Радио Вести

Автор sohok, Червень 17, 2013, 23:09:30

Попередня тема - Наступна тема

pavlo_r

Що тут скажеш - sohok навчився робити скріншоти. А ще, що ми спілкувалися з різними Володимирами Бєгловими. Зверніть увагу на моєму скріні є аватар. А ще, sohok повидаляв свої попередні повідомлення, але в тексті переписки опублікованому ним сьогодні зранку була фраза Conversation started today, що ніби означає "Розмова почалася сьогодні", коли відбутися вона мусила вчора. В того Бєглова з яким спілкувався я в друзях вся Львівська хвиля, довга історія сторінки і аватар не міняний наче від Дня Незалежності (я теж у нього в друзях). Я просто нехочу напрягати людину тупими холіварами, і так вже вчора встиг позамахувати.  Коротше, друзі, висновки робіть кожен сам за себе. Мене це не дуже й хвилює.
  •  

sohok

#121
/
  •  

sohok

#122
/
  •  

admin

  •  

ass1995

Цитата: pavlo_r від Вересень 07, 2013, 21:00:15
Що тут скажеш - sohok навчився робити скріншоти. А ще, що ми спілкувалися з різними Володимирами Бєгловими. ...
Павло, а как тебе вариант, что это мог быть банальный фотошоп?  :lol: 

Кстати, перед тем, как должна была появится эта фотка, было пустое сообщение. Я его, для прикола, попробовал процитировать и увидел какую-то ссылку на фото в социальной сети "ВКонтакте".
  •  

ass1995

Хотя, нет. Тут и "Пэинта" вполне достаточно.  :99:
  •  

sohok

#126
/
  •  

pavlo_r

Цитата: sohok від Вересень 07, 2013, 21:17:25
І якщо вас Павло це не дуже хвилює для чого ви Беглову писали про мене, тепер через вас я не можу читати і дивитися сторінку Беглова
Мене не дуже хвилює холівар, але як недожурналіста (не практикував, не довчився) і людину  хвилює правдивість поширеної інформації, особливо людьми неодноразово поміченими за написанням вигадок в постах. Мені байдуже писав тобі Бєглов щось чи ні, я просив його підтвердити це або спростувати. І чим ти такий особливий, що тобі він написав одне, а мені через дві години інше? Кажеш збрехав? Я так не думаю, та якщо й так - це на його совісті. Затям  собі - Бєглов не та людина яка відповідає за запуск радіостанції. Є власник холдингу, який дав офіційні коментарі з цього приводу. На нього і посилається Володимир Бєглов. А ще є такі речі як захист приватних даних, в тому числі й особистої переписки, тому я й представився в якості кого питаю і попросив дозволу на публікацію відповіді.

Цитата: ass1995 від Вересень 07, 2013, 21:38:25
Павло, а как тебе вариант, что это мог быть банальный фотошоп?  :lol: 
Фотошоп? Та він скріншот зробити не зміг, поки не навчили. Я швидше у фейкову сторінку повірю

Цитата: sohok від Вересень 07, 2013, 21:44:05
Який фотошоп ви що не бачите, що це справжній скріншот з фейсбуку
Нотаріально завірений?  :lol

Цитата: ass1995 від Вересень 07, 2013, 21:38:25
Кстати, перед тем, как должна была появится эта фотка, было пустое сообщение. Я его, для прикола, попробовал процитировать и увидел какую-то ссылку на фото в социальной сети "ВКонтакте".
А ще всі повідомлення тут були відредаговані і замінені на знак питання.
  •  

sohok

#128
/
  •  

ass1995

Цитата: pavlo_r від Вересень 07, 2013, 21:51:42
А ще всі повідомлення тут були відредаговані і замінені на знак питання.
Ага, тоже увидел. Он в течении 2-х минут смог отредактировать аж 4 сообщения на форуме. Прям мировой рекорд какой-то.  :-) Нужно немедленно в книгу рекордов Гинесса.  :lol:

