Радіо П'ятниця (екс РУД, Super Radio)

Автор Zheka, Березень 17, 2011, 17:22:46

Попередня тема - Наступна тема

kram2000

Контент до добра не призводить  :wink:   Менеджерам П'ятниці рекомендую  діставати  бабло зі свого гаманця  :wink:
https://mediananny.com/novosti/2325177/
  •  

DVB

Ну, как я и писал в предыдущем посте. Пятницу мониторят особо пристально. Что бы подловить хотя бы один день на 29%.
  •  

kram2000

  •  

kram2000

Радіо «П'ятниця» сплатило найбільший штраф за всю історію мовних квот - Нацрада  :super:  :super:
http://detector.media/infospace/article/135655/2018-03-15-radio-pyatnitsya-splatilo-naibilshii-shtraf-za-vsyu-istoriyu-movnikh-kvot-natsrada/
  •  

mihaylin

Интересный пост оставил Андрей Карпий:
https://www.facebook.com/s.kostynskyi/posts/1697654310294273
"Пятница, бывшее Супер радио. История его создания очень простая. Не скажу, что интересная.
Была поставлена задача Национальному Совету быстро создать величайшую в Украине радиосеть для сына Виктора Фёдоровича Януковича Александра. Был задействован в схеме собственности Кипр и бывший Гондурас. Именно там Саша Янукович и ещё один его товарищ (не буду афишировать) через доверителей создали фонд, который учредил кипрский офшор. А он, в свою очередь, украинское предприятие, которое в последствии, стало обладателем той самой-самой мощной лицензии на вещание в Украине. 15 частот в городах миллионниках ампутировали тогда у Всеукраинской сети Мелодия, которая была моим первым ребёнком национального масштаба. Ампутация прошла успешно, но ребёнок не выжил. Позже напишут, что не смог заплатить за лицензию. Что-то сказать нужно было... первое в истории независимой лишение лицензии. Спорить было бесполезно и бессмысленно. Я пробовал, но сдался и смирился.
Документальное подтверждение моим словам есть в моих личных архивах. Суть поста не в этом.
Если с рождения не писаны законы, это входит в привычку.
Плевать на все и на всех.
Что посеешь, то и пожнёшь...
Верно и другое: посеешь ветер-пожнёшь бурю."
  •  

kram2000

#1835
Продовжу тему з продажею УМХ Радио Пятница тут:
Згідно держреєстру власник "Нового обрію" компанія "Об'єднана медіа група" змінила своїх кінцевих бенефіціарів на Максима Варламова (про цю людину я дізнався під час перетворення каналу "Добро" на "ЗІК") та голову всія БРГ Анатолія Євтухова.
  •  

koschkin

 "П'ятниця" вже входить не в УМХ а БРГ?
  •  

vetal-rock

  •  

vital-fm

Подивимось, що в четвер буде.
  •  


taras_l

Щодо публікації Карпія в фейсбук. Шкода мені, як і багатьом, було, коли вимкнули всеукраїнську радіомережу Мелодія. Прекрасна була тоді радіостанція. Добре, що через деякий час Тавр поновив Мелодію і зараз в неї також непогане звучання. Думаю, що тепер БРГ буде рятувати П'ятницю від втрати ліцензії, бо у неї є рейтинг, та й шкода буде грошей за куплену радіостанцію, яка може залишитися без ліцензії.
  •  

DVB

Уверен, что вопрос с лицензией порешали ещё до покупки. Никто бы не вваливал деньги в то, что могут отобрать через несколько месяцев. Это бизнес, а не лотерея.

kram2000

#1842
Євтухов не став ризикувати і відмовився від П'ятниці. Зате у держреєстрі власником світиться якийсь ноунейм Дмитро Дорофеєв. За професією він працює адвокатом.

UPD Цей тіп засвітився у справі перетворення "Погоди ТБ" на "Бізнес".
ЦитатаСвяте місце пустим не буває, а тому телеканали з цифровою ліцензією - "Погода ТБ" та Star TV вже зовсім скоро щезнуть з ефіру. Їхня місця в цифровому мультиплексі займуть канали Business та Dobro TV відповідно.

Абсолютно легко та невимушено, члени Нацради на своєму засіданні 23 жовтня погодили зміну логотипу та програмної концепції ТОВ ТРК "Погода ТБ". В результаті "Погода ТБ" змінила формат на інформаційно-просвітницький з демонстрацією фільмів і тепер здійснюватиме мовлення під логотипом Business.

Таким чином, цифрова та супутникова ліцензія "Погоди ТБ" дісталась каналу Business, а телеканал "Погода ТБ" вже зовсім скоро припинить мовлення. В результаті від телеканалу залишиться лише сайт pogodatv.com.

Директором компанії замість Кисіль призначено Дмитра Дорофєєва. До складу редакційної ради увійшли Андрій Пробитюк та Ольга Савченко (вибули Олександра Федотова, Олеся Кисіль, Олеся Сукало і Кирило Шаперенков). При цьому власником 100% ТОВ ТРК "Погода ТБ" залишилась компанія ТОВ "Простір ТБ".

Як повідомила членам Нацради представниця компаній, зміни пов'язані з тим, що канал "Погода ТБ" стає каналом Business, а Business – каналом Business+.

А тому Нацрада заодно переоформила супутникову ліцензію ТОВ "Медіапоінт" (Business). Канал змінив логотип з Business на Business Plus та програмну концепцію. Директором компанії залишився Дмитро Дорофєєв.

Між іншим, з оновленої програмної концепції щезли 30 хвилин дитячих програм, які ще два року тому стали каменем спотикання між членами Нацради та представниками телеканалу.

http://real-economy.com.ua/publication/115/57941.html
  •  

kram2000

#1843
У Радио Пятница сьогодні стікає строк, прописаний у ліцензії. У порядку денному НР на наступний тиждень розгляду цього питання нема. Значить, у мене є підстави припускати, що ймовірно станція припинить своє існування або чекати їй на позитивне рішення від Нацради (при умові, якщо цей "токсичний" актив хтось купить).
  •  

kram2000

Уже в держреєстрі власником Радио Пятница зазначений лише Максим Варламов. Це що, така гра в наперстки, що змінюються ледве не кожного місяця власник (майже)???
  •