Технічні переноси частот

Автор АДВ, Червень 20, 2013, 15:05:59

Попередня тема - Наступна тема

sten

#60
Цитата: pavlo_r від Червень 21, 2013, 00:15:45
Що слухають - це точно. В Хмельницькому, мабуть кожна друга маршрутка в якій доводилось їхати це або Шансон, або близьке йому по формату ОК FM. Особливо радувало слухати Шансон стоячи поруч з якимись правилами перевезення, де було написано, що в громадському транспорті Хмельницького вмикати Шансон заборонено))) До речі про розвиток: може б вони послали той РПЦ Ріко куди по-вище і перебрались би на ХФКРРТ? Шанувальники б оцінили.


А в этих правилах четко написано, что в общественном транспорте слушать запрещено только Шансон или же любую другую музыку? Потому, как, если второе - это законная защита прав пассажира, а во втором - это избирательное право, чем, Шансон провинился и чем, например, он хуже того же Радио Рокс, и там и там проскакивают неоднозначные композиции.
Цитата: Vova.UA від Червень 21, 2013, 18:37:19

Цитата: Левандівка від Червень 21, 2013, 19:07:14
                                                                                                                                                                                                             Ще у Львові цього бракує :nosuper:
Мне, например, тоже не нравится радиостанции с некоторой музыкой, но это не значит, что этих станций не должно быть Украине и их не должны слушать водители в маршрутках. Терпимее относитесь к остальным жанрам музыки.
"Любое навязывание громадам механической унитарности, принудительных связей будет большой ошибкой, которая приведет только к сопротивлению, реакции, центробежности, или даст основу для новых междоусобиц"
Михаил Грушевский
  •  

pavlo_r

sten, ви знаєте, це було досить давно і я вже не пам'ятаю точно що там було написано. Про шансон запам'ятав, тому що якраз Шансон (тоді ще на 105,4) грав в маршрутці. Але щойно порився в старих папках і знайшов фото того оголошення. Писалось там трохи не так як я думав, але суть приблизно та ж. ось те фото (вибачте за якість, робив мобільним, під час руху). За мета-даними - 3 квітня 2011 р.
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/1044240_516653288399716_1369951710_n.jpg
  •  

Slushatel

#62
Цитата: Левандівка від Червень 21, 2013, 19:07:14
                                                                                                                                                                                                            Ще у Львові цього бракує :nosuper:
Цитата: Vova.UA від Червень 21, 2013, 18:37:19

Я так само можу сказати про Kiss Fm...
Але я з повагою відношусь, як до радіостанції (Kiss Fm), так і до її прихильників. Це вже що кому подобається.
І потім, я не є великим фанатом шансону, але повторюсь ще раз, що іноді там звучать непогані пісні.
Цитата: sten від Червень 22, 2013, 11:09:44
Мне, например, тоже не нравится радиостанции с некоторой музыкой, но это не значит, что этих станций не должно быть Украине и их не должны слушать водители в маршрутках. Терпимее относитесь к остальным жанрам музыки.
Згоден з такою думкою :super:
  •  

vasil1997

А вот что с "XIT FM" будет... куда перенесут выигранную частоту..
Я уже уверен, в Белогорске ХИТ ФМ 95,5% не будет!!!
  •  

АДВ

Цитата: vasil1997 від Червень 22, 2013, 23:38:34
А вот что с "XIT FM" будет... куда перенесут выигранную частоту..
Я уже уверен, в Белогорске ХИТ ФМ 95,5% не будет!!!
Може десь на північ до Джанкою як варіант???
Ватных сепараторов на Магадан! Слава Украине!
  •  

Yuriy

Я думаю,что после Шансона многие сетевики начнут "заботиться" о малых городах Украины. Релакс,например, выиграет частоту в Енакиево,а потом в Донецк,Очаков-Николаев и.т.д.
Это только начало.   
  •  

vital-fm

Фішка в тому, що з переносами бавляться переважно дрібні гравці, збоку "Тавра" чи "Умх" тільки збільшення потужності, чи зміна адреси передавача в місті.
  •  

АДВ

Цитата: vital-fm від Червень 23, 2013, 02:53:05
Фішка в тому, що з переносами бавляться переважно дрібні гравці, збоку "Тавра" чи "Умх" тільки збільшення потужності, чи зміна адреси передавача в місті.
Щодо УМХ трішки знаючи їх "кухню", хотіли вони з Єнакієво до Донецька спочатку перенести частоту Ретро ФМ, не дозволили через якісь завади
Ватных сепараторов на Магадан! Слава Украине!
  •  

Radiostyle

Цитата: АДВ від Червень 23, 2013, 11:12:53
Щодо УМХ трішки знаючи їх "кухню", хотіли вони з Єнакієво до Донецька спочатку перенести частоту Ретро ФМ, не дозволили через якісь завади
То Янукович не дозволив,з рідного міста забирати  :-)
  •  

vital-fm

Так на той час "Радіо 5" ще офіційно не було в "УМХ".
  •  

vasil1997

А "ТАВРы" вообще когда-нибудь переносили частоты в другие города??
  •  

kopop

Цитата: vasil1997 від Червень 23, 2013, 12:06:55
А "ТАВРы" вообще когда-нибудь переносили частоты в другие города??
Ні, імхо...

А щодо Шансону в Умані: могли б 88.5 перенести до Черкас, а на Черкаському 107.5 пустити Ренесанс або Бізнес радіо :-)
  •  

kopop

Цитата: vasil1997 від Червень 23, 2013, 12:06:55
А "ТАВРы" вообще когда-нибудь переносили частоты в другие города??
ще не переносили...хотя могли б 91.0 та 107.9 з Ковеля у Луцьк на Карбишева 2 перенести :-)
  •  

АДВ

Цитата: vital-fm від Червень 23, 2013, 11:46:03
Так на той час "Радіо 5" ще офіційно не було в "УМХ".
Та ні! Коли вже було Ретро фм!
Ватных сепараторов на Магадан! Слава Украине!
  •  

vital-fm

kopop
А давай без фантазій, в Умані ж є ряд радіостанцій, чому б там не залишити. Переносили ж з тих міст частоти, де радіомовлення немає, або ж немає на практиці (Бережани).
  •