ТРМ у Полтавській області

Автор admin, Вересень 11, 2011, 15:46:02

Попередня тема - Наступна тема

puron

Сьогодні о 11:30 год. в Котельві на 22 ТВК відновлено трансляцію Першого національного каналу.
  •  

admin

Никто не может уточнить? в Лубнах на 38 ТВК Украина или Перший? Спасибо
  •  

fmdxua

65.96 МГц - УР-1 - с. Іскрівка - Полт. обл.  від недавнього часу звук став таким, наче НЧ вхід на передавач подають не кабелем, а дуже схоже на те, як з динаміка через мікрофон. Тобто якість звуку сильно погіршилась. До того ж Іскрівка- це Чутівський район Полтавської області, а місцеві включення стали - "Говорить Харків...".
Все мои  публикации,  в которых Россия изображается негативно,  никаким образом не относятся к тем хорошим, умным, добрым людям, которых  много в данной стране.  Любые подобные сообщения  о тех, кто поддерживает или является участником российской агрессии по отношению к моей родной стране - Украине
  •  

kotenko.

Цитата: admin від Липень 16, 2015, 16:58:01
Никто не может уточнить? в Лубнах на 38 ТВК Украина или Перший? Спасибо
Україна.16:9 наповну, без смуг.
#наташанемішай
  •  

Yuriy

#289
 Інформаційна безпека.  Полтавщина.
https://m.youtube.com/watch?v=-Txilngz55Y
  •  

admin

если стоит Горыныч, а смотрят русские телеканалы, то вышка в селе на 3-5 украинских каналов не спасёт.
  •  

Иваныч

#291
Цитата: Yuriy від Серпень 24, 2015, 01:39:09
Інформаційна безпека.  Полтавщина.
https://m.youtube.com/watch?v=-Txilngz55Y

Така фігня в усіх прикордонних областях України  - якщо не російські  то  румунські , угорські канали  особливо  радіоприйом УР-1 та Променю, Треба неабияк постаратись  налаштувати антену чи додатковий провід з алюмінію для прийому цих станцій . Іще  пам"ятаю як так десь 1995-2000 р та й зараз не можливо прийняти на польку  1+1  та СТБ , а в метровому  діапазоні   ICTV   ПЕРШИЙ.  В метровому діапазоні іде більш менш нормально тільки Інтер  + TVR1 .  В дициметрівці  дивився ПЕРШИЙ  1+1 та Інтер  а потім з 2010р  і СТБ  Якщо повернути антену в ліво то можна  зловити до прикладу TVR 2 . Prime . В 1995-2000р  можна було на 5 зловити  Первый Канал в Молдове (PRIME)  Підсилювач (плата ) на 7. Зараз з супутником  ситуація краща . Перший Глобик 2003 -2004 років  -коштував 20 баксів. Ретро ностальгія блін )))  .  Вот Вам і уся інформбезпека . До речі де портал(канал)  Стеця 24 08 2014 уже настало . Хочу сказати, що у мене у самого 36 градус , але  я ж нестав  зомбі . Все дуже просто  я не дивлюся політичні -шоу типу Соловйова- Петухо , Леонтьєва та інших пропагандистів . А  взагалі російське тб, радіо  втратило  свою цінність, як правдиве джерело  подачі інформації особливо  на початку 2000р . Та й зараз самі ж розумієте . Дивлюся спорт , мультики і зарубіжні фільми

admin

#292
да тут разговор не про эфирное. Тут разговор, что по спутнику, имея украинские каналы, смотрят русское тв.
И нечего бросатся громкими словами о информбезобастности. В приграничных районах всегда было что-то из "ихних", где больше, где меньше. Хоть 20 каналов украинских втули, но на "их" частотах всё равно нельзя вещать, и всё равно будут румынские, российские и тд каналы. Если человек имеет спутник с украинскими каналами, то информбезопастность обеспечана.

PS. Можно ещё поговорить о том что полячка и 20 метров кабеля это не приёмная антенна! нечего жаловаться.


PS2 - дальнейшее обсуждение обид перенесено в тему "форум и сайт" (http://forum.ukrtvr.org/index.php?topic=3532.0 )
  •  

admin

  •  

fmdxua

Все мои  публикации,  в которых Россия изображается негативно,  никаким образом не относятся к тем хорошим, умным, добрым людям, которых  много в данной стране.  Любые подобные сообщения  о тех, кто поддерживает или является участником российской агрессии по отношению к моей родной стране - Украине
  •  

admin

  •  

fmdxua

#296
Сьогодні був у Гадячі.  Тепер це перше і єдине місто в Україні, де на FM працюють три програми Українського Радіо:
102,1 МГц - УР-3 канал Культура
103,1 МГц - УР-1
105,9 МГц - Радіо "Промінь".
Все мои  публикации,  в которых Россия изображается негативно,  никаким образом не относятся к тем хорошим, умным, добрым людям, которых  много в данной стране.  Любые подобные сообщения  о тех, кто поддерживает или является участником российской агрессии по отношению к моей родной стране - Украине
  •  

vital-fm

О, так це ж перемога, Гадяч - перший де в фм все є, Львів - перший обласний, де все є хай і так, якщо знищать ОДТРК, то волинь буде першою областю, де теж буде все в фм.
  •  

fmdxua

#298
Запис роботи 102,1 МГц - УР-3 Культура із м. Гадяч.  Прийом  у м. Лохвиця (відстань до передавача - 51 км). Антена - 5 м дроту у кімнаті, перший поверх.
[Local]102,1 MHz - UR3 Kul'tura - Hadyach - Poltava region - 51 km
Все мои  публикации,  в которых Россия изображается негативно,  никаким образом не относятся к тем хорошим, умным, добрым людям, которых  много в данной стране.  Любые подобные сообщения  о тех, кто поддерживает или является участником российской агрессии по отношению к моей родной стране - Украине
  •  

fmdxua

Сьогодні на 70,28 МГц зафіксовано роботу УР-1. О 6.45-6.55 була робота ОДТРК "Лтава". Судячи по синхронності роботи із 65,96 МГц, можна зробити припущення, що на 70,28 МГц якесь побічне  випромінювання від 65,96 МГц. Але ж рівень прийому Іскрівки у Полтаві не такий і значний, щоб приймати УР-1 ще й на побічних частотах.
Все мои  публикации,  в которых Россия изображается негативно,  никаким образом не относятся к тем хорошим, умным, добрым людям, которых  много в данной стране.  Любые подобные сообщения  о тех, кто поддерживает или является участником российской агрессии по отношению к моей родной стране - Украине
  •