Технічні переноси частот

Автор АДВ, Червень 20, 2013, 15:05:59

Попередня тема - Наступна тема

АДВ

Цитата: sohok від Червень 20, 2013, 23:50:06
Я запитую чи було вже рішення Нацради про перенос частоти Шансону  до Львова, чи ще цього рішення не було і буде пізніше
Якщо заява до НР  на подання до УДРЦ, то питання вирішене й перенос=мовлення буде
Ватных сепараторов на Магадан! Слава Украине!
  •  

admin

Цитата: Radiostyle від Червень 21, 2013, 00:30:24
Ну от,ти пишеш <може>,а не <якісно покриває>.
А з тих  бабло міліонів,більша половина все одно "ляже" в кармани тих,кого треба,в нас же ж суми з космоса беруться,а не детально підраховуються.
А сама вежа,на декілька сотень тисяч макс. потягне.
ут-1, наприклад, якісно покриває область. Далі?
ур на укх якісно покривав.

За декілька десятків тисяч евро ти 100 метрову якісну вежу/щоглу не отримаєш.

АДВ,Львів не Кіровоград, полякам може заважати
  •  

sohok

Цитата: АДВ від Червень 21, 2013, 00:52:17
Якщо заява до НР  на подання до УДРЦ, то питання вирішене й перенос=мовлення буде
А коли шансон може запрацювати у Львові До кінця літа буде чи ні
  •  

Yuriy

#48
Интересно,руководство НРКУ видит,как Шансон крутится с переносами частот по Украине?
  •  

vital-fm

Ясна річ, що бачить, вони вже і самі намагаються в такий спосіб крутитися.
  •  

Yuriy

Збільшення потужностей трьох передавачів УР-1, на мій погляд, це не показник. У УР-1 89 ФМ частот, могли б і більше,ніж три.
  •  

Radiostyle

#51
Цитата: admin від Червень 21, 2013, 00:58:04
ут-1, наприклад, якісно покриває область. Далі?
ур на укх якісно покривав.
А я за НТУ нічого і не казав (хоча не дуже і якісно),от що,що а УР-1/Промінь приймається в БЦ надзвичайно добре,що на фм (у стерео з РДС),що на укх (всі 3 канали),навіть не знаю,навіщо вони в нас ретранслятор ставили,поставили б краще у Володарці,а нам Еру дали  8-)
А от інші,ну ще окрім Ностальжі,Галі,Народного,нажаль в якості сигналу "програють"  :-(
Скоріше б запустили б цифрове радіомовлення.
  •  

admin

Ну так нащо ти мені голову морочиш?
Я тобі пишу що у КРРТ достатньо обьектів для покриття облсті, і що вежа у БЦ зайва.
Тобто державна вежа а зайва. А таври/умх як на мене, можуть навіть піраміду у БЦ будувати.
Тільки нехрохуміло нащо УДЦР та НР згадувати? Бо ти ображенний на те що умх/таврам начхати на БЦ?
  •  

Radiostyle

Цитата: admin від Червень 21, 2013, 05:46:43
Ну так нащо ти мені голову морочиш?
Я тобі пишу що у КРРТ достатньо обьектів для покриття облсті, і що вежа у БЦ зайва.
Тобто державна вежа а зайва. А таври/умх як на мене, можуть навіть піраміду у БЦ будувати.
Тільки нехрохуміло нащо УДЦР та НР згадувати? Бо ти ображенний на те що умх/таврам начхати на БЦ?
Більше на ТАВРів,та й на УР-1,теж у ту "глухомань" полізли,є й будівлі повище,розмістилися б усі разом напр. на Гординського 2а,писав листа з цього приводу до ТАВРу,відповіді і реакції 0  :evil:
Та й НР частоти бездумно роздає.
  •  

cat

#54
Цитата: Yuriy від Червень 21, 2013, 02:19:53
Збільшення потужностей трьох передавачів УР-1, на мій погляд, це не показник. У УР-1 89 ФМ частот, могли б і більше,ніж три.
А кто смотреть будет, что там будет выставлено даже после "покращення"? В бумагах 1 квт а по факту 100 вт
  •  

admin

Цитата: Radiostyle від Червень 21, 2013, 07:13:27
Більше на ТАВРів,та й на УР-1,теж у ту "глухомань" полізли,є й будівлі повище,розмістилися б усі разом напр. на Гординського 2а,писав листа з цього приводу до ТАВРу,відповіді і реакції 0  :evil:
Та й НР частоти бездумно роздає.
давай, ты свою обиду будешь в другом месте изливать, и не будешь писать техническую чушь
  •  

Slushatel

Я дивлюсь  РІШЕННЯ № 1268 Про замовлення висновків УДЦР. Хочу сказати, що Шансон серйозно вирішив завоювати міста Західної України: Луцьк, Львів, Ужгород, Тернопіль, Рівне. І все це за рахунок результатів конкурсу від 26.12.2012. Цікаво коли Шансон з"явиться в ефірі цих міст після такого рішення? Інколи гарні пісні звучать в ефірі Шансону. Станція в принципі непогана, тож буду чекати її появу в радіоефірі Львова...
  •  

Vova.UA

Цитата: Slushatel від Червень 21, 2013, 13:20:12
Інколи гарні пісні звучать в ефірі Шансону. Станція в принципі непогана ...
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

Polyvko V.

Цитата: Slushatel від Червень 21, 2013, 13:20:12
Я дивлюсь  РІШЕННЯ № 1268 Про замовлення висновків УДЦР. Хочу сказати, що Шансон серйозно вирішив завоювати міста Західної України: Луцьк, Львів, Ужгород, Тернопіль, Рівне. І все це за рахунок результатів конкурсу від 26.12.2012. Цікаво коли Шансон з"явиться в ефірі цих міст після такого рішення? Інколи гарні пісні звучать в ефірі Шансону. Станція в принципі непогана, тож буду чекати її появу в радіоефірі Львова...
Ще у Львові цього бракує :nosuper:
  •  

Yuriy

Левандівка ,я з Вами згоден, але
  •