ВЕЧІРНИЙ КВАРТАЛ (який він є і який був колись)

Автор Sergey 89, Лютий 14, 2013, 13:06:22

Попередня тема - Наступна тема

Sergey 89

Тема я думаю цікава, я сам спостерігаю за цією програмою з самого початку і хочу сказати, що останні роки так два він якийсь вже не такий смішний, та і його менше знімають, коли у 2008 році випусків було 10, то вже у 2012 я нарахував їх 5, та і показували його частіше у 2006 майже кожного місяця, а останнім часом весною 1-2 випуски, восени 2 та новорічний.
Та і якість жартів вже не така, деякі жарти взагалі я не розумію, особливо оцей "В случае конца света на земле остануться только тараканы и Литвин" при чому тут Литвин, так що це вже не той Квартал, та і герої не такі смішні, про Ляшка жартують, добре хоч про Тимошенко вже не жартують, а то це вже не смішно у людини проблеми, а вони її зачіпають.
Я тут помітив цікаву особливість, ще в 2003 році в КВН, Зеленський виступав в образі Кучми, потім в 2005 почав виступати в образі Ющенко і що цікаво в одному з останніх випусках він теж вийшов образі Ющенка, Ющенко вже три роки не президент, а його образ досі використовують.
  •  

iskostya

Называется это всё пресыщением или привыканием. Работники кондитерской фабрики первое время тоже обьедаются конфетами - а далее уже на них и смотреть не могут :-)
  •  

apositive

не знаю, вони мені ніколи не подобались... лише подобались, коли виступали окремо в КВК: і Квартал, і Ва-Банк - класика жанру)))

з усієї їхньої творчості лише дуже сподобався останній їх креатив "Сказочная Русь", а все решта не моє)
  •  

mikhail

з 5-ого каналу теж непомітно зник слоган "канал чесних новин".
  •  

samostav

#4
еще про Януковича перестали шутить. мне очень понравилась пародия Янукович и венок.

https://www.youtube.com/watch?v=3U3D-WBl578
  •  

mutico

#5
краще Уральськi пельменi: як на мене, гумор повинен розслабляти i веселити... квартал швидко набридає.
  •  

Sergey 89

#6
Останнім часом почав помічати в жартах жорсткість і не пристойність.
Особливо номер про Генадія Оніщенка, в ньому було багато не пристойного і жорстокого.
Онищенко на украинской таможне (Вечерний квартал)
а наприкінці номеру "про гаїшника якого зняли на мобілу" ледве не сказали слово з трьох букв.
Вечерний Квартал Снял гаишника на мобилу

Так..... раніше вони такого б собі не дозволили.
  •  

cat

#7
Падающее кол-во выпусков вполне обьяснимы - телеканалы не могут оплатить большее кол-во выпусков. Соответственно и им труднее удерживать и находить новых авторов - ведь они тоже меньше стали зарабатывать. Ну и плюс - приелись они.
Хотя главная беда в том - что они, как производители, могут, допустим, обеспечить массу качественного интересного контента (привлекать для этого авторов и др...), была бы оплата за это...
  •  

ass1995

#8
Мне больше всего нравится их следующая пародия:
Вечерний квартал 95 / Борис Апрель.mp4

Окей, тобто так... Доречі, я - Микола Вересень.  :-)
  •  

samostav

#9
+Как по мне 95 квартал скотился в унылое вавно. Раньше вставлял лучше. :cry: :nosuper:
  •  

taunt

#10
Да есть и прикольные... к слову, только сегодня пересматривал!)   Восточное сердце (Пародия на "Собачье сердце")
  •  

hyper

#11
Цитата: ass1995 від Лютий 08, 2014, 20:35:05
Мне больше всего нравится их следующая пародия:
Вечерний квартал 95 / Борис Апрель.mp4

Окей, тобто так... Доречі, я - Микола Вересень.  :-)

Сначала подумал что пародия действительно будет смешная, доставила его фраза "окей тобто так", но после двух минут просмотра уже дальше смотреть не захотел. Пошлость, вульгарность, да и только.
  •  

ass1995

Цитата: hyper від Лютий 11, 2014, 00:52:04
Сначала подумал что пародия действительно будет смешная, доставила его фраза "окей тобто так", но после двух минут просмотра уже дальше смотреть не захотел. Пошлость, вульгарность, да и только.
Мне тоже его фраза "Окей, тобто так... Доречі, я - Микола Вересень" и его "реакция" на Бориса Апреля "Матір Божа!" нравится в 100 раз больше, чем сама пародия.
  •  

kram2000

#13
Ось і Зеленський висловив свою думку про ймовірну заборону серіалу "Свати".
https://www.facebook.com/zelenskiy95/videos/1938711423045891/

Мені "Свати" ніколи не подобалися, але цей серіал, на жаль, дивляться багато глядачів по Україні і Росії (читай - зроблений українцями для країн СНД). Тому я вважаю, що можна було каналу, який демонструє "Сватів", просто замазати триколор та комуністичну символіку в окремих серіях, в яких вони є. І я уявляю, що буде з "Сватами" через рік, що буде такий же переклад, як і Кулагіна на НТН. І якось укранці без "Іронії" святкують Новий рік Так же буде і з "Сватами". Зроблять скандал і заспокояться.
Єдине кварталівське творіння, яке зараз мені до смаку - це "Слуга народу".
  •  

kotenko.

Ага, там прізвища кіношних олігархів, голос одного з яких можна часто почути в озвучці багатьох іноземних фільмів, схожі з прізвищами Пінчука і Ахметова - конкурентів хазяїна 1+1.
#наташанемішай
  •