ТРМ в Закарпатській області

Автор admin, Квітень 30, 2009, 16:37:33

Попередня тема - Наступна тема

0-0-0-0

І зараз, навіть коли всі розкодувалися?
  •  

BanderaTV

Цитата: 2006 від Серпень 20, 2022, 18:16:26
І зараз, навіть коли всі розкодувалися?
Вони на деякий час розкодовувалися, але потім знову повернули кодування.
  •  
    Подякували за цей пост: 0-0-0-0

admin

107,1 Europa2 включают по близости к границе. вполне может быть будет мешать 107.2 в Ужгороде
  •  

admin

Мені пишуть що Версія все. Студія закрита. На 101.6 Закарпаття ФМ.
  •  

vadym_wfm

Цитата: admin від Вересень 10, 2022, 11:47:58
Мені пишуть що Версія все. Студія закрита. На 101.6 Закарпаття ФМ.

https://uk.m.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D0%B5%D1%80%D1%81%D1%96%D1%8F_FM

В Вікіпедії є відмітка, що від сьогодні вона не в ефірі
Окрім цього не працює сайт радіостанції та потік
Слухайте улюблені радіостанції на XTV PLAY абсолютно безкоштовно з будь-якого девайсу

http://xtvplay.pp.ua/
  •  

0-0-0-0

Тепер їм залишилося задіяти 107.8 у Верхньому Коропці, щоб остаточно розширити мережу Закарпаття.
P.S. А можна змінити назву MS на М-Студіо? А то незважаючи на лого, у етері та на сайті значиться друга назва.
  •  

Y.A.

Цитата: 2006 від Вересень 10, 2022, 19:50:01
Тепер їм залишилося задіяти 107.8 у Верхньому Коропці, щоб остаточно розширити мережу Закарпаття.
P.S. А можна змінити назву MS на М-Студіо? А то незважаючи на лого, у етері та на сайті значиться друга назва.
107.8 працює давним давно Світ FM (якраз саме для покращення прийому цієї радіостанції, бо у 101.9 і так впевнений прийом у цій частині).
  •  

0-0-0-0

Зважаючи на те, як МСівці розширюють мережу Закарпаття ФМ, мені чогось здається, що Світ залишиться лише в Ужгороді.
P.S. Подивився я на Мукачево. Виявляється, там мовить аж 2 Закарпаття (одне з них - замість Версії) і 2 Світи. Може, їм у кожному місті місцевий етер запустити?
  •  

Y.A.

Цитата: 2006 від Вересень 11, 2022, 13:45:16
Зважаючи на те, як МСівці розширюють мережу Закарпаття ФМ, мені чогось здається, що Світ залишиться лише в Ужгороді.
P.S. Подивився я на Мукачево. Виявляється, там мовить аж 2 Закарпаття (одне з них - замість Версії) і 2 Світи. Може, їм у кожному місті місцевий етер запустити?
Не для того вони в свій час переносили студію Світ FM із Ужгорода в Мукачево щоб тепер шикувати і окремі ефірі запускати). Просто ужгородські частоти із Холмця у самому Мукачеві не мають сильного покриття в деяких районах, тому і продублювали. З точки зору оптимізації бізнесу і мереж все логічно. Плюс використовують DTMF мітки під локальні передавачі для врізок реклам (продають рекламу під Ужгород, Мукачево чи на всю мережу).
  •  

Radio_2019

Цитата: admin від Липень 04, 2022, 13:23:35
недовго музика грала, РДС був присутній
Згідно з даними на fmscan.org, вже ніби повернули. Пише ZahidFM+.
Слава Україні! Героям слава!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦
  •  
    Подякували за цей пост: admin

admin

  •  

Y.A.

Цитата: vadym_wfm від Вересень 10, 2022, 18:10:06
https://uk.m.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D0%B5%D1%80%D1%81%D1%96%D1%8F_FM

В Вікіпедії є відмітка, що від сьогодні вона не в ефірі
Окрім цього не працює сайт радіостанції та потік
Напевно для НацРади запустили приблизно щогодини джингл "Ви слухаєте об'єднаний ефір радіостанцій Закарпаття ФМ та Версія ФМ" із переліком частот мовлення.
  •  

sen

Про потік можу сказати що він дійсно приблизно в цей час і пропав (точну дату не можу сказати). До початку вересня точно працював - я відносно регулярно слухав цю станцію.
  •  

SzymonPL

#793
87.9, 91.6, 102.4 - вже транслюють.

88.2 ZFM+ - PI code: C201
101.9 Zakarpattya FM - PI code: 6401
  •  

vital-fm

Радіо 7 переоформило власників, будуть змінювати поззивний чи?
  •