Залізниця

Автор admin, Липень 25, 2013, 14:26:14

Попередня тема - Наступна тема

admin

Дешевше бо Шкода це приміський протяг
  •  

autorun

Я декілька раз їздив ним, коли він курсував маршрутом ім.Т.Шевченка-Харків. Хороший потяг навіть із кондиціонером та wifi, який чомусь був без доступу в інтернет))
RADIO - ❤
  •  

admin

У більшості країн ЄС це стандарт для регіонального потягу
  •  

koschkin

У груднi планують запустити потяг за маршрутом "Костянтинiвка (Донецька обл.-Iвано-Франкiвськ". Це единий маршрут на залiзницi,який з'еднае схiд i захiд Украiни.Наразi з Донецькоi обл. прямий рейс тiльки до Киева та Одеси.
  •  

Djundich

У нас на местном ТВ говорили о запуске поезда Ужгород- Лисичанск.
Правда я больше нигде об этом не слышал.


На ЖД от совка не как не могут отойти, опять заставляют выписывать газету "Магистраль+Львовский железнодорожник".  :hammer:
Любимые телеканалы: NewsOne, 112, Zik, Наш, КРТ.
  •  

дрон

Вітаю усіх причетних із святом Дня залізничника.

А нам, пересічним пасажирам, інфа про перелік потягів до міст Європи (з розцінками):
http://ukr-biz.com.ua/blogs/74080/
  •  

Radiostyle

#636
з 3 листопада з БЦ можна доїхати поїздом до Полтави і Харкова без пересадок
з'явився новий поїзд № 128 Ковель-Харків через Знам'янку і Полтаву
дивно, але в зворотному напрямку (Харків-Ковель) поїзд буде проїжджати БЦ без зупинки
http://bc-city.com/topic/94312-ukrzalznitcia-uzd/page-8#entry1796126
  •  

Djundich

Любимые телеканалы: NewsOne, 112, Zik, Наш, КРТ.
  •  

дрон

Німеччина запустить перші у світі водневі потяги
Перші в світі водневі потяги запустять в Німеччині. Високоекологічні двигуни диво-потяга перетворюють енергію водню на електричний струм, і в атмосферу потрапляє лише водяна пара.
Відео:
https://www.facebook.com/dw.ukrainian/videos/vb.155438574470276/1893665080647608/?type=2&theater&comment_id=1897813893566060&notif_t=video_comment&notif_id=1510649251765876
  •  

admin

Интересно что по станциям Шабо, Бугаз, Каролино-Бугаз куча РЖДшних вагонов. #зрада
А #перемога, бо вперше в житті подорожую з Аккермана до Києва на прямому потязі.
  •  

Andrey_ms

Цитата: admin від Грудень 06, 2017, 22:18:07
Интересно что по станциям Шабо, Бугаз, Каролино-Бугаз куча РЖДшних вагонов. #зрада
Ніякої зради, Укрзалізниця живе в основному за рахунок транзитних вантажних перевезень (розрахунки в основному в USD), найбільша кількість тварів (в основному скраплений газ и нафтопродукти) йде транзитом саме з Росії. Трохи менше йде з Казахстану, всі інші країни, в порівнянні з Росією, майже нічого не перевозять. Місяць назад один клієнт звертався з проханням порахувати ставку на перевезення лісу-кругляку десь з Сібіру на Ізміїльский порт, ще пару запитів було на перевезення вугілля з Росії на той же порт, тому не дивно, що на перелічених станціях велике накопичення вагонів, там же, якщо я правильно пам'ятаю, одна колія...
  •  

admin

Ну зрада, це в мене жартівливо. Хто мене більш менш знає, тут на форум, що я хештаги використовую для жартів.

Одеса - Ізмаїл, так, одноколійна. Єдине що цікавить, чому саме переганяють у ті края (у порту Затоки як раз ліс був). Морем наче дешевше, Краснодарський край ближче.
  •  

Andrey_ms

Цитата: admin від Грудень 08, 2017, 20:44:29
Єдине що цікавить, чому саме переганяють у ті края (у порту Затоки як раз ліс був). Морем наче дешевше, Краснодарський край ближче.
Складно сказати, скоріш за все краснодарські порти не справляються з об"ємами. Раніше, до того як раша віджала Крим, йшли шалені об"єми нафтопродуктів на Одеський порт, на порт Південний (Южный), Миколаївський порт і на порти Криму. Зараз порти Криму не мають права працювати з іноземними компаніями, Знову ж таки, потрібно рахувати логістику, скільки вантажу які сроки поставки і куди саме йде вантаж. Можливо в Ізмаїлі вантаж перевалюють на судна класу ріка і вантаж іде вверх по Дунаю... ...в будь-якому разі, якщо вантаж йде суходолом. то комусь це вигідніше, а ми й не проти ;)
  •  

koschkin

Вiд сьогоднi почав рух потяг Костянтинiвка (Донецька обл.) - Iвано-Франкiвськ.Саме приблизно в цей час вiдправлення за графiком,тобто запуск маршруту,що з'еднае крайнi схiднi та захiднi населенi пункти Украiни.
  •  

Y.A.

#644
Цитата: koschkin від Грудень 11, 2017, 17:09:14
Вiд сьогоднi почав рух потяг Костянтинiвка (Донецька обл.) - Iвано-Франкiвськ.Саме приблизно в цей час вiдправлення за графiком,тобто запуск маршруту,що з'еднае крайнi схiднi та захiднi населенi пункти Украiни.
Ну, це не зовсім крайні точки, ще є потяг Ужгород-Лисичанськ

Ось тут про перший рейс цікаво https://www.facebook.com/groups/crtiu/permalink/1548929775146341/
  •