Радио Вести

Автор sohok, Червень 17, 2013, 23:09:30

Попередня тема - Наступна тема

pavlo_r

Моя переписка з Володимиром Бєгловим
ЦитатаPavlo Rostykus
Добрий вечір. Звертаюся до Вас як учасник форуму "Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні". Вибачте за можливу недоречність мого запитання, просто сьогодні на згаданому форумі була поширена інформація з посиланням на Вас, що радіо "Вести FM" розпочне мовлення 14 січня 2014. Також ще раніше цей же користувач посилаючись на Матвєя Ганапольського писав, що Вести працюватимуть і у Львові. Чи можна довіряти таким повідомленням? Просто раніше цей користувач (нік sohok) поширював масу неправдивої інформації, також ніби то наданої йому директорами або власниками радіостанцій. Дякую за увагу.

Volodymyr Beglov
Привіт! По-перше, я не давав нікому жодних коментарів. Щодо цього користувача, то, якщо раніше він поширював неправдиву інформацію, то чи варто йому довіряти зараз?:) Якщо когось цікавлять питання запуску радіо в ефір, то їх докладно виклав власник холдингу Вести Ігор Гужва. Щодо ефірних ЗМІ, що входять до цього холдингу, він зазначив: радіо запускаємо до кінця року, Телебачення - на початку наступного. Ці інтерв"ю є, зокрема на ТелеКритиці. Хай щастить!)
  •  

sohok

#106
/
  •  

pavlo_r

#107
Блін, sohok, ну що ти за людина то така? Я в твою присягу вірю як і в життя на Марсі. Скрін в студію.
  •  

admin

Sohok, або показуєш скріншот розмови, або бан
  •  

sohok

#109
?
  •  

sohok

#110
?
  •  

pavlo_r

Робиш скрін, заливаєш на обмінник і викладаєш сюди
  •  

sohok

#112
?
  •  

admin

Я сказав що хочу бачити скріншот
  •  

sohok

#114
?
  •  

admin

#115
Скріншот, як зробив Павло щодо своєі розмови
  •  

GMB

принтскрин с экрана и загружаешь у себе на страницу вконтакте, и ссылку на фотку - сюда
записи з ТБ: http://www.youtube.com/user/Serery
                         http://www.dailymotion.com/serery
записи з радіо: http://soundcloud.com/gmb_krm
  •  

cat

#117
комбинация клавиши нажатой alt и далее нажимаете prtSc.
Картинку можно в любой редактор, даже банальный пЭинт!

Щас окажется  - это был директор радио Life  :-) Штирлиц в радиовещании! Шифровки центру - sohokу  кидал :-)
  •  

Smart

Что-то не нравится мне этот sohok. Пишет, будто школьник, который что-то утверждает, а доказательств нет. А на просьбу подкрепить доказательствами свои слова, включает дурака - типа, не знает, как делать скришнот. И что это за пост ??
"Я просканував з фейсбуку все як там було, інакше сканувати в мене не виходить"

Просканировал? Серьёзно? Сканировать можно, например, фото или бумагу сканером. Или файлы на наличие ошибок. А текст из фейсбука не сканируют, его КОПИРУЮТ (в нашем случае).

"Ось ви побачили ,що це правда що в мене була розмова з Бегловим"

Про знаки препинания говорить?


Странно всё это, очень странно. У меня, например, нет ни одной причины верить словам этого пользователя.

А что там насчет Вестей? Ещё не знаете, на чьей частоте запустятся? Мне, в принципе, на радио Вести плевать. Не плевать, например, на Супер Радио. Не хотелось бы, чтобы его заменили на Вести.
Любіть Україну, як сонце, любіть,
як вітер, і трави, і води...
В годину щасливу і в радості мить,
любіть у годину негоди.
  •  

sohok

#119
/
  •