Ну а если по существу, то sohok'а не надо в бан отправлять ... я серйозно. Помню 1 год назад на этом форуме пользователь volh1 наврал Владу по-поводу какого-то новостного канала. Влад ему вместо надписи "Послужний писака" влепил надпись "БРЕХЛО". Думаю, если все слова пользователя sohok действительно окажутся враньём (а он, как я вижу из сообщений других пользователей, уже неоднократно врал), то и ему можно будет вцепить надпись "БРЕХЛО". Причём в том месте, где её смогут увидеть другие пользователи хотя бы прочитывая его сообщения на форуме, не заходя на страницу.
  •  

GMB

аватарка загружена 22 августа (инфа со страницы)
записи з ТБ: http://www.youtube.com/user/Serery
                         http://www.dailymotion.com/serery
записи з радіо: http://soundcloud.com/gmb_krm
  •  

pavlo_r

Цитата: sohok від Вересень 07, 2013, 22:16:09
Павло ти мене звинувачуєш у тому що я весь час вигадую і говорю неправду, я тобі  відповів скріншотом з фейсбуку, що розмова з Бегловим була і не потрібно про мене говорити ,що я все вигадую Все що я писав раніше я також нічого не вигадував ,а писав тільки правду
Я звинувачую? А локальний мем "Директор Radiolife" теж я придумав? Еко радіо запустилося на 107,2? Я не звинувачую, я і не тільки я тобі постійно вказуємо, що в тебе якась своя особлива правда трансформована у тони фейкової інформації на цьому форумі. Я не знаю де ти її береш, але коли людина видала щось подібне раз  - це помилка, або збіг обставин, але коли це повторюється з завидною регулярністю - то не треба з піною на губах відстоювати свою правоту.  sohok, я розумію, що ти хочеш ділитися корисною інформацією, але коли нема її де брати - то краще просто висловлюй свою думку, а не тримай весь форум за лохів.
  •  

sohok

Цитата: pavlo_r від Вересень 07, 2013, 22:24:22
Я звинувачую? А локальний мем "Директор Radiolife" теж я придумав? Еко радіо запустилося на 107,2? Я не звинувачую, я і не тільки я тобі постійно вказуємо, що в тебе якась своя особлива правда трансформована у тони фейкової інформації на цьому форумі. Я не знаю де ти її береш, але коли людина видала щось подібне раз  - це помилка, або збіг обставин, але коли це повторюється з завидною регулярністю - то не треба з піною на губах відстоювати свою правоту.  sohok, я розумію, що ти хочеш ділитися корисною інформацією, але коли нема її де брати - то краще просто висловлюй свою думку, а не тримай весь форум за лохів.
З директором радіо лайф я говорив по телефону і інформацію вам писав,щодо еко фм в мене також були розмови ,але якщо ви не вірите в те що я пишу і весь час мене ображаєте більше я на цьому форумі писати не буду. А щодо Беглова подивитесь чи почнеться мовлення Вести фм 14 січня . Всім всього найкращого ,більше на цьому форумі писати не буду
  •  

pavlo_r

Але думаю будеш читати. sohok, за свої слова треба вміти відповідати, а позицію відстоювати не "я присягаюся, у мене були розмови", а  конкретними посиланнями на конкретних осіб чи інші джерела. Завжди знайдеться той, хто тобі не повірить, а як виявиться, що він правий, число скептиків по відношенню до тебе тільки зростатиме з кожним недостовірним постом, що зрештою і сталося. Хто він, цей загадковий директор Radiolife? Як його звати. Від тебе ніхто не просить давати його контактні дані, але ім'я в такої людини мусить бути. Потім, коли задаєш запитання з метою поширення відповідей - завжди потрібно повідомляти цю людину для чого ти це робиш і, де буде опублікована ця інформація, навіть, якщо це для форуму. В приватних розмовах люди можуть одне говорити, а для друку зовсім інше. Ніхто тебе не ображає, ти сам зіпсував свою репутацію. Довіру треба заслужити, тоді зайвий раз не проситимуть доказів, але навіть і тоді їх треба мати, про всяк випадок.
  •  

