червень 12, 2015, 21:51:34
fmdxua  а кого вы считаете днр-овцами?
днр-овцы в моем понимании не обязательно живут в отдельных регионах Донецкой области. Они есть в любом городе или любой стране.  Люмпены, вата, так их тоже можно назвать. Это такой тип людей, для которых "каждый день - пятница", проспался и опять - пятница.
Любимые песни в стиле - "горько" або ГИБДД-nou, как верно подмечено в отношении Радио Пятница.
Все мои  публикации,  в которых Россия изображается негативно,  никаким образом не относятся к тем хорошим, умным, добрым людям, которых  много в данной стране.  Любые подобные сообщения  о тех, кто поддерживает или является участником российской агрессии по отношению к моей родной стране - Украине
  •  

fmdxua

Все мои  публикации,  в которых Россия изображается негативно,  никаким образом не относятся к тем хорошим, умным, добрым людям, которых  много в данной стране.  Любые подобные сообщения  о тех, кто поддерживает или является участником российской агрессии по отношению к моей родной стране - Украине
  •  

Zheka

Цитата: Evgeniy від Червень 12, 2015, 23:26:46
А у меня на пути на работу есть рюмочная с таким лозунгом "с нами всегда пятница". Вот где для музыкального фона это радио подошло бы идеально :)
Жаль только в эфире города нет этой станции
И нацсовет не спишит конкурс оглашать...
  •  

AlexFM

Цитата: Zheka від Червень 13, 2015, 20:19:10
Жаль только в эфире города нет этой станции
И нацсовет не спишит конкурс оглашать...

Ну или в ответку открывать филиалы пивнух в городах вещания  :-)
  •