АДВ

 :cry: Радіо 24 торба

Компанія «Мультимедіа інвест груп» викупила у медіахолдингу UMH group («Український медіахолдинг», УМХ) три компанії, що володіють ліцензіями на радіомовлення в чотирьох регіонах України. Про це повідомляє прес-служба «Мультимедіа інвест груп».



Угода стосується частот у Києві (104,6 МГц) , Харкові (100,5 МГц), Дніпропетровську (107,7 МГц) і в Севастополі (87,7 МГц). На всіх цих частотах нині мовить музично-інформаційне «Радіо 24» - проект ТРК «Люкс», який у деяких містах розвивався в партнерстві з УМХ.



Частотами 104,6 МГц у Києві та 87,7 МГц у Севастополі володіє ТОВ «ТРК "Дивосвіт"», частотою 100,5 МГц у Харкові - ТОВ «Телерадіовидавнича компанія "Мастер"», частотою 107,7 у Донецьку - ТОВ «Телерадіокомпанія "Світ"». Таким чином, замість структур УМХ, власником цих компаній стали структури «Мультимедіа інвест груп».



Переговори з UMH «Мультимедіа інцест груп» почала вести ще навесні цього року і на сьогодні угода закрита, повідомив керівник холдингу «Мультимедіа інвест груп» Ігор Гужва. Радіо «Вести» має почати мовлення наприкінці січня 2014 року, це буде радіостанція формату news & talk.



Керуватиме проектом радіо «Вести» російський медіа менеджер Дмитро Солопов - творець московських радіостанцій «Бизнес FM» і «Коммерсантъ FM». Головний редактор радіо «Вести» - Олексій Воробйов, який донедавна обіймав посаду головного редактора «Коммерсантъ FM».



«Ми конструюємо радіостанцію формату news & talk для сучасної та активної української аудиторії. Наші слухачі зможуть дізнатися останні новини і весь спектр думок на головні теми дня. І, звичайно, радіостанція буде безпрецедентно інтерактивною», - сказав пан Солопов у коментарі vesti.ua.



«Таким чином , ми здійснюємо стратегію створення мультимедійного холдингу повного циклу. До теперішнього часу наш холдинг вже видає щоденну газету "Вести" , щотижневий журнал "Вести. Репортер", інтернет-газету vesti.ua , йде підготовка до переформатування телеканалу UBR на "Вести TV"», - заявив пан Гужва.



Нагадаємо, холдингу «Мультимедіа інвест груп» створений у 2013 році. До його складу входять такі бренди, як щоденна газета «Вести», запущена в травні цього року одночасно з інтернет-виданням vesti.ua. Із серпня 2013 року холдинг випускає тижневик «Вести. Репортер», що видається за ліцензією російського журналу «Русский репортер». У червні 2013-го холдинг придбав телеканал UBR, на базі якого буде створено новинний телеканал «Вести TV» . Наприкінці січня 2014 року в ефір вийде інформаційно-розмовне радіо «Вести». Керівником і власником «Мультимедіа інвест груп» є Ігор Гужва.



У свою чергу медіахоліднг UMH group (УМХ) у червні 2013-го придбала група компаній СЄПЕК (ВЕТЭК) Сергія Курченка. Угоду планують закрити восени цього року. У серпні Сергій Курченко створив нову структуру «ВЕТЕК-Медіа», в яку увійшов UMH group. Генеральним директором «ВЕТЕК-Медіа» призначений Юрій Ровенський.

http://www.telekritika.ua/rinok/2013-09-18/85126
Ватных сепараторов на Магадан! Слава Украине!
